in

PRAVDA VYŠLA NAJAVO! Lučanský sa nezabil sám: Svedok pohrebného ústavu prehovoril: Nemal žiadnu škrtiacu ryhu

PRAVDA VYŠLA NAJAVO! Lučanský sa nezabil sám: Svedok pohrebného ústavu prehovoril: Nemal žiadnu škrtiacu ryhu

PRAVDA VYŠLA NAJAVO! Lučanský sa nezabil sám: Prehovoril svedok pohrebného ústavu Nemal žiadnu škrtiacu ryhu.

PRAVDA VYŠLA NAJAVO! Lučanský sa nezabil sám: Svedok pohrebného ústavu prehovoril: Nemal žiadnu škrtiacu ryhu

 

Smrť Milana Lučanského prokuratúra definitívne vylúčila cudzie zavinenie. Miroslav Radačovsky spoločne s Adamom Lučanským zvolali tlačovku, kde šokovali verejnosť. Veľmi šokujúce bolo aj priznanie svedkyne pohrebného ústavu, ktorá potvrdila, že generál nemal na krku ŽIADNU ŠKRTIACU RYHU. To znamená, že situácia je viac než jasná. Generál Milan Lučanský sa nemohol zabiť sám.

Prípad od začiatku sleduje aj Ľuboš Blaha, ktorý sa za odlišný názor stal terčom útoku od moderátora Kovačiča, ktorý ho obvinil, že Blaha šíri Hoaxy.

PRAVDA VYŠLA NAJAVO – MILAN LUČANSKÝ SA NEZABIL SÁM

Právnik rodiny Lučanských dnes definitívne potvrdil, že Milan Lučanský sa nezabil sám. Závery krajskej prokuratúry nepreukazujú nič a sú od A po Z pochybné.

1. Presne s týmito istými dôkazmi som disponoval niekoľko mesiacov a rád by som poďakoval doktorovi Miroslavovi Radačovskému, že dnes povedal pravdu na plné ústa.

2. Oficiálna verzia o Lučanského samovražde, s ktorou pracuje Matovičov režim, je absurdná. Podľa nej sa Milan Lučanský sám prihlásil na polícii, aby si mohol samovylupnúť oko a potom sa zabiť.

3. Medzitým sa stihol tešiť na Vianoce a v deň svojej smrti si ešte na celu požičal knižku, ktorú si chcel prečítať.

4. A potom sa z ničoho nič rozhodol, že sa obesí. A urobil to tak zázračne, že ani na krku nezanechal škrtiacu ryhu.

5. Toto je taká znôžka nezmyslov, ktorú tvrdí tento zločinecký režim, že tomu nemôže veriť naozaj nikto príčetný na Slovensku.

6. Doktor Radačovský navyše potvrdil, že štátne orgány sa snažili všetko zamiesť pod koberec a vyšetriť prípad účelovým spôsobom, aby očistili svojich kolegov z bezpečnostných aparátov štátu.

7. Na tlačovej besede doktora Radačovského sa dokonca prihlásila aj svedkyňa, zamestnankyňa Pohrebného ústavu, ktorá žiadne známky poškodenia na krku Milana Lučanského nevidela.

8. Právnik rodiny sa domáhal viacerých úkonov, ktoré vyšetrovatelia arogantne zamietali. Ak tvrdili, že sa Milan Lučanský potkol o papuču a svoje početné zranenia si spôsobil pádom na roh postele – prečo sa potom nenašli biologické stopy na rohu postele?

9. A ak tvrdia, že ich znalecké posudky sú objektívne, prečo potrebovali dodatočnú obhliadku? A prečo po pochybnostiach rodiny nepristúpili na žiadosť doktora Radačovského o ďalší znalecký posudok? Čo skrývajú?

10. V celom prípade je neuveriteľné množstvo pochybností. Ako vznikla 5-centimetrová jazva na temene v nemocnici v Ružomberku? A prečo o nej lekári klamali?

11. A ako je možné, že vtedajší riaditeľ nemocnice Lengvarský dostal onedlho odmenu za to, ako ututlal celý prípad a stal sa ministrom zdravotníctva?

12. Ako je možné, že vo väzbe generála trýznili a podľa svedectiev ex-príslušníka Naky mu odopierali listy od dcéry? A potom sa čurillovci smiali na tom, že zomrel… Toto je to ich Slušné Slovensko?

13. Ako je možné, že sa vôbec Milan Lučanský dostal do väzby? Veď Lipšicov zástupca Kysel preukázateľne klamal pri návrhu na väzobné stíhanie, že rodina Lučanských disponuje bytom na Floride, ktorý medzitým už dávno predali. Všade samé lži.

14. Celý prípad proti generálovi bol postavený na výmysloch kajúcnikov, ktorých zhodou okolností obhajoval Daniel Lipšic. A kľúčový svedok sa potom zastrelil, lebo mu akýmsi zázrakom nechali doma zbrane.

15. Príliš veľa náhod. Príliš veľa nejasností. Pravdou ostáva, že Milan Lučanský zomrel kvôli vláde. A po tom, čo som si vypočul tlačovú besedu Miroslava Radačovského a Adama Lúčanského, ani trochu nepochybujem o tom, že Milan Lučanský bol zavraždený a že niekto hore sa pokúša prípad zamiesť pod koberec.

Rodina Lučanských sa bude ďalej domáhať spravodlivosti a pôjde aj na Európsky súd pre ľudské práva. Zločinecký režim na Slovensku chce zabiť pravdu, ale to sa im nepodarí.

 

Finálne stanovisko špeciálnej prokuratúry nerešpektuje zástupca rodiny ani synovia Milana Lučanského, ktorí jasne hovoria, že Lučansky samovraždu nespáchal. Na tlačovej konferencii dokonca prehovorila zamestnankyňa pphrebnej služby, ktorá tvrdí, že Lučanský nemal žiadne stopy po obesení. Adam Lučanský sa nevzdáva a dokonca hovorí už aj o Európskom súde pre Ľudské práva.

„Buď budem do dvoch týždňov von, alebo padne vláda!“ Posledné slová, ktoré počul syn Adam od svojho otca. 

Hovoril by toto človek, ktorý by si o pár dní dokázal vziať život.

Zdroj: Blaha/Telegram

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Náhly skrat na tlačovke! Fico buchol po stole: Na zasr*té americké vrtuľníky sú peniaze ale pre ľudí niesu...

Náhly skrat na tlačovke! Fico buchol po stole: Na zasr*té americké vrtuľníky sú peniaze ale pre ľudí niesu…

Posledná šanca na záchranu Slovenska! Jožo Ráž vyslovil desivé proroctvo: Situácia je vážna! Nastal čas modliť sa! Teraz je vhodná doba

Posledná šanca na záchranu Slovenska! Jožo Ráž vyslovil desivé proroctvo: Situácia je vážna! Nastal čas modliť sa! Teraz je vhodná doba