in

POLITICI TRASTE SA! Na politickú scénu prichádza MUŽ, KTORÝ SPÔSOBIL ZEMETRASENIE…

POLITICI TRASTE SA! Na politickú scénu prichádza MUŽ, KTORÝ SPÔSOBIL ZEMETRASENIE...

POLITICI TRASTE SA! Na politickú scénu prichádza MUŽ, KTORÝ SPÔSOBIL ZEMETRASENIE…

POLITICI TRASTE SA! Na politickú scénu prichádza MUŽ, KTORÝ SPÔSOBIL ZEMETRASENIE...

 

Politická situácia je kritická a v Septembri sa začne volebný maratón, ktorý hovorí za všetko. Každý jeden politik si tak bude chcieť získať ľudí na svoju stranu. Kandidovať sa rozhodol aj muž, ktorý si servítku pred ústa nedával nikdy. Muž, ktorý už má dosť politických žvástov.

Politici traste sa na politickú scénu prichádza bývalý vojak Róbert Bačinský.

Bačinský okomentoval Nvotovej posobnosť. „Ty sfetovaná živá PIČA! Ťahaj do p*če bojovať na Ukrajinu! Ty hormonálne zmenená mužatka…“ rozmetal Bačinský speváčku, ktorá má zaujímavú minulosť. Hegerovi však niečo takéto nevadí a speváčku považuje za posilu. Aj toto je boj za demokraciu. Speváčka Nvotová, ktorá by najradšej neočkovaných nechala skapať je dnes v partií s človekom, ktorý Slovákom dokázal nadávať do opíc s mužom, ktorý si nedokáže predstaviť deň bez Ginu a s bývalým predavačom drahej vodky. Aj toto sú DEMOKRATI v skratke

 

 

 

Róbert Bačinský sa narodil v roku 1966 v Trebišove. Od svojich štyroch rokov však žije v Košiciach, ktoré považuje za „svoje mesto“. Róbert Bačinský je 20 rokov ženatý a má jednu dcéru.

V Košiciach absolvoval základné, aj stredoškolské štúdium a v podstate prežil celý svoj život. Na základnú vojenskú službu nastúpil v roku 1985 a po jej absolvovaní začal pracovať v dnes už neexistujúcej VSS ako elektrikár. Príchod demokracie zažil v plnej sile ako mladý, vtedy 23 ročný človek, aj s jednou z jej vymožeností – dovtedy nepoznanou nezamestnanosťou. Do módy prišlo prepúšťanie, ktoré neobišlo ani Róberta Bačinského. Dôvod bol prozaický – buď bol najmladší, alebo vo firme pracoval najkratšie.

Istota zamestnania pominula a nastal čas vziať život do vlastných rúk. Róbert vystriedal viacero zamestnaní, ale svoju rodinu vždy poctivo uživil. Prešiel šoférskym povolaním, stavbárčinou, patril medzi tých, ktorí v Košiciach inštalovali prvú káblovú televíziu, ale pracoval aj ako pilčík, či chatár. Jeho poslednou inštanciou bola ASR. Po návrate z misie a doslúžení zvyšku kontraktu z armády odišiel na vlastnú žiadosť.

Róbert Bačinský to vidí takto:
„Dnes žijem aj s rodinou v zahraničí. Žiaľ, som jedným z tých tisícov, ktorí boli vďaka láskavej starostlivosti štandartných politických povaľačov vykopaní zo svojej vlasti, aby boli schopní uživiť svoje rodiny a zabezpečiť im dôstojný život. Považoval a považujem to za moju psiu povinnosť ako manžela a otca. Ako štyridsiatnik som musel začať nový život v cudzej krajine, ale zvládol som to. Na slovenské pomery žijeme ako rodina nadštandartne, takže moja kandidatúra na post župana nie je ani o peniazoch, ani o zaistení si ,,teplého miestečka“ pre nejakého neschopného lenivca.
V Košiciach som často. Sledujem, čo sa tam deje, rozprávam sa s priateľmi, mám teda prehľad o situácii ako v meste, tak i v kraji. Chcem prispieť k tomu, aby chobotnici bola preťatá aorta. Prispieť k tomu, aby z nášho spoločného majetku prestalo profitovať iba zopár jednotlivcov napojených na vládne špičky a oligarchov. Prispieť k tomu, aby volení zástupcovia skákali tak, ako pískajú voliči a nie naopak. Aby za svoju mzdu odvádzali 110%-tnú robotu a aby o osude mesta a kraja rozhodovali ľudia a nie nastrčené figúrky v oblekoch.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Video: Obavy o duševné zdravie sa naplnili! Čaputová je na smiech celému svetu: Urobila zo seba šaška

Video: Obavy o duševné zdravie sa naplnili! Čaputová je na smiech celému svetu: Urobila zo seba šaška

Osuský sa vysmial ľuďom do tváre! S platom vyše 5 tisíc eur radí Slovákom ako prežiť! Menej jedzte a netrápte sa nad zdražovaním!

Osuský sa vysmial ľuďom do tváre! S platom vyše 5 tisíc eur radí Slovákom ako prežiť! Menej jedzte a netrápte sa nad zdražovaním!