in

Poslanec Krúpa nastavil dezolatom zrkadlo: Chlípete krv povraždených Ukrajinských detí a tancujete orgie nad ich mŕtvymi telíčkami…

Poslanec Krúpa nastavil dezolatom zrkadlo: Chlípete krv povraždených Ukrajinských detí a tancujete orgie nad ich mŕtvymi telíčkami...
TASR/Michal Svitok

Poslanec Krúpa nastavil dezolatom zrkadlo: Chlípete krv povraždených Ukrajinských detí a tancujete orgie nad ich mŕtvymi telíčkami…

Poslanec Krúpa nastavil dezolatom zrkadlo: Chlípete krv povraždených Ukrajinských detí a tancujete orgie nad ich mŕtvymi telíčkami...
TASR/Michal Svitok

Šéf rezortu pre obranu a bezpečnosť  a poslanec NRSR Juraj Krúpa to dezolatom tentokrát nedaroval. Podľa poslanca chlípu krv povraždených Ukrajinských detí.

 

Celé vyjadrenie poslanca Krúpu.

CHLÍPU KRV POVRAŽDENÝCH UKRAJINSKÝCH DETÍ A TANCUJÚ ORGIE NAD ICH MŔTVYMI TELÍČKAMI…

Dajte si zavraždiť rodičov, amputovať ruku, alebo nohu, nechajte si vypáliť plameňometom obe oči, nechajte ruskému bombardéru zažíva pochovať svoje deti pod troskami vášho domu, nechajte podrezať vlastnú matku ožratému ruskému primitívovi vo vojenskej uniforme, nechajte si znásilniť takému istému netvorovi 13 ročnú dcéru! A dostanete zadarmo nemocničnú posteľ, slepecké okuliare, či francúzske bary. A ubytovanie v lepšom prípade u súcitiacich ľudí v Poľsku, na Slovensku, v Čechách, v tom horšom prípade v stanovom tábore.

A vagabundi od ficovcov, uhríkovcov, kotlebovcov,  čarnogurskovcov, chmelárovcov, weissovcov, tarabovcov a im podobní putinofili a úchyli budú bľačať nepríčetnosti, ako vraj netreba pomáhať im, ale našim, ako treba pomáhať Slovákom!

Pritom oni samotní živote nepomohli žiadnemu Slovákovi, nepomohli nikomu! Zadarmo nepreviedli ani len slepca cez ulicu, nikomu nepodali pohár vody. Teraz brbocú, že „pravda je uprostred, Ukrajina sa nemala brániť, na vine sú Američania“ a podobné duševné skvosty, patriace buď do výbavy ortodoxnýxh nacistov a fašistov, alebo na strážené oddelenie  psychiatrickej liečebne.

Áno, odroni! Bez ohľadu na to, či ste bývalí premiéri, súčasní poslanci, alebo iba bohapustí primitívi, vy ste si obhajobami, alebo zľahčovaním Putinových zločinov namočili vaše odporné paprče do krvi nevinných ukrajinských obetí! Tancujete na ich hroboch orgie nenávisti a slaďák smrti s beštiou z Kremľa!

Toto vám skutočne nikdy nezabudne nikto z civilizovaného sveta! Tento pach smrti nevinných, často ešte nenarodených detí, už pôjde s vami navždy, už navždy vás bude sprevádzať vašimi odpornými životmi!

 

Zdroj: Juraj Krupa/Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

234 Points
Upvote Downvote
Dôležité stretnutie: Ministerka Remišová odchádza na dlhú cestu! Ide tam, kde ju najviac potrebujú...

Dôležité stretnutie: Ministerka Remišová odchádza na dlhú cestu! Ide tam, kde ju najviac potrebujú…

Poslanec Krúpa to Blahovi nedaroval: Ukážte pipiša či je nacistický, fašistický, putinovský! Súd vám stiahol gate...

Poslanec Krúpa to Blahovi nedaroval: Ukážte pipiša či je nacistický, fašistický, putinovský! Súd vám stiahol gate…