in

Posledný klinec do rakvy! Farár Mordel zasadil Kolikovej tvrdú RANU: Urobila ste vážny skutok! Chcete biť ľudí, ktorí majú iný názor

Posledný klinec do rakvy! Farár Mordel zasadil Kolikovej tvrdú RANU: Urobila ste vážny skutok! Chcete biť ľudí, ktorí majú iný názor
Zdroj: TASR, Youtube

Posledný klinec do rakvy! Farár Mordel zasadil  Kolikovej tvrdú RANU: Urobila ste vážny skutok! Chcete biť ľudí, ktorí majú iný názor

Sleduj skupinu SMER-SD Robert Fico tu

 

Srdcom pre SMER, smerom k lepšej budúcnosti 

Posledný klinec do rakvy! Farár Mordel zasadil Kolikovej tvrdú RANU: Urobila ste vážny skutok! Chcete biť ľudí, ktorí majú iný názor
Zdroj: TASR, Youtube

Na slová Márie Kolíkovej reagoval duchovný otec a cirkevný sudca ThDr. Štefan Mordel a v otvorenom liste ju upozorňuje na veľmi vážny skutok!

 

Vážená pani Kolíková!

S veľkým údivom som si vypočul Vaše slová, ktoré ste vyriekli a ktoré boli zverejnené na internetových stránkach 20. októbra t.r. Vo svojej výpovedi ste tvrdili, že interpretácia o hriešnosti homosexuálnych aktov je nesprávna, pričom sa odvolávate na akýsi výklad Biblie. Vyslovili ste svoje presvedčenie, že títo ľudia v homosexuálnom vzťahu nežijú v hriechu, ale v láske ako muž-muž, žena-žena a preto je toto všetko v úplnom poriadku.

Podľa Vás je teda tvrdenie, že homosexuálne vzťahy sú hriešne, klamlivé a odvolávate sa na akýsi iný výklad, ktorý je vraj v súlade s Bibliou. Dokonca ste vyjadrili presvedčenie, že Ježiš by sa dnes sám pripojil do dúhového sprievodu na podporu homosexuálnej menšiny

Vážená pani Kolíková, chcem Vás upozorniť na veľmi vážny skutok osočovania a znevažovania náboženského presvedčenia, ktorého ste sa svojou výpoveďou dopustili. Nebudem sa s Vami púšťať do polemiky ohľadom biblických výpovedí vo vzťahu ku homosexuálnym vzťahom, ktoré Biblia jednoznačne odsudzuje ako hriešne. To isté tvrdí aj Katechizmus katolíckej cirkvi a mnohé iné dokumenty. Vaše tvrdenie, že dnes by sa Ježiš zapojil do dúhového sprievodu, aby podporil tieto skupiny je nielen zavádzajúce, ale aj hlboko urážlivé. Viete si predstaviť, žeby ste toto tvrdili napr. o Mohamedovi? V tomto prípade, asi by Vám to neprešlo iba mlčaním, pretože moslimovia by to zrejme klasifikovali ako rúhanie.

Vy ste sa však dopustili ťažkej urážky Krista, ktorého ste zdegradovali na úroveň bezzásadového hriešnika. Ježiš však povedal; „kto z vás ma môže obviniť z hriechu?“ A keď ho farizeji obviňovali z hriechov, povedal im, že všetky hriechy sa ľuďom odpustia, ale nie hriechy proti Duchu Svätému. Podstata tohto hriechu spočíva v odporovaní evidentnej pravde.

Čo Vás vedie, pani Kolíková k tomu, že prekrúcate Sväté písmo a pritom sa nezdráhate priamo potupovať a znevažovať Krista a jeho evanjelium? Sv. Pavol apoštol v liste Korinťanom hovorí doslovne; „Neviete, že nespravodliví nebudú dedičmi Božieho kráľovstva? Nemýľte sa: ani smilníci ani modloslužobníci ani cudzoložníci ani chlipníci ani súložníci mužov, ani zlodeji ani chamtivci ani opilci ani utŕhači ani lupiči nebudú dedičmi Božieho kráľovstva.“ (1.Kor. 6, 9-10)

Pýtam sa Vás, pani Kolíková, kde beriete tú bezočivosť prekrúcať Sväté písmo?

Akým právom tvrdíte, že Váš výklad je správny a autentický výklad Učiteľského úradu Cirkvi je klamlivý?

Odkiaľ čerpáte tieto bludy, ktoré tak bohorovne šírite na internetových stránkach?

Vy sa naozaj domnievate, že sa môžete takto verejne rúhať samému Bohu?

Neviem, či ste veriaca a do akého náboženského spoločenstva patríte. Odvolávate sa však na Bibliu, ktorú zrejme nepoznáte a jej výpovede hrubo znevažujete. Pripomínam Vám, že sa raz budeme za všetko zodpovedať pred Bohom.

Ak máte aspoň štipku viery, tak potom Vás upozorňujem na to, že Bibliu musíme mať v úcte ako zjavené Božie Slovo a ho rešpektovať.

Ak ste ateistka a nemáte viery, potom Vás verejne vyzývam, aby ste nezneužívali slová Biblie, ktoré majú veriaci kresťania vo veľkej úcte.

Toto povedomie povinnej úcty voči náboženskému presvedčeniu veľkej časti obyvateľstva, by ste mali mať nielen vo svojej hlave, ale aj vo svojom srdci, keďže ste stáli na najvyššom poste úradu, ktorý má byť garantom pravdy a spravodlivosti v našom štáte.

Na záver mi dovoľte ešte jednu poznámku, ktorú vyjadrím veľmi lapidárne; je to naše slovenské príslovie: „Kto chce psa biť, palicu si nájde.“

Keď v bývalom režime komunisti chceli vykynožiť náboženstvo, označili kresťanstvo za buržoáznu ideológiu, ktorá vraj ohlupuje masy a preto bojovali všetkými možnými prostriedkami, aby vykorenili v ľude vieru.

Dnes doba už pokročila a vedie sa neomarxistická kultúrna revolúcia, preto treba vymyslieť novú palicu, aby sa táto kultúrna revolúcia, oveľa sofistikovanejšia od tej predošlej, mohla presadiť. Dá sa to urobiť len tak, že stará kultúra, postavená na základoch židovsko-kresťanskej a grécko-rímskej kultúry musí byť zničená a nahradená novou kultúrou, ktorá už s tou pôvodnou nebude mať nič spoločné. Práve preto sa tak presadzuje ideológia homosexualizmu pod kepienkom empatie ku tzv. marginálnym skupinám.

Keďže ste sa Vy, pani Kolíková postavili tak jednoznačne za túto neznášanlivú ideológiu genderizmu a neváhate pritom zneužívať aj Sväté písmo na toto klamstvo, nezaostávate v ničom za tými, ktorí v minulosti prenasledovali veriacich a bili ich palicou, ktorú si našli ako bojovú zbraň. To isté sa deje aj teraz.

Aký rozdiel je medzi tou predošlou palicou a tou súčasnou? Praktický nijaký. Obe majú jediný cieľ. Biť ľudí, ktorí majú iný názor, ako tí, čo chcú budovať „nový svet“ a Nový svetový poriadok. Som len zvedavý, ako to bude ďalej s náboženskou slobodou. To znamená, že ten, kto nebude súhlasiť so sobášom gejov, alebo lesieb, pretože mu to svedomie nedovoľuje, pôjde do basy?

Zatiaľ, áno zatiaľ, môžeme aspoň protestovať, preto vyjadrujem svoj ostrý protest proti hrubému znevažovaniu náboženského presvedčenia, ktorého ste sa vo svojej výpovedi dopustili.

S úctou ThDr. Štefan Mordel

PS: Keďže pani Kolíková svoje postoje verejne vyjadrila, preto aj tento môj list má verejný charakter, ktorý publikujem ako otvorený list.

 

 

 

Zdroj: HLAVNYDENNIK.SK

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Porážka v živom vysielaní! Huliak VYPOL liberálku Plavákovú! Svoje dieťa ste vystavili deformácií! Toto, čo robíte je proti prírode...

Porážka v živom vysielaní! Huliak VYPOL liberálku Plavákovú! Svoje dieťa ste vystavili deformácií! Toto, čo robíte je proti prírode…

Nevedel ani kde je! Rudolf Huliak vyprášil Šípoša ako špinavého potkana! Neviete nič! Tak načo reagujete?

Nevedel ani kde je! Rudolf Huliak vyprášil Šípoša ako špinavého potkana! Neviete nič! Tak načo reagujete?