in

Pochoval ho! Krúpa totálne zlikvidoval Fica: Ste fašista a fekál politických klamstiev a ľudskej nenávisti…

Pochoval ho! Krúpa totálne zlikvidoval Fica: Ste fašista a fekál politických klamstiev a ľudskej nenávisti...
Zdroj: Foto N – Tomáš Benedikovič (Krúpa), SITA

Pochoval ho! Krúpa totálne zlikvidoval Fica: Ste fašista a fekál politických klamstiev a ľudskej nenávisti…

Pochoval ho! Krúpa totálne zlikvidoval Fica: Ste fašista a fekál politických klamstiev a ľudskej nenávisti...
Zdroj: Foto N – Tomáš Benedikovič (Krúpa), SITA

Predseda výboru pre obrannú a bezpečnosť Juraj Krúpa to predsedovi strany SMER-SD absolútne nedaroval a nazval ho fekálom politických klamstiev a ľudskej nenávisti.

 

Asi niet na Slovensku politika, ktorý za posledné roky vylial do éteru toľko politickej špiny a prízemnej nenávisti voči svojím politickým sokom, ako Robert Fico. Dokázal prebudiť v časti spoločnosti tie najodpornejšie pudy a dokázal ich prebudiť aj sám v sebe. Začalo to utečeneckou krízou v roku 2016, keď neváhal označiť každého utečenca trebárs zo Sýrie za teroristu, pokračovalo to jedovatými slinami po jeho páde v roku 2018, keď bol nútený opustiť post premiéra, z ktorého si v skutočnosti vybudoval svoj váľov, obklopený radodajkami, ktorým doprial luxus nevídaných rozmerov.

Počas jeho pontifikátu sa z polície stala najorganizovanejšia zločinecká skupina a z prokuratúry jeho kurtizána. Ak sme si už mysleli, že žiadna väčšia prasačina už od neho vzísť nemôže, prišla vojna na Ukrajine.

A ak celý civilizovaný svet ukazuje prstom na vraha menom Putin, Robert Fico čosi blúzni o vojne medzi Ruskom a Amerikou, snahou USA predávať do Európy drahší plyn, či ohrozeniu pracovných miest na Slovensku. To prosím vraví človek, ktorý v živote ešte nestihol spoznať, čo je to skutočná práca.

Prečo sa Fico bojí navonok vyhlásiť, že je ochotný oblízať labu vojnovému zločincovi Putinovi, bojí sa navonok priznať, že mu politika vraždenia detí vôbec neprekáža? Veď všetky tieto skutočnosti mu trčia z politických bagandzí ako slama!
Cez hrdzavé diery na jeho fekáli nenávisti sa však už začínajú tieto jeho úchylky dostávať do éteru.Tu presiakne niečo, tam zase iné.

Pravdou však je, že Fico sa nevzhliada v ruskej kultúre, ani v ruských dejinách. O kultúre nevie nič, lebo na Mrázikovi bol naposledy ako pionier, a o  dejinách Ruska nevie dva razy toľko. V tomto je  presne ako typ z krčmy, ktorý bude tliachať o bombardovaní Juhoslávie, hoci ani netuší,  kedy a za akých okolností k nemu došlo, lebo už 30 rokov mu nekleslo promile v krvi pod 2.

Fico vzhliada k Putinovi, ktorý dokáže chladnokrvne vraždiť už nielen svojich odporcov, v Rusku ale aj desaťtisíce nevinných civilistov na Ukrajine.
Proste Fico je Fico…
F ako farizej, F ako Faloš.
Už aj F ako fašista.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Čaká nás horší režim ako za Putina? Minister Matovič sa bojí o budúcnosť Slovákov! Trápi ho možný návrat...

Čaká nás horší režim ako za Putina? Minister Matovič sa bojí o budúcnosť Slovákov! Trápi ho možný návrat…

Minister Matovič sa postavil na stranu Willa Smitha! Odoslal mu úprimný odkaz priamo do Hollywoodu...

Minister Matovič sa postavil na stranu Willa Smitha! Odoslal mu úprimný odkaz priamo do Hollywoodu…