in

ORIENTACIA Petra Pellegriniho ODHALENÁ! V živom vysielaní nechtiac priznal to, čo pred ľuďmi tajil…

ORIENTACIA Petra Pellegriniho ODHALENÁ! V živom vysielaní nechtiac priznal to, čo pred ľuďmi tajil...
Zdroj: TA3

ORIENTACIA Petra Pellegriniho ODHALENÁ! V živom vysielaní nechtiac priznal to, čo pred ľuďmi tajil…

ORIENTACIA Petra Pellegriniho ODHALENÁ! V živom vysielaní nechtiac priznal to, čo pred ľuďmi tajil...
Zdroj: TA3

RTVS A JEJ DVOJITÝ KILOMETER – BLAHA VADIL A GRÖHLING NEVADÍ?

 

Verejnoprávna RTVS dnes v priamom prenose ukázala, čo je to pokrytectvo. Do diskusie s Remišovou pozvali Sulíka a na poslednú chvíľu prišiel Gröhling. A čuduj sa svete – nevadilo.

1. Keď pred mesiacom namiesto indisponovaného Maroša Kéryho Smer poslal mňa, RTVS ma nepustila do štúdia.

2. A zbabelý Naď dostal luxusný priestor na šírenie svojej protiruskej propagandy. Prečo to isté neurobili dnes? Prečo poslanca Gröhlinga vrátnik neposlal domov?

3. Prečo odrazu nevadí, keď strana pošle niekoho iného? Ešte niekto pochybuje, že vo vzťahu ku mne to boli iba výhovorky a že Machaj a Jančkárová bohapusto klamali?

4. RTVS je vládna televízia. Hlasná trúba režimu. To, kto môže a nemôže ísť diskutovať, určujú Naď, Heger či Čaputová. A Blaha je preto zakázaný.

5. Mne je srdečne jedno, čo tam dnes tárali Gröhling s Remišovou. Spoločne zničili Slovensko. A je z toho niekto prekvapený, keď kľúčové rezorty riadili kaderník a bábkoherečka?

6. SaS-ka včera na svojom zjazde potvrdila, že v Zelenom dome hojne užívajú kolagén. Motajú sa okolo 5%, ale vraj idú vyhrať voľby. Povedal Riško a spiklenecky žmurkol na svoju igelitku trávy.

7. Mimochodom, na ministra zdravotníctva Kolagéni nebudú nominovať svoju zdravotnícku „SuperStar“ Cigánikovú – aj v SaS-ke zjavne pochopili, že zdravotníctvo nemôže viesť nevzdelaná tlčhuba, ktorá sa namiesto červeného diplomu pýšila červenými nohavičkami.

8. Tragédiou je, že SaS-ka na ministra zdravotníctva navrhuje bývalú Zajacovu podržtašku, ktorý tu kedysi zavádzal spoplatnenie zdravotníctva.

9. Tým o sebe SaS-ka povedala všetko – ak nemáš peniaze, tak ťa neoliberálny sulíkovský štát nechá zomrieť v čakárni nemocnice. Nech žije kapitalizmus á la SaS.

10. Ale takíto neoliberálni extrémisti sa dnes chystajú robiť koalíciu s Hlasom. A Peter Pellegrini sa voči tomu na TA3 neohradil a spolu s Borisom Kollárom sa v podstate prihlásili k spoločnej koalícii Hlas, SaS, PS a Sme rodina. Gratulujem.

11. A najväčší problém pre Petra Pellegriniho je zase Robert Fico. Vraj predseda Smeru nie je jeho otec a vraj on „odišiel z Hlasu“ (citujem), aby sa mohol rozhodovať sám.

12. Veď fajn, Peter, nikto Ti nekázal do dvoch hodín zarezať svojho najbližšieho človeka Petra Kmeca – iba za to, že nahlas povedal to, čo všetci o Hlase vedia.

13. Neveríte v národnú suverenitu a chcete posielať zbrane na Ukrajinu. Ešte by ste aj vstup Ukrajiny do NATO „možno“ odsúhlasili, keby splnili podmienky – akoby z toho nehrozila jadrová vojna. Celé zle.

14. Prepáčte, ale ja som sa z toho dnešného vajatania zase nič o Hlase nedozvedel. U nás v Smere máte istotu – žiadna Ukrajina v NATO, žiadne zbrane Zelenskému, žiadna nenávisť proti Rusku, žiadna vojna. Skrátka – my sme strana mieru.

15. Vypočul som si dve diskusie a bolo to len mlátenie prázdnej slamy. Jediný, kto ponúkol program, sme my v Smere – ostatní majú jediný cieľ. Zničiť Smer.

Som veľmi zvedavý, ako RTVS na čele s Machajom vysvetlí, že Smeru neumožnila zmeniť hosťa na poslednú chvíľu a SaS-ke áno – ten ohňostroj pokrytectva si veľmi rád pozriem

Zdroj: Ľuboš Blaha 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
POLITICI TRASTE SA! Na politickú scénu prichádza ŽENA, KTORÁ SPÔSOBILA ZEMETRASENIE...

POLITICI TRASTE SA! Na politickú scénu prichádza ŽENA, KTORÁ SPÔSOBILA ZEMETRASENIE…

Trest odňatia slobody na doživotie! Zločinci budú potrestaní! Matovič mal byť už v base! Zabil tisíce ľudí

Trest odňatia slobody na doživotie! Zločinci budú potrestaní! Matovič mal byť už v base! Zabil tisíce ľudí