in

Pravá tvár moderátora Dírera! Túto skutočnosť celý čas TAJIL pred celým Slovenskom! Slúžil pre…

Pravá tvár moderátora Dírera! Túto skutočnosť celý čas TAJIL pred celým Slovenskom! Slúžil pre…

Pravá tvár moderátora Dírera! Túto skutočnosť celý čas tajil pred celým Slovenskom! Slušný liberál slúžil pre…

Pravá tvár moderátora Dírera! Túto skutočnosť celý čas TAJIL pred celým Slovenskom! Slúžil pre…

 

sleduj skupinu SMER-SSD Róbert Fico

Smer-SSD víťaz volieb

Richard Dírer a Rastislav Iliev priniesli po smrti 2 mladých ľudí v Teplárni priniesli razantnú zmenu a pre konzervatívneho diváka spôsobili zemetrasenie. Obidvaja sa prihlásili v priamom prenose k LGBTI+ komunite a jasne odsúdili akékoľvek kroky k nenávisti. Príkladom je aj dlhodobý spoj Rastislava I lieva a poslanca Ľuboša Blahu. Moderátor Iliev išiel až natoľko ďaleko, že poslanca, ktorého televízia ignoruje obvinil, že dlhodobo šírej dezinformácie a nenávisť voči skupinám LGBTI.

 

Zároveň dvojica moderátorov si doslova a dopísmena diktuje podmienky, ktoré politici môžu alebo nemôžu povedať v priamom prenose. Netreba zabudnúť aj na zaujímavé každodenné hodnotenie na začiatku relácie.

Moderátor Richard Dírer a Rastislav Iliev jasne poukazujú na jednostrannosť a neobjetivitu názorov už pár mesiacov.

Veľmi zaujímavá je však minulosť moralistu Dírera, ktorý sa rad bavil na večierkoch s Jurajom Drobom či Monikou Flašikovou, kde spomínal aj kokaínový večierok.

Pred pár rokmi dokonca morálna čistota Richard Dírer pracoval pre terajšieho kajúcnika Františka Imreczeho. Svoje si na túto tému povedal poslanec Blaha, ktorý prichádza s pravdou von. Moralista Dírer tak pracoval pre dnešného kajúcnika a bol šéfom jeho tlačového oddelenia.

ČISTKY V MÉDIÁCH POKRAČUJÚ, NENÁVISŤ ŠÍRI AJ LIPŠIC.

Daniel Lipšic chrapúnsky zaútočil na novinárku Plus 7 dní za to, že odhalila, že sa v Dentonse tajne stretával so sudcom Klimentom, kde spolu zrejme kuli pikle, ako sa zbaviť špeciálneho prokurátora Kováčika.

1. Som veľmi zvedavý či sa teraz po Lipšicovom útoku na novinárku bude zvolávať kultúrny výbor. A či polícia napíše hysterický status ako v prípade Jančkárovej.

2. Na novinárku Plus 7 dní sa už valia kýble špiny a nenávisti od Lipšicových priaznivcov z liberálnej kaviarne. Odrazu už novinárov netreba chrániť?

3. Lipšic neostal len pri šírení nenávisti. Vyhráža sa Pluske, že jej nebude dávať stanoviská ani odpovedať na jej otázky.

4. Tým, ale Lipšic otvorene porušuje zákon a zneužíva právomoc verejného činiteľa. On je šéf špeciálnej prokuratúry a je jeho psou povinnosťou informovať médiá o činnosti svojho úradu.

5. Špeciálna prokuratúra nie je jeho súkromné gestapo, hoci Lipšic robí všetko, preto, aby to tak bolo. Čo si to dovoľuje?

6. Vyhrážať sa médiám, že bude informovať iba tie plátky, ktoré ho chvália, je vlastne zastrašovanie nepohodlných a kritických novinárov.

7. Obzvlášť nechutné je, že k takýmto útokom sa znížil najvyšší šéf špeciálnej prokuratúry, a teda orgánu, ktorý má v rukách neuveriteľnú represívnu moc, ktorú viackrát v minulosti zneužil. Médiá sa oprávnene cítia ohrozené.

8. Systematické útoky na slobodu médií sú na dennom poriadku. TA3 vyhodila dlhoročnú moderátorku Anku Žitnú za to, že si slobodne pozvala svetoznámeho profesora ako hosťa do svojej relácie.

9. Rádio Frontinus čelí útokom od štátnej cenzúry a chcú ho potrestať za to, že si do relácie zavolali mňa ako opozičného poslanca.

10. Každý iný názor je v médiách postupne zlikvidovaný – povolené je len kydať na Smer, na Rusko a na Slovákov. A do toho velebiť USA a Čaputovú. Liberálna totalita.

11. TA3 sa premenilo na LGBTA3 a dúhoví aktivisti Dírer a Iliev zamorujú Slovensko svojou extrémnou ideológiou, – ale to nevadí, najväčším problémom je to, že Jeffrey Sachs volá po mierových rokovaniach.

12. Dírer sa hrá na vrchol čistoty a bezúhonnosti. Akosi sa, ale vo svojich úvodných ideologických okienkach v nedeľných reláciách zabudol pochváliť, že pred pár rokmi pracoval pre univerzálneho udavača Imreczeho ako šéf jeho tlačového oddelenia.

13. A neuveríte, Dírer chodieval aj na schôdzky Imreczeho s podnikateľom Suchobom. Hlavná vec, že dnes je z neho veľký moralista, ktorý poučuje všetkých na zemeguli – len nech si spomenie, ako korupčníkovi Imreczemu trčal zo zadku.

14. Ale takíto liberálni tragédi v TA3 udávajú tón. Zatiaľ, čo svetoznámi profesori sú zakazovaní. A profesionálne moderátorky vyhadzované.

15. Slovenské médiá ovládli liberálni aktivisti, ktorí nemajú s novinárčinou nič spoločné. A Lipšic útočí na posledné zvyšky kritickej žurnalistiky a zneužíva na to svoj krvavý úrad.

Myslíte si, že sa niekto prenasledovaných novinárov zastane? Ukážte sa, vy pokrytci z mimovládok! Ukážte sa, pani Čaputová! Ako to, že teraz čušíte?

Komentár poslanca Ľuboša Blahu 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

MIMORIADNA SPRÁVA: Mikas má hlavu v smútku! Vláda vyslovila vážne rozhodnutie! Nastal čas konať

MIMORIADNA SPRÁVA: Mikas má hlavu v smútku! Vláda vyslovila vážne rozhodnutie! Nastal čas konať

Balí kufre a uteká od Matoviča? Pavlinka sa dozvedela krutú pravdu! Internetom sa šíri VIDEO, ktoré pred ňou skrýval…

Balí kufre a uteká od Matoviča? Pavlinka sa dozvedela krutú pravdu! Internetom sa šíri VIDEO, ktoré pred ňou skrýval…