in , ,

PEKLO na Ruskej ambasáde! Veľvyslanca čakalo temné prekvapenie: „Voči ruským zločincom na večné časy bez úcty a nikdy inak!“

PEKLO na Ruskej ambasáde! Veľvyslanca čakalo temné prekvapenie: "Voči ruským zločincom na večné časy bez úcty a nikdy inak!"

PEKLO na Ruskej ambasáde! Veľvyslanca čakalo temné prekvapenie: „Voči ruským zločincom na večné časy bez úcty a nikdy inak!“

PEKLO na Ruskej ambasáde! Veľvyslanca čakalo temné prekvapenie: "Voči ruským zločincom na večné časy bez úcty a nikdy inak!"

 

Poslanec NRSR a šéf rezortu pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa sa po masakri v meste Buča rozhodol napísať veľvyslancovi Ruska Igorovi Bratčikovi. Drsný odkaz hovorí za všetko. Krúpa tak nastavil zrkadlo Bratčikovi, ktorí sa stále nachádza nq Slovensku.

Zbali si už čoskoro Bratčikov kufre?

CHCEL SOM VÁS OSLOVIŤ VAŠA EXCELENCIA IGOR BRATČIKOV, VEĽVYSLANEC RUSKEJ FEDERÁCIE NA SLOVENSKU.

Už to neplatí.

Takže idem na to tak obyčajne, ale pravdivo.

Vyslanec masového vraha Vladimíra Putina Igor Bratčikov. Na Facebooku, ktorý mimochodom váš fašistický vodca Putin v Rusku zakázal, žialite nad tým, že vás svet izoluje. Áno, celý civilizovaný svet vás nielen izoluje, on vami úprimne a hlboko pohŕda! Potom ako sa dostali do éteru zverstvá vašich zabijakov už niet nič, čo by tento beštiálny akt genocídy mohlo vymazať z dejín ľudstva! (skutočným zverom sa ospravedlňujem za prirovnanie vašich sadistických zločincov k nim).
Nič!
Ani vaše kvílenie o tom, či sa svet odstrihne od vašej literatúry, ani o tom, či sa zbaví objavov, ktoré vraj vaši vedci dali svetu. Okrem toho, že predovšetkým pri tých objavoch klamete ako posledný šmejd, ktorý predáva babičkám paplóny z „pravého ovčieho rúna“, sa chcete zakrývať spisovateľmi a umelcami, ktorí vraj šírili slávu Ruska.

Ani slovom však nespomínate, že nikto z tých umelcov nikdy nedal príkaz na vraždenie civilistov, detí a žien, dokonca tehotných nevynímajúc!

Igor Bratčikov, ste vyslanec momentálne najväčšieho vojnového zločinca! Ste jeho vyslancom na Slovensku! Snažíte sa popierať jeho zločiny, zločiny ruskej armády na ukrajinskom národe, či dokonca na samotných Rusoch, občanoch Ukrajiny!
A keď to už inak nejde, snažíte sa ich aspoň legitimizovať! Legitimizovať zločiny proti ľudskosti!
Igor Bratčikov!
Nebudem vám radiť, čo máte urobiť. Ale poviem vám, čo by som urobil ja na vašom mieste.

Oznámil by som diablovi z Kremľa, že mu prestávam slúžiť. A keď by som mu neoznámil toto, tak by som oznámil na slovenskom ministerstve zahraničných vecí, že balím krvavé vybavenie ruskej ambasády na Slovensku a sťahujem sa do krajiny, ktorá už včera zavraždila Ukrajincov, ktorých v skutočnosti nesmela zavraždiť nikdy! Ostávam s pozdravom:
Voči ruským zločincom na večné časy bez úcty a nikdy inak!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

UKRADNÚ nám Slovensko? Známa tvár varuje: "Maďarsko musíme izolovať! Inak bude ďalšia Buča v Rožňave a v Bratislave..."

UKRADNÚ nám Slovensko? Známa tvár varuje: „Maďarsko musíme izolovať! Inak bude ďalšia Buča v Rožňave a v Bratislave…“

Poslanec Stančík sa postavil s Rusmi proti vojne na Ukrajine! Haag už na teba čaká ty suka kremelská...

Poslanec Stančík sa postavil s Rusmi proti vojne na Ukrajine! Haag už na teba čaká ty suka kremelská…