in

VIDEO: Po zločine nasleduje TREST! Matovič a spol si vypočuli tvrdý verdikt! Za Cov*dové obdobie budete pykať!

VIDEO: Po zločine nasleduje TREST! Matovič a spol si vypočuli tvrdý verdikt! Za Cov*dové obdobie budete pykať!

VIDEO: Po zločine nasleduje TREST! Matovič a spol si vypočuli tvrdý verdikt! Za COV*DOVÉ obdobie budete pykať!

Sleduj skupinu SMER-SD Robert Fico tu

 

Smer vitaz volieb 2023

VIDEO: Po zločine nasleduje TREST! Matovič a spol si vypočuli tvrdý verdikt! Za Cov*dové obdobie budete pykať!

Poslanec za SNS Peter Kotlár pri tejto príležitosti odmietol očkovacie aktivity ministerky zdravotníctva Zuzany Dolinkovej (Hlas-SD). Šéf Slovenskej národnej strany Andrej Danko so vznikom špeciálnej komisie súhlasí. Túto tému avizuje otvoriť aj na rokovaní koaličnej rady.

Poslanec SNS Peter Kotlár, ktorý sa dostal do parlamentu na kandidátke národniarov s viac ako 13-tisíc krúžkami, povedal, že bude chcieť zriadiť a viesť špeciálnu vyšetrovaciu skupinu, ktorá by si posvietila na manažment pandémie.

Kotlár v živom vysielaní Televízie Slovan na sociálnej sieti vyzval ministerstvo zdravotníctva, aby vyšetrovanie manažmentu pandémie prenechalo jemu. „Nechajte to na mňa a nechajte to na tú vyšetrovaciu skupinu,“ povedal Kotlár po boku ministerky kultúry Martiny Šimkovičovej.

Poslanec a spolumoderátor alternatívneho média sa chce pozrieť na všetky „protizákonné a nesprávne nariadenia“. Otázniky podľa neho vyvolávajú aj znaky šírenia covidu. Kotlár si nemyslí, že pandémia naplnila znaky pandémie.

„Jediná agenda, s ktorou som ja šiel s prepáčením do tohto egocentrického bordelu, ktorý sa volá slovenská politika, bola agenda politických vrážd a covidového manažmentu,“ povedal.

„Teraz je jedinečná šanca a podľa mňa na to potrebujeme tri-štyri mesiace. Pustite ma do roboty, aby som to mohol vyšetriť,“ vravel Kotlár v živom vysielaní. Zároveň tiež varoval poslucháčov alternatívy, že sa chystá „nová pandemická zmluva“, preto vraj treba konať rýchlo a prešetriť veci súvisiace s pandémiou.

Kotlár zároveň povedal, že na kritizovaní protipandemických opatrení „vyrástla alternatíva“, ktorá je „dnes vo vláde“.

Jednu vec si ujasnime prosím …

„COVIDOVÁ doba rozdelila spoločnosť. Sú tri parametre ktoré ma vyrušujú. Za prvé – niekto poškodil verejné zdravie, po druhé – niekto na tom pekne zarobil (na poškodenom zdraví), za tretie – niekto chce, aby sme po”úspechu” COVIDOVÉHO managementu počúvali nejakú súkromnú inštitúciu ktorá nám bude diktovať, čo máme robiť keď príde ďalší “infekt”,“ uviedol poslanec Kotlár vo svojom stanovisku, ktoré obdržala InfoVojna a prečítať si ho môžete v nasledujúcej časti.

Skúsme spomaliť, opätovne vyzývam všetkých zúčastnených aby riešili ostatné problémy a je ich ozaj dosť, môže sa nám totiž veľmi ľahko stať, že vláda bude vládnuť “správne” ale národ bude zdravotne nespôsobilý normálne fungovať.

Čo bráni tomu aby sa urobila skúška správnosti? Načo sa ponáhľame, čo zakrývame, či chceme aby sa nedali dohľadať súvsťažnosti?

Vieme sa dohodnúť na čomkoľvek, avšak budeme predtým informovať ľudí aj o dohodách malých aj veľkých. Ale existujú červené čiary. A cez červené čiary sa NESMIE prejsť!

Nech to celé dopadne akokoľvek, urobíme ABSOLÚTNE VŠETKO PRETO, aby sme vyšetrili všetky spojitosti pochádzajúce z COVIDOvého obdobia – pozície, firmy, farmafirmy, politici, politické rozhodnutia, zmluvy, testy, skúšky, účinky, nežiadúce účinky, úmrtia, … všetko!

A keď to budeme mať hotové,… zverejníme to.

Tu vôbec nejde ani o mňa, ani o Vás, ide o generácie po nás. Radšej sa ospravedlním za to, že som sa mýlil a príjmem verejnú hanbu, ako by som mal RISKOVAŤ verejné zdravie všetkých Slovákov. Za toto som bojoval, k tomuto ste mi dali mandát. Toto je moja úloha.

Ale už dnes Vám môžem povedať, že COVIDOVá doba, je plná chtíčov po zisku, moci a ovládania a plná účelového utrpenia ľudí. A mám také skryté tušenie, že to všetko pokračuje ..

 

Danko otvorí tému aj na koaličnej rade

Predseda SNS Andrej Danko podporí poslanca Kotlára v jeho návrhoch na zriadenie vyšetrovacej komisie. „Je to dobrá myšlienka, ktorú povedal pán Kotlár,“ vravel Danko v rozhovore Hospodárskych novín. Líder národniarov chce dokonca tému otvoriť na koaličnej rade.

„Tému predostriem aj na koaličnej rade a som zvedavý, či nájdem podporu, aby sme nejakú či už splnomocnenú komisiu alebo nejakú inšitúciu tým poverili,“ povedal Danko, podľa ktorého nemôžu byť tieto témy opomenuté.

Podľa šéfa SNS sa treba bližšie pozrieť na „nákupy na správe štátnych hmotných rezerv“ a tiež na „postupy na ministerstve obrany“.

Komisia by mala preveriť nákupy očkovacích látok či rúšok z čias vrcholiacej pandémie počas vlády Igora Matoviča či Eduarda Hegera. „Počas covidu sa rozkradlo obrovské množstvo peňazí a treba zistiť, kde sú,“ dodal Danko, ktorý sa chce zamerať na „hľadisko hospodárnosti“ pandémie.

Líder SNS však povedal, že pri tejto téme nemá dôvod kontaktovať ministerku zdravotníctva Zuzanu Dolinkovú.

Kotlár počas pandémie spochybňoval opatrenia, keď v slovenských nemocniciach umierali na covid stovky ľudí.

Vírus neskôr po mutáciach slabol na sile, problémom naďalej ostáva pre starších ľudí. K poslednému októbrovému dňu bolo v nemocniciach 232 hospitalizovaných s ochorením covid-19.

Pandémiu preveruje aj Žilinka

Na pandémiu sa detailnejšie chce pozrieť aj generálna prokuratúra. Úrad Maroša Žilinku prešetruje či nedošlo v súvislosti s manažmentom pandémie ku konaniu alebo opomenutiu konania, ktoré by zakladalo trestnú zodpovednosť.

Úrad tak začal konať po tom, čo štúdia poradenskej firmy Pažitný & Kandilaki zistila, že ak by Slovensko postupovalo ako najlepšie krajiny EÚ, mohlo byť potenciálne zachránených až 21 308 ľudských životov.

„Zvýšenú nadúmrtnosť zaznamenali všetky štáty EÚ, detailnejšie porovnanie nám ukázalo, že situácia na Slovensku bola obzvlášť nepriaznivá,“ uviedol spoluautor štúdie Peter Pažitný.

Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou upozornil, že závery tejto štúdie o nadúmrtnosti sú zavádzajúce. Štúdia podľa úradu vykazuje vážne metodologické nedostatky, najmä ignoruje epidemiológiu a základné mechanizmy šírenia infekčných chorôb.

Pre televíziu Markíza generálna prokurátura potvrdila, že naďalej pokračujú v získavaní dôkazov a vypočúvaní svedkov.

Zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
VIDEO: Blaha urobil poriadok v novej kancelárii! Ako prvé letela vlajka EÚ! Spomenul si aj na Lučanského

VIDEO: Blaha urobil poriadok v novej kancelárii! Ako prvé letela vlajka EÚ! Spomenul si aj na Lučanského

Matovič chcel nachytať Zuriana! Potom schytal po papuli: Lučanského zab*li! Prajem vám, to čo robili mne a mojim deťom...

Matovič chcel nachytať Zuriana! Potom schytal po papuli: Lučanského zab*li! Prajem vám, to čo robili mne a mojim deťom…