in

POKUTA a potom RANA, ktorú nečakala! Speváčka Nvotová pri policajnej kontrole zažila peklo! „Vyčistite si zbor od fašistov! Je to hnus“

POKUTA a potom RANA, ktorú nečakala! Speváčka Nvotová pri policajnej kontrole zažila peklo! "Vyčistite si zbor od fašistov! Je to hnus"
Zdroj: ČT, TASR

POKUTA a potom RANA, ktorú nečakala! Speváčka Nvotová pri policajnej kontrole zažila teror! „Vyčistite si zbor od fašistov! Je to hnus“

POKUTA a potom RANA, ktorú nečakala! Speváčka Nvotová pri policajnej kontrole zažila peklo! "Vyčistite si zbor od fašistov! Je to hnus"
Zdroj: ČT, TASR

Speváčka Dorota Nvotová vo svojom príspevku na sociálnej sieti Facebook priznala, že zle odbočila a tak ju policajti zastavili. Sama priznáva, že dostala právom pokutu. Potom však prišiel doslova a dopísmena psychický teror a tvrdé vysmievanie zo strany Polície SR. Nvotová si servítku pred ústa nedala a vyzvala Políciu SR, aby si čo najrýchlejšie vyčistili zbor od fašistov.

 

Pomáhať a chrániť.

Dnes som zle odbočila, zastavili ma policajti a dostala som právom pokutu. Nevedela som nájsť techničák, vyťahovala som papiere z kastlíka, a jeden policajt sa spýtal:
“Čo je toto?”

“To je potvrdenie o maďarskej diaľničnej známke, keď som šla na Ukrajinu,” vravím mu.
“Na Ukrajinu? Načo? Bojovať?”, pýta sa ma ironicky.

“Nie, veď sa na mňa pozrite. Niesla som humanitárnu pomoc. Hneď, keď začala vojna.”
“A načo? Tam žiadnu nepotrebujú, veď odtiaľ nám sem chodia iba Sýrčania.”

Ťažko som preglgla. Uniformovaný policajt. Chcela som začať s monológom, ale mal môj občiansky aj vodičák a vypisoval mi šek na pokutu. Bála som sa, že bude vyššia.

“Neviem, o čom hovoríte. Ja som niesla plienky, mlieko a detské potreby pre vnútrozemských utečencov, ktorí v prvom týždni vojny ušli zo zbombardovaných miest na ukrajinsko-rumunské hranice. Nechceli ísť do zahraničia, ukryli sa v pohraničných mestečkách.”

“No jasné,” povedal sarkasticky.

Mlčala som. Ponížene, zbabelo. Bála som sa, že mi nevrátia doklady, že mi dá vyššiu pokutu. Už hodinu si to vyčítam. Aj keď viem, že jeho názor by moja prednáška nijako neovplyvnila.

A tak len vyzývam Polícia SR – Bratislavský kraj Polícia Slovenskej republiky, aby si vyčistili policajný zbor od týchto fašistov.

Policajt ma zastavil dnes o 11.00 na Legionárskej, spolu s dvoma milými policajtmi, ktorí v čase, keď mal tieto reči, boli v aute a riešili moje doklady a pokutu.

Riešte to. Je to hnus!

Zdroj: Dorota Nvotová 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Chystá náhly ÚTEK zo Slovenska? Pred hnevom ľudí neutečiete, vážená! Ľudia vedia, komu slúžite...

Chystá náhly ÚTEK zo Slovenska? Pred hnevom ľudí neutečiete, vážená! Ľudia vedia, komu slúžite…

Slzy šťastia a radosti! Žiak odoslal horúci odkaz Rusku: "Konečne ta pravá denacifikácia Ukrajiny!"

Slzy šťastia a radosti! Žiak odoslal horúci odkaz Rusku: „Konečne ta pravá denacifikácia Ukrajiny!“