in

PODVODNÍK! Túto skutočnosť celý čas tajil pred celým Slovenskom! Toto je pravá tvár moderátora Dírera…

PODVODNÍK! Túto skutočnosť celý čas tajil pred celým Slovenskom! Toto je pravá tvár moderátora Dírera...

PODVODNÍK! Túto skutočnosť celý čas tajil pred celým Slovenskom! Toto je pravá tvár moderátora Dírera…

Sleduj skupinu SMER-SD Robert Fico tu 

 

Srdcom pre SMER, smerom k lepšej budúcnosti

Richard Dírer a Rastislav Iliev priniesli po smrti 2 mladých ľudí v Teplárni priniesli razantnú zmenu a pre konzervatívneho diváka spôsobili zemetrasenie. Obidvaja sa prihlásili v priamom prenose k LGBTI+ komunite a jasne odsúdili akékoľvek kroky k nenávisti. Príkladom je aj dlhodobý spoj Rastislava I lieva a poslanca Ľuboša Blahu. Moderátor Iliev išiel až natoľko ďaleko, že poslanca, ktorého televízia ignoruje obvinil, že dlhodobo šírej dezinformácie a nenávisť voči skupinám LGBTI.

Veľmi zaujímavá je však minulosť moralistu Dírera, ktorý sa rad bavil na večierkoch s Jurajom Drobom či Monikou Flašikovou, kde spomínal aj kokaínový večierok.

Pred pár rokmi dokonca morálna čistota Richard Dírer pracoval pre terajšieho kajúcnika Františka Imreczeho. Svoje si na túto tému povedal poslanec Blaha, ktorý prichádza s pravdou von. Moralista Dírer tak pracoval pre dnešného kajúcnika a bol šéfom jeho tlačového oddelenia.

Dnes ho podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha opäť raz vyzval aby sa ospravedlnil za hanebné slová, ktoré použil proti dôchodcom.

OSPRAVEDLŇTE SA, PÁN DÍRER!

Moderátor Dírer opäť zneužil svoje ideologické okienko na osobné útoky proti mne – že mu to už nie je trápne.

1. Ten nenávistný pán nemá nič spoločné s novinárom. Zneužíva TA3 na to, aby si riešil svoje vlastné komplexy a šíril svoju progresivistickú ideológiu.

2. Dnes si však dovolil ešte viac. Tvrdil, že som si vymyslel hoax. Minulý týždeň som mu totiž vytkol, že šíri nenávisť voči seniorom.

3. Narážal som na túto jeho vetu. Účelovo sa odvolal na maily, čo mu akože chodia, aby mohol povedať, že už sa v politike nemá hovoriť o dôchodcoch, lebo to vyvoláva hnev u mladšej generácie.

4. Tieto jeho slová považujem za útok na seniorov. A toto je dôkaz, že ich povedal. Šach-mat.

5. Čiže žiaden hoax, pán Dírer. Jednoducho sa vyhrážate hnevom mladých ľudí, ak bude štát ďalej pomáhať dôchodcom, ako si zaslúžia.

6. A áno, ja to považujem za nenávistné a primitívne. Pretože len úplný morálny netvor si môže myslieť, že normálni mladí ľudia cítia hnev voči seniorom za to, že im spoločnosť spláca dlh za to, že tu vybudovali všetko, čo máme.

7. Dírer namiesto inkriminovanej pasáže pustil nejakú úplne inú a potom víťazoslávne vyhlásil, že aha, Blaha šíri hoax. Veď to je také detinské.

8. Vážený pán Dírer, prosím, ospravedlňte sa, že o mne šírite klamstvá. Už ste sa TA3 naubližovali dosť, nemyslíte?

9. A mimochodom, dnes ste vyhlásili aj to, že klamem, že ste boli Imreczeho hovorca.

10. Vy ste boli nielen to. Vy ste boli šéf jeho komunikačného oddelenia. A ten priznaný zlodej si vás brával na stretnutia s kumpánmi.

11. Toto písali kedysi Aktuality. Tie asi neoznačíte za konšpiračné médium, či?

12. Citujem: „Imreczeho na stretnutí so Suchobom sprevádzali aj jeho vtedajší podriadení – šéf tlačového odboru daniarov Richard Dírer atď.“

13. Áno, boli ste Imreczeho podriadený a spolu ste chodili na drinky so Suchobom, s ktorým Imrecze robil kšefty.

15. Vy bojovník proti korupcii  Nenávidíte seniorov, asistujete zlodejom a ešte aj klamete, až sa práši.

To sa fakt nehanbíte, Richard?

Kokainový večierok? Prečo nie…

Zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Balí kufre a uteká zo Slovenska? Po Lipšicovi sa zľahla zem! Vypočul tvrdý verdikt! Je zúbožený a bojí sa basy: Prehovoril človek, ktorý už nemal žiť! Daniel je koniec! Tvoj gang je na konci síl! Zložte zbrane...

Balí kufre a uteká zo Slovenska? Po Lipšicovi sa zľahla zem! Vypočul tvrdý verdikt! Je zúbožený a bojí sa basy: Prehovoril človek, ktorý už nemal žiť! Daniel je koniec! Tvoj gang je na konci síl! Zložte zbrane…

Video: Nepomohli mu ani tabletky! Budaj zažil najhoršiu PORÁŽKU v živote: Prehovoril človek, ktorý nemal existovať! Je zúbožený, ponížený a vysmiaty!

Video: Nepomohli mu ani tabletky! Budaj zažil najhoršiu PORÁŽKU v živote: Prehovoril človek, ktorý nemal existovať! Je zúbožený, ponížený a vysmiaty!