in

Po zločine nasleduje trest! Zaleská si vypočula tvrdý verdikt! 10 rokov tvrdej basy

Po zločine nasleduje trest! Zaleská si vypočula tvrdý verdikt! 10 rokov tvrdej basy

Sudkyňa Záleská a jej bohénsky život! Úplatky za tisíce eur! Hrozý jej vyše 10 rokov!!!

Sleduj skupinu SMER-SD Robert Fico tu 

Smer víťaz volieb 

 
Po zločine nasleduje trest! Zaleská si vypočula tvrdý verdikt! 10 rokov tvrdej basy
Youtube

Pamela Záleská, sudkyňa Špecializovaného trestného súdu, sa považuje za čestnú predstaviteľku sudcov. No už pred časom sa objavili informácie, ktoré ju spochybňujú. Svedčia o tom anonymné zdroje z jej obdobia na Okresnom súde v Nitre, kde sa dopustila viacerých chýb. Ešte horšie je to, čo odhalil advokát Norberta Bödöra. Nie je prekvapením, že Bödör sa obáva jej nestrannosti.

V auguste tvrdila Mgr. Pamela Záleská, že ona nepredáva rozsudky. No Pavol Gašpar, advokát Norberta Bödöra, má dôkazy o opaku. Keď bol u nej na Okresnom súde v Nitre vyšším štátnym úradníkom, dostala od neho drahú elektroniku. Preto je proti Záleskej podaný ďalší podnet na Súdnu radu. Tá sa bude venovať aj tomu, že sa nevzdala prípadu obžalovaného Bödöra.

„Nerozhodujem podľa objednávky alebo diktátu niekoho iného. Moje rozsudky nie sú na predaj,“ povedala Záleská na Súdnej rade, kde vysvetľovala svoj vzťah s Monikou Tódovou z Denníka N.

O pár mesiacov neskôr priniesol časopis Plus 7dní Bödörovu výpoveď, že sudkyňa dostala od jeho obhajcu Gašpara cenné dary. Išlo o značkové športové hodinky Garmin s príslušenstvom a pocket book Apple. Ich cena bola niekoľko tisíc eur.

Záleská sa však z Bödörovho prípadu nevylúčila. Hovorí, že tvrdenia o kúpe elektroniky pre ňu sú nepravdivé. Bödör podal sťažnosť a vec sa vráti pred Najvyšší súd SR.

„Bol som Záleskej vyšším súdnym úradníkom, keď ešte bola na Okresnom súde v Nitre, predtým ako išla na ‚špeciál‘. Mali sme dobrý pracovný aj osobný vzťah. Spolu sme športovali a chodili na preteky Spartan Race a Tvrďas Race,“ povedal Gašpar pre Plus 7dní o vzťahu, ktorý bol viac ako profesionálny. Potom povedal, že jej prezradil o inteligentných Garminoch (športové hodinky, pozn. pink.), ktoré sa jej páčili a či vie o niekom, kto by jej dal dobrú cenu.

„Povedal som jej, že viem zohnať zľavu v jednom e-shope. Priniesol som jej hodinky, ale nič sme sa nedohodli o platení. Len mi poďakovala. O pol roka povedala: ‚Chcela by som pocket book‘. Zohnal som pocket book a zase len ‚ďakujem‘. Pripravoval som sa na justičné skúšky a ona mi ako sudkyňa písala hodnotenie. Nemohol som jej nič povedať, tak som to nechal tak,“ vysvetlil Gašpar, prečo si od Záleskej nevypýtal peniaze.

Redakcia Plusky sa chcela opýtať aj prominentnej sudkyne. Ona však na otázky o hodinkách a notebooku nezareagovala. Gašpar má na nákup hodiniek (2017) a objednávku notebooku (2018) dôkazy – faktúry a mailovú komunikáciu.

Zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Práca za odmenu! Slovákom napľul a vysmial sa im do tváre! Jaro Naď sa zašil na teplom miestečku!

Práca za odmenu! Slovákom napľul a vysmial sa im do tváre! Jaro Naď sa zašil na teplom miestečku!

DEFINITÍVNY KONIEC OĽANO! Igor Matovič sa rozhodol urobiť rázny krok! Zabudnite na nás od teraz sa budeme volať...

DEFINITÍVNY KONIEC OĽANO! Igor Matovič sa rozhodol urobiť rázny krok! Zabudnite na nás od teraz sa budeme volať…