in

Polícia ju nazvala klamárkou no ona sa rozhodla brániť! Belousovová podáva trestné oznámenie na admina stránky Polícia Hoaxy a podvody.

Polícia ju nazvala klamárkou no ona sa rozhodla brániť! Belousovová podáva trestné oznámenie na admina stránky Polícia Hoaxy a podvody.
Zdroj: Vladimír Šimíček, Logo Polícia SR

Polícia ju nazvala klamárkou no ona sa rozhodla brániť! Belousovová podáva trestné oznámenie na admina stránky Polícia Hoaxy a podvody.

Polícia ju nazvala klamárkou no ona sa rozhodla brániť! Belousovová podáva trestné oznámenie na admina stránky Polícia Hoaxy a podvody.
Zdroj: Vladimír Šimíček, znak Polícia SR

Bývalá politička a poslankyňa NRSR na socialnej sieti Facebook tvrdila, že Ukrajina zvýšila poplatky za dovoz ropy na Slovensko.

 

Túto správu prešetrila aj stránka Polícia SR – HOAXY a Podvody, ktorá bývalú političku nazvala klamárkou.

POZOR, TOTO JE KLAMÁRKA: NIE, UKRAJINA NEZVYŠUJE ŽIADNE POPLATKY PRE DOVOZ ROPY NA SLOVENSKO. Do tejto chvíle zdieľalo blud účtu pod názvom „Anna Belousovová“ takmer 5 000 ľudí. Autor statusu tvrdí, že Ukrajina zvýšila poplatky za dovoz ropy na Slovensko. „NEVĎAČNÍ UKRAJINCI“ Čo nám tým chce autor povedať? Sám sa priznáva a my ho parafrázujeme: Slovensko pomáha Ukrajine a tí nevďačníci ešte zvýšili poplatky pre nás, čo má toto znamenať, toto je tá vďačnosť, to akože máme podporovať ďalej Ukrajinu, tých nehanebníkov?

Polícia SR sa opýtala aj spoločnosti TRANSPETROL.

TRANSPETROL REAGUJE

Kontaktovali sme spoločnosť Transpetrol, a.s. s otázkou, čo je na tom pravdy a tu je ich oficiálne stanovisko:

„Spoločnosť TRANSPETROL, a. s,  zdôrazňuje skutočnosť, že Slovenská republika neplatí žiadne tarifné poplatky za tranzit ropy ukrajinským územím. Obchodná politika ukrajinského prepravcu je založená na obchodnom vzťahu medzi ním a jeho dodávateľom. Ide o poplašnú správu, ktorej cieľom je pobúriť a zneistiť slovenskú verejnosť.“ Čiže nie že zdražovanie, ale žiadne tarifné poplatky neexistujú…

Belousovová sa po statuse stránky Polície rozhodla pre rázny krok. Podľa Belousovovej ide o debilizáciu a rozhodla sa podať trestné oznámenie na admina stránky Hoaxy a podvody. Belousovová pripojila aj link z ktorého čerpala.

Admin stránky Polície SR ma verejne označil za klamárku, šíriteľku prokremľovskej propagandy a poplašných správ.(pripájam screenshot-y statusu zo stránky Polície SR). Mám za to, že tým naplnil skutkovú podstatu trestného činu ohovárania, ktorým je spôsobilý ohroziť a poškodiť ma pred verejnosťou, známymi a rodinou na základe nepravdivých informácii uvedených na oficiálnej stránke Polície SR. Informácie, ktoré som uviedla ohľadom zvýšenia poplatkov za tranzit ropy zo strany Ukrajiny sú pravdivé!
Ukrajina skutočne zvyšuje tarifné poplatky za tranzit ropy cez ropovod Družba na svojom území v smere na Slovensko a Maďarsko na 11,5 € za tonu z doterajších 8,6 € za tonu, teda o jednu tretinu !!!
https://tass.ru/ekonomika/14241017

Je dôkaz totálnej hlúposti, resp. demagógie citovať v tejto súvislosti stanovisko Transpetrolu o tom, že SR neplatí žiadne tarifné poplatky cez územie Ukrajiny. Áno neplatí. Platí ho slovenský odberateľ. Transpetrol je prepravca, ktorý zabezpečuje prepravu ropy cez územie Slovenska odberateľom na Slovensku a v Čechách.

Dodávateľom, predajcom ropy pre Slovensko je ruský Transnefť a Transpetrol túto ropu len prepravuje odberateľovi na území Slovenska.
Cena ropy pozostáva z ceny tovaru ( ropy) a poplatkov za tranzit.
Logicky ak Ukrajina zvyšuje poplatky za tranzit cez jej územie, premietne sa to do vyššej ceny za ropu!
Zvýšenie poplatkov za tranzit Transnefť nebude logicky hradiť na úkor svojho zisku.

Z uvedeného vyplýva, že zvýšenie poplatkov za tranzit ropy zo strany Ukrajiny zaplatí v konečnom dôsledku Slovensko- slovenský spotrebiteľ.

Toto predsa musí pochopiť každý priemerný absolvent základnej školy.

A ak niekto neovláda základy elementárnej logiky, nemá čo robiť na funkcii, z ktorej môže reále  ohrozovať občanov Slovenska.

Takýchto máme žiaľ na miestach v polícii,a nielen tam,po nástupe novej vlády väčšinu.

Stačilo!
Ja sa už nemienim nečinne pozerať na to, ako nám chudobní duchom budú zakazovať nielen logicky myslieť, ale myslieť vôbec! Dosť bolo debilizácie!
Aj preto v najbližších dňoch podám trestné oznámenie na admina stránky Polícia SR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Schyľuje sa k najväčšiemu súdnemu procesu? Biden a Van der Leyen podniknú kroky, ktoré Putinovi zrazia hrebienok...

Schyľuje sa k najväčšiemu súdnemu procesu? Biden a Van der Leyen podniknú kroky, ktoré Putinovi zrazia hrebienok…

UKRADNÚ nám Slovensko? Známa tvár varuje: "Maďarsko musíme izolovať! Inak bude ďalšia Buča v Rožňave a v Bratislave..."

UKRADNÚ nám Slovensko? Známa tvár varuje: „Maďarsko musíme izolovať! Inak bude ďalšia Buča v Rožňave a v Bratislave…“