in

Plačkovú VOJNA na Ukrajine najprv rozplakala: Potom urobila rázne rozhodnutie! „Modlime sa, aby sa to k nám nedostalo…“

Plačkovú VOJNA na Ukrajine najprv rozplakala: Potom urobila rázne rozhodnutie! "Modlime sa, aby sa to k nám nedostalo..."

Plačkovú vojna na Ukrajine najprv rozplakala: Potom urobila rázne rozhodnutie! „Modlime sa, aby sa to k nám nedostalo…“

Plačkovú VOJNA na Ukrajine najprv rozplakala: Potom urobila rázne rozhodnutie! "Modlime sa, aby sa to k nám nedostalo..."
Zdroj: GETTY (Putin), Plačková (Instagram)

Podnikateľka a influencerka Zuzana Plačková
neverila vlastným očiam keď uvidela situáciu na Ukrajine.

 

,,Normálne ma to rozplakalo. Keď si predstavím, jak umierajú nevinní ľudia a aké to môže mať následky aj pre nás… je to hrozné. Možno to bude znieť smiešne, ale modlime sa, aby sa to k nám nedostalo,“ napísala na Instagram budúca mamička.

,Ja sa k tejto vojne a k celej tejto situácii už viac nebudem vyjadrovať. Ja som tehotná a nerobí mi to moc dobre, takže všetky účty, ktoré niečo takéto šírili, lebo aj veľa som si všimla, že sú hoaxy, tak všetko som si to odstavila a nebudem to viac rozoberať, nebudem to čítať,“ nechala sa počuť neskôr Zuzana, podľa ktorej si niektoré médiá všetko prikrášľujú.

,,Pravda je aj tak vždycky úplne inde a viem to sama podľa seba, keď nás zobrali policajti, čo šírili médiá, čo šírili ľudia a čo bola pravda. Pravda bola úplne inde aj na našu osobu. A verím v to, že 90 percent sú aj toto hoaxy,“ porovnáva s vlastnými skúsenosťami Plačková, ktorá správy o Ukrajine viac počúvať nechce.

,,Najviac ma dojalo, keď som zdieľala vyjadrenie prezidentky a vy ste mi písali na ňu hrozné správy. Akože v tejto dobe by sme mali stáť pri sebe,“ uviedla populárna Slovenka, ktorá vyzvala fanúšikov, aby ju viac vo veci vojny nekontaktovali, nakoľko ju názor sledovateľov na túto tému nezaujíma.

Zdroj: https://www.slovakwoman.sk/plackova-k-vojne-spravy-o-ukrajine-jej-nerobia-dobre-preto-spravila-toto/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

KAT Habera odoslal horúci odkaz Putinovi! "Hanba vám Putin! Rusi nás všetkých-celý svet-zase raz tragicky sklamali!"

KAT Habera odoslal horúci odkaz Putinovi! „Hanba vám Putin! Rusi nás všetkých-celý svet-zase raz tragicky sklamali!“

Zranené Ukrajinské dievčatko sa pozrelo Putinovi priamo do očí: "Stiahnite svoje vojská! Vyzývajú vás ukrajinské deti..."

Zranené Ukrajinské dievčatko sa pozrelo Putinovi priamo do očí: „Stiahnite svoje vojská! Vyzývajú vás ukrajinské deti…“