in

Porážka v priamom prenose! Hegera musel ratovať moderátor! Spotený, bledý a roztrasený ani nevedel, kde je

Porážka v priamom prenose! Hegera musel ratovať moderátor! Spotený, bledý a roztrasený ani nevedel, kde je

Porážka v priamom prenose! Hegera musel ratovať moderátor! Spotený, bledý a roztrasený ani nevedel kde je

Porážka v priamom prenose! Hegera musel ratovať moderátor! Spotený, bledý a roztrasený ani nevedel, kde je

 

Bývalý premiér Eduard Heger žije stále vo svojej bubline, že je najlepším premiérom a Slovensku pomohol najviac. Najprv sa odpojil od Matoviča, pretože cítil silu. Dnes je už len na smiech celému Slovensku spolu s Naďom, Letanovskou a Nvotovou. Práve tieto tváre „demokracie“ chcú zmeniť Slovensko k lepšiemu. Heger má asi fatamorgánu, pretože asi nepamätá kto vládol skoro 4 roky na Slovensku. „Nový“ politický líder si tak každým dňom doslova dopísmena s*rie do úst a vecne a stručne mu to vysvetlil Fico, ktorý mu uštedril poriadne tvrdú porážky v priamom prenose. Spotený a roztrasený Heger sa nezmohol na nič. V istých momentoch zasiahol moderátor Makara, aby Heger neskončil úplne zle.

KEĎ DO RELÁCIE PRICHÁDZAŠ AKO MR. HEGER A ODCHÁDZAŠ Z NEJ AKO MR. VIAGRA

Robert Fico dnes prefackal Hegera ako boxovacie vrece. S pokojom, úsmevom, nadhľadom – nádherný politický zážitok.

1. Heger nabehol do relácie ako splašený čmeliak, bzúkal, vrieskal, otravoval, nadával, nedal sa prerušiť.

2. A Robert Fico mu s úsmevom odkázal, nech sa kľudne vyrozpráva, ale že nabudúce nech pred reláciou neužíva viagru, aspoň nebude taký nabudený – šach, mat

3. Najviac sa mi páči, ako všetci tárajú, že sme stranou minulosti, kým oni sú „pokrok“ a „budúcnosť“… A pritom jediný, kto hovorí o riešeniach do budúcnosti, je Robert Fico.

4. Heger dokola riešil nejaké hlúpe a otrepané klamstvá o vláde Smeru spred x rokov, čiže chalan je komplet zakuklený v minulosti. Tak ako Šimečka a ďalší.

5. A Robert Fico hovorí konkrétne riešenia na zdražovanie, hypotéky, bývanie, dôchodky, verejné financie. Čiže súčasnosť a budúcnosť.

6. Od Progresívcov počúvame akurát to, že zoberú seniorom 13. dôchodok a rodinám všetky príplatky, aby mohli nakupovať americké zbrane – to je vraj pokrok a budúcnosť. Blahoželáme.

7. My namiesto toho hovoríme o masívnych štátnych investíciách, aby sme rozbehli ekonomický rast a pomáhali ľuďom – to je vraj hnusná minulosť. To fakt?

8. Prepáčte, ale jediní, kto ponúka konkrétne riešenia, sme my. Všetci len tárajú, Šimečka okrem legalizácie drog a homosexuálnej agendy o ničom inom nehovorí – len frázy.

9. Veď si to porovnajte. Heger tam dnes pôsobil pri Robertovi Ficovi ako nejaký roztatárený školáčik. Pán učiteľ ho blahosklonne upokojoval.

10. Šimečka na TA3 vyzeral ako hipster, ktorý práve zosadol z bicykla a doniesol vám pizzu z Boltu. To sa fakt takéto teliatka chcú rovnať Robertovi Ficovi?

11. Dnes sa opäť potvrdilo, že Robert Fico nemá konkurenciu. Zastavíme chaos a vrátime do štátu kompetentnosť a poriadok.

12. Z Hegera si po dnešku budú robiť srandu aj jeho akváriové rybičky. Edo sa stane novou tvárou kampane „Zober loptu, nie viagru“. Bolo mu to treba?
P.S. Na Markíze vraj zaznel hoax, že Smer sa dohodol s Hlasom, že bude Pellegrini premiér. Ja len, že to je lož. Smiešna lož

Komentár opozičného poslanca Ľuboša Blahu 

Celú reláciu si pozrite tu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

SLOVÁCI POZOR: Toto nie je prirodný zázrak ale jed! Prestaňte jesť tento produkt, ktorý vás zabíja

SLOVÁCI POZOR: Toto nie je prirodný zázrak ale jed! Prestaňte jesť tento produkt, ktorý vás zabíja

KONIEC éry Dírera, Ilieva a Kovačiča? Smerák Blaha urobil krátky proces! Odhalil šokujúce tajomstvo: Čo je tupšie ako moderátori nedeľných debát...

KONIEC éry Dírera, Ilieva a Kovačiča? Smerák Blaha urobil krátky proces! Odhalil šokujúce tajomstvo: Čo je tupšie ako moderátori nedeľných debát…