in

Prebudí sa DRAVEC už DNES? Blíži sa to, čo Čaputová čakala nečakala! „Posledná borba VZPLÁLA, liberáli sa trasú od strachu! …“

Prebudí sa DRAVEC už DNES? Blíži sa to, čo Čaputová čakala nečakala! "Posledná borba VZPLÁLA, liberáli sa trasú od strachu! ..."
Zdroj: SITA

Prebudí sa DRAVEC už DNES? Blíži sa to, čo Čaputová čakala nečakala! „Liberáli sa trasú od strachu! Posledná borba VZPLÁLA…“

Prebudí sa DRAVEC už DNES? Blíži sa to, čo Čaputová čakala nečakala! "Posledná borba VZPLÁLA, liberáli sa trasú od strachu! ..."
Zdroj: SITA

Situácia medzi Matovičom a Sulikom je ešte väčší chaos a do konfliktu sa pustila aj prezidentka Čaputová.

 

POSLEDNÁ BORBA VZPLÁLA, LIBERÁLI SA TRASÚ OD STRACHU

Z Čaputovej dnes sršal strach. Začína chápať, že keď sa zdvihne národ, zmetie ich všetkých.

1. Najlepšie to dnes za liberálnu kaviareň vyjadril Arpád Soltesz – a teraz na chvíľu zabudnite na to, aký je to morálny a intelektuálny odpad.

2. Soltesz je dobrou sondou do duše slniečkarov. Všetkých tých arogantných sociopatov, ktorí pohŕdajú bežnými Slovákmi. Odrazu majú strach z ľudí. Ohromný strach.

3. Vidia, že na Slovensko sa rúti ekonomická pohroma. Dnes to už priznala aj tá ich sorosovská atrapa z paláca.

4. A Soltesz otvorene píše, že chudobní a hladujúci ľudia sa vzbúria a na čelo štátu dosadia Roberta Fica – toho sa liberáli boja najviac.

5. A podľa Soltesza – a teraz si sadnite – Slovensko nevyhnutne potrebuje predčasné voľby, lebo ak neprídu teraz, ten kotol vybuchne a zmetie ich to všetkých.

6. Už aj liberálna kaviareň otvorene priznáva, že vláda musí padnúť, lebo inak ich nahnevaný národ prevalcuje. Už chrapčia od strachu.

7. Lenže olaňácka čvarga v parlamente nikdy neodhlasuje predčasné voľby, veď by sami sebe zobrali dvojročný plat. Chaos bude pokračovať.

8. A tak teda jediné legitímne riešenie je referendum. Ak to Čaputová nevidí, je hlúpejšia než som si myslel – a ruku na srdce, privysokú mienku o jej inteligencii som nikdy nemal.

9. Ale už aj priemerný šimpanz, dokonca aj Soltesz, vidí, že predčasné voľby sú jediná šanca, ako sa môžu oni sami zachrániť pred hnevom ľudí.

10. A k predčasným voľbám vedie len jedna cesta – referendum. Ak ho Čaputová znovu zareže a opäť hodí státisíce podpisov do koša, bude to doslova samovražda.

11. Na Slovensku už nikoho nezaujímajú hádky Sulíka a Matoviča. Ľudia prichádzajú o všetko… a áno, my sme ich pripravení viesť k zmene.

12. Slovensko potrebuje normálnu, stabilnú vládu, ktorá bude chrániť ľudí a rozvíjať dobre vzťahy na všetky štyri svetové strany. Vládu, ktorá nebude brať ľuďom slobodu, zruší sankcie a narobí poriadok s liberálnym extrémom, ktorý terorizuje Slovensko.

13. Ak ľuďom zoberiete nádej na zmenu prostredníctvom demokratických nástrojov, môžu siahnuť po článku 32 ústavy, ktorý hovorí o práve na odpor voči tyranom.

14. Presne toho sa bojí Soltesz aj Čaputová. Preto tá hrôza v ich očiach. Prepískli to a vedia, že keď ľudí zaženú do kúta, povstanú a vyženú ich všetkých.

15. Máte poslednú šancu, liberáli. Pre vaše vlastné dobro. Čaputová sa zajtra ráno postaví a vyhlási referendum o páde vlády na 29. októbra. Je to jednoduché ako facka.

Ako písal baťko Mináč o slovenskom národe: „V odvekej porobe čujne drieme večný dravec vzbury.“ Prebudí sa dravec už zajtra v Košiciach?

Zdroj: Ľuboš Blaha

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
"Koho strážite? Hitlerovku?" Žena sa pokúsila vtrhnuť k prezidentke Čaputovej! Zasahovať musela Polícia!

„Koho strážite? Hitlerovku?“ Žena sa pokúsila vtrhnuť k prezidentke Čaputovej! Zasahovať musela Polícia!

Pročko sa obáva najhoršieho: Hrozí nám návrat MAFIE a Kočnera! Musia vyhrať obyčajní ľudia a nie oligarchovia!

Pročko sa obáva najhoršieho: Hrozí nám návrat MAFIE a Kočnera! Musia vyhrať obyčajní ľudia a nie oligarchovia!