in

Prasklo to! Prehovoril človek, ktorého sa chceli zbaviť! Vy, Lipšic a Soltesz ste dali popraviť Kuciaka. Este s pomocou Holcovej a Nicholsona.

Prasklo to! Prehovoril človek, ktorého sa chceli zbaviť! Vy, Lipšic a Soltesz ste dali popraviť Kuciaka. Este s pomocou Holcovej a Nicholsona.

Prasklo to! Prehovoril človek, ktorého sa chceli zbaviť! Vy, Lipšic a Soltesz ste dali popraviť Kuciaka. Este s pomocou Holcovej a Nicholsona.

Sleduj skupinu Žiadame nanovo vyšetriť smrť Generála Lučanského 

Sleduj skupinu SMER-SD Robert Fico tu 

 

Smer vitaz volieb 

Prasklo to! Prehovoril človek, ktorého sa chceli zbaviť! Vy, Lipšic a Soltesz ste dali popraviť Kuciaka. Este s pomocou Holcovej a Nicholsona.

Médiami nenávidený doxxer žijúci v Londýne, ktorého meno sa im vyslovuje ťažko okomentoval Eseťáka Trnku, ktorý sa rozhodol utiecť do Prahy. Podľa Dannyho Kollára je trnka Vlastizradcom a už dávno mal sedieť v base. Podľa Kollára bol to práve on, ktorý stál za smrťou investigativneho novinára Jána Kuciaka. Práve doxxer Kollár je terčom útokov zo strany novinárov, liberálov a ďalších „osobností“, ktoré ho nedokážu ani cítiť. On sa však nevzdáva a pokračuje svoj boj za pravdu.

„TRNKA, TY ZASRATY ESETACKY VLASTIZRADCA. Pocuvaj ma , ty rumpel.

Roky vravim, ze ste poskokovia CIA. Forisch povedal, ze ked ste sa zo San Diega vracali na Slovensko, mali vas automaticky na hraniciach zatknut za vlastizradu, a hovoril to uz v 2018om. Ste sa smiali a ked Lipsicov strelec popravil Kuciaka, tak ste si madlili ruky..

Roky sa tvaris ze secko je OK.
Zajac je gauner, Hruby je gauner, ty si gauner, tvoj syn je ganuer, Stromajer je gauner. Ty, tvoj syn, Lipsic, Soltesz atd. Secko jedna velka globalisticka-sorosova spodina. Ty , vy , Lipsic a Soltesz ste dali popravit Kuciaka. Este s pomocou Holcovej a Nicholsona.

Roky hovorim, ze Demes pracuje dekady pre CIA, z PRAZSKEJ centraly. A teraz , ked agent Soltesz utiekol zo Slovenska do PRAHY,  lebo sa boji vazby, opustas Slovensko aj ty a cistou nahodou ides tiez do PRAHY, nam este stale chces nahovorit aj s hentou neplodnou slapkou Hanzelovou , ze to je secko jedna velka nahoda?

Ty chodiaci vykal a ze Kocnerove spisy boli ulozene v Binariu ktore SIDLI V CENTRALE ESETU JE TIEZ NAHODA? A ty si myslis, ze my seno zereme? Ty si myslis, ze ti tu zvesenu smutnu gebulu teraz niekto uveri? Ty vy.ebany vrah! Ved to vy ste tu pohroma Slovenska!

Ze ‚nariadit home-office‘! To neni normalne, este sa tam u nej rozplac! cize pod Patronkou nestaviate CIA centralnu hej? Cize v IBM v BA neni uz jedna kancelaria urcena ako stycny bod zo CIA, hej?

Skoro som sa dogrcal.. ty lacny herec,… ta tam zvijalo jak hada! Ty chudacik ublizeny.. Si tam koktal, mektal, krcil plecama.. jeeezis ty nula! Zalozene ruky , rec tela, zroneny bojazlivy zmrd..kazde druhe slovo ‚proste’… pokakany maly chlapec, ktory vie, ze mu tece do bot.

Teba keby hodili na detektor, tak vyhoria kontrolky. V zivote som nevidel 60rocneho chlapa takto sa triast na kamere.. az sa mu nedalo preglgat Chod. Kludne chod. Ale Stromajera mi nechaj v Bratislave“ vyjadril sa na sociálnej sieti Telegram.

Reaguje na video novinárky Hanzelovej a Trnku doxxer Kollár

Ako to bolo podľa príslušníka SIS Pavla Forischa?

Akciu financoval Jaroslav Haščák a spolupodieľal sa na vražde Tom Nicholson … uviedol v druhej časti projektu Z tmy na svetlo“ Pavol Forisch, ktorý sa k vražde Jána Kuciaka vyjadruje v tomto duchu od začiatku vyšetrovania.

V spise vedenom vo veci vraždy Kuciaka je x dôkazov, ktoré vyvracajú vinu Mariána Kočnera na vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej  respektíve vyvracajú aj podiel Aleny Zsuzsovej na vražde, ale pravdupovediac je aj veľmi veľa podstatných informácií, ktoré buď úmyselne alebo z nedbanlivosti polícia doposiaľ prehliadala.

Nesporne však od začiatku vyšetrovania bolo zjavné, že médiá dostali nielen k osobe Jána Kuciaka, ale aj ku skutku jednotne vypracovanú verziu s vopred nastavenými mantinelmi a v atmosfére vybičovanej emóciami bolo podstatne jednoduchšie manipulovať verejnou mienkou a nastaviť spoločenskú klímu podľa  potrieb osôb zodpovedných za vraždu.

Pavol Forisch nielenže jednoznačne vyvracia podiel Mariána Kočnera a Aleny Zsuzsovej na vražde Jána Kuciaka, ale aj rozbíja rozprávku o nadprirodzených schopnostiach Jána Kuciaka. Z rôinych vyšetrovacích spisov zisťujeme nielen to, že  citlivé informácie z tresných spisov, prípadne spisov SIS  dodávavali Jánovi Kuciakovi dôstojníci SIS, ale aj politici, ktorí  podľa Forischa lietali a“ sračkách prevrate“.

V druhej časti projektu Z tmy na svetlo popisuje spoluprácu na diskreditačnej kampani tz. Mladých pušiek, dohodu s Danielom Lipšicom a Vladimírom Pčolinským na likvidácii Mariána Kočnera.

Kauza Bonaparte mala spláchnuť nielen Bašternáka, ale predovšetkým Kočnera a Fica

Prenajímateľa bytu Róberta Fica sa nepodarilo spojiť so žiadnou Baštrnákovou kauzou a vrieskanie o dva a pol tisícovom nájme Roberta Fica je dnes len smiech … nakoľko z platu premiéra a právničky nemôže byť problém nájom zvládnuť uhradiť a zdokladovať. Otázkou zostáva, či by novinári, ktorí na Fica dlhodobo útočia dokázali svoj majetok a náklady upratať do zdanených príjmov.  Pravdepodobne nedokázali.  V konečnom dôsledku ani Mariána Kočnera sa nepodarilo spláchnuť kauzou Bonaparte.

Prvá dohoda na likvidácii Kočnera  medzi Forischom a Lipšicom

Pavol Forisch: „S Lipšicom som sa dostal do kontaktu, keď sme robili kauzu Bašternák –  Kočner, doniesol ho  vznik stretnutie vtedy Jožo Rajtár. Lipšic tam došiel aj s Pčolinským. Vtedy, vtedy tam prebehla nejaká dohoda o spolupráci, teda, že…že  budeme naďalej pracovať na Bonaparte a tých ostatných, na tých veciach, ktorých sme pracovali aj bez tej dohody, len teda išlo o nejaké … chceli nás podporiť ako by som to povedal …vtedy sme sa bavili o Kočnerovi ja som mu totiž povedal, že bude mať obrovský problém lebo Váš Kollár je zapletený v tých DPH cez svojho riaditeľa Fan rádia – Zimana… Oni povedali, že oni ho potrebujú len teda na tú stranu, že má teda takú tú základňu tých ľudí, ktorí ho majú radi, a že cez neho a jeho meno urobia politickú stranu a toto ich vôbec nezaujímalo … Mne to povedali bol pritom Pčolinský aj Rajtár tak …potom tá debata pokračovala ku Kočnerovi kedy povedali, že jemu je aj tak koniec a je proste jedno, čo sa na neho vytiahne, ale aby sa to kopilo a bolo toho čo najviac…mne to bola taká zvláštna reakcia, že im vôbec neprekážalo, že on má taký obrovský problém Boris Kollár kvôli DPH,…ale to je normálne v politike tam vôbec nepoznáš kamaráta… to bol taký prvý kontakt s ním …

Koniec Kočnera

Ak si spomenieme na tlačové konferencie tzv. “ Mladých pušiek “ a následné tlačovky, na ktorých Marián Kočner systematicky vyvracal vyjadrenia – Ľubomíra Galku, Jozefa Rajtára, Borisa Kollára a Daniela Lipšica,  zistíme, že k prvej dohode medzi Pavlom Forischom a Danielom Lipšicom došlo v priebehu roku 2015, pred založením strany Sme rodina.

Druhú  dohodu uzatvorili podľa Forischa v rokoch  2016 – 2017

Pavol Forisch opisuje stetnutie , na ktorom sa dohodli nasledovne: „Potom bol … ešte na Zlatej nohe aj s Pčolinským, došli k nám do kancelárie, teda ku mne do kancelárie … na tie mapy, ktoré sa pripravovali v tej veľkoplošné  2017, kedy sa robila kauza Bašternák, Kočner – 2016 – 17 … vtedy sme sa dohodli na tom pokračovaní… ešte na tomto stretnutí … on chcel financovať tú akciu … financoval, ale nie dokonca …“

V týchto dňoch nám istý mienkotvorný denník podsúval informáciu, že spolupráca Pčolinského a Daniela Lipšica,  pravdepodobne aj Lipšica s Krajňákom skončila  založením strany Sme rodina. Zo spisu zo sledovania Apache Baru a kaviarne u  Krajniaka  vyplýva pravý opak,

V roku 2015 sa Lipšicova klika rozliezli po rôznych stranách iba z jediného dôvodu: Získať vo voľbách niekoľko percent volebných hlasov, ktoých súčet by priniesol tzv. „demokratickú opozíciu do vlády“. Opoziční politici si plne uvedomovali, že nemajú žiadnu šancu v rovnom súboji vyhrať voľby.

Zdroj

Zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

195 Points
Upvote Downvote
Posledná SMS, ktorú si od neho prečítal! Kolíková ty zg*rba Lučanského ste zab*li! Budeš sa zodpovedať!

Posledná SMS, ktorú si od neho prečítal! Kolíková ty zg*rba Lučanského ste zab*li! Budeš sa zodpovedať!

Upratali ich ako potkanov! Šimečkovci zažívajú prvú porážku v parlamente! Koalícia s nimi urobila krátky proces...

Upratali ich ako potkanov! Šimečkovci zažívajú prvú porážku v parlamente! Koalícia s nimi urobila krátky proces…