in

Plánovali Lučanského SMRŤ? Podivné praktiky pred zadržaním Generála! Okolo nášho domu boli snajperi

Plánovali Lučanského SMRŤ? Podivné praktiky pred zadržaním Generála! Okolo nášho domu boli snajperi
Zdroj: TASR

Plánovali Lučanského SMRŤ? Podivné praktiky pred zadržaním generála! Okolo nášho domu boli snajperi

Plánovali Lučanského SMRŤ? Podivné praktiky pred zadržaním Generála! Okolo nášho domu boli snajperi
Zdroj: TASR

Policajná inšpekcia po roku a pol vyšetrovania zastavila trestné stíhanie v prípade smrti generála Milana Lučanského (†51). Ten zomrel v prešovskej nemocnici po tom, ako sa pokúsil, podľa oficiálnych záverov, o samovraždu. Tomu však jeho syn Adam neverí.

 

Adam Lučanský hovorí o nezrovnalostiach, ktoré celé vyšetrovanie okolností jeho otec sprevádzajú. Milan Lučanský bol zadržaný 3. decembra 2020 a do väzby ho umiestnili 6. decembra. Mladší syn generála Lučanského si na dni pred jeho zadržaním spomenul aj v rozhovore pre Plus 7 dní. „Predpokladali sme, že sa bude niečo diať, pretože zhruba dva mesiace predtým jazdili okolo nášho domu rôzne vozidlá. Deň pre plánovanou akciou boli okolo náš domu porozmiestňovaní snajperi,“ povedal doslovne. Dodal, že všetci vedeli, že sa jeho otec v tom čase nachádzal v Chorvátsku, no napriek tomu bolo celé okolie ich bydliska plné ozbrojených príslušníkov. „Boli údajne ubytovaní v susednom dome. Ten patrí súčasnému generálnemu riaditeľovi Všeobecnej zdravotnej poisťovne pánovi Strapkovi,“ povedal Adam a dodal, že „na helikoptére by najradšej prišli a spravili šou.“ Milan Lučanský sa mal udusiť sa mal 29. decembra 2020.

„Väzba u neho trvala 26 dní, z ktorých 10 dní strávil v Nemocnici pre odsúdených a obvinených v Trenčíne, po dvojdňovom pobyte vo Vojenskej nemocnici v Ružomberku,“ uviedol Radačovský v dôvodoch, pre ktoré žiadal, aby prokurátor zrušil uznesenie o zastavení vyšetrovania.“ Teda aktívne bol vo výkone väzby 14 dní. Pokiaľ berieme do úvahy znalecké posudky a výpovede svedkov, tak počas týchto dní boli u neho (Lučanského) zistené poranenia: zranenie v oblasti pravého oka a pravej očnice, pomliaždenie hlavy v oblasti temena hlavy, zranenie v oblasti uhla sánky vľavo,“ vymenoval niektoré z nich právny zástupca

 

Zdroj: PLUS7DNI

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
EXKLUZÍVNY rozhovor Fica a Putina! Takto riešil energetickú krízu Fico! Heger, počúvaj a uč sa...

EXKLUZÍVNY rozhovor Fica a Putina! Takto riešil energetickú krízu Fico! Heger, počúvaj a uč sa…

SKONČILI raz a navždy! Neprajníkom uštedril RANU ako z dela! Odmietam zaťahovanie prokuratúry do politického boja...

SKONČILI raz a navždy! Neprajníkom uštedril RANU ako z dela! Odmietam zaťahovanie prokuratúry do politického boja…