in

Organizuje Zuzana Čaputová štátny prevrat? Jej správanie začína naberať rozmery VLASTIZRADY

Organizuje Zuzana Čaputová štátny prevrat? Jej správanie začína naberať rozmery VLASTIZRADY

Organizuje Zuzana Čaputová štátny prevrat? Jej správanie začína naberať rozmery VLASTIZRADY

Organizuje Zuzana Čaputová štátny prevrat? Jej správanie začína naberať rozmery VLASTIZRADY

 

Čaputová sa úplne utrhla z reťaze. Kvôli Huliakovi nechce vymenovať celú vládu – to pochopiteľne nemôže. Nemá na to mandát. Jej správanie začína naberať rozmery vlastizrady.

1. Ak bude takto flagrantne porušovať ústavu, do ulíc vyjdú desaťtisíce.

2. Ignorovať výsledky volieb a hľadať si pubertálne zámienky na to, aby sa pri moci ďalej držal jej avatar Ódor, to je čistý majdan. Bohapustý puč.

3. A myslím, že ľudia toho už majú plné zuby. My sme v rekordnej rýchlosti zložili vládu a Čaputová bráni jej nástupu – len preto, že nejaký minister má iný názor ako ona. To čo je?!

4. Však uvidíme, čo bude robiť, keď sa zdvihne ulica. Prezidentka ženie spoločnosť na pokraj občianskej vojny namiesto toho, aby rešpektovala výsledky volieb a upokojila Slovensko.

5. Vo Washingtone a osobitne v New Yorku na Piatej Avenue vás určite pochvália, madam, možno aj nejaký pamlsok prihodia… ale na Slovensku budete symbolom zrady ešte niekoľko generácií.

6. Mám však aj príjemnejšie novinky. V Česku sa podarilo profesorovi Petrovi Drulákovi vyhrať súd nad Ústavom medzinárodných vzťahov, ktorý ho vyhodil iba preto, že má iný názor na konflikt na Ukrajine než vládna propaganda. Bravó!

7. Ukazuje sa, že celý ten americký lynč proti ľuďom, ktorí chcú mier, bol od počiatku prejavom totality. Neoliberálni inkvizítori prehrali!

8. Aj u nás ľudí vyhadzovali z práce za iné názory. Petr Drulák vyhral za nás všetkých. Tak sa to robí, do psej matere, vy fašistické beštie!

9. Ešte vtipnejšie je to, čo sa bude diať v Národnej rade. Keď ma zvolia za podpredsedu parlamentu, Progresívci vyhlásia trojdňový kaviarenský smútok

10. To musí strašne bolieť, že ten ich nenávidený Blaha bude mať protokolárne piaty najvyšší post na Slovensku. Mne na funkciách nezáleží, ale na tomto sa fakt dobre zabávam

11. Dobrý postreh má Judita Laššáková. Vo vedení parlamentu nie je jediná žena a feministické Progresívne Slovensko to môže ľahko napraviť.

12. Pokiaľ viem, Šimečka nie je žena, aj keď pri tých Progresívcoch nikdy neviete – možno sa ráno zobudí a povie si, že je jedno zo 76 pohlaví, ktoré si vymysleli. Alebo luster. Či mončiči. Jeden pri nich nikdy nevie.

13. Ale ak je muž, pýtame sa, prečo tuná progesívny Michal neprepustí svoje miesto nejakej žene? Majú ich tam dosť. Taká Biháriová. Plaváková. Či Jaurová.

14. Alebo Stohlová – áno, Stohlová bude najlepšia, to sa výborne zabavíme, keď bude klásť kvety k výročiu vzniku Česko-Slovenska, o ktorom ani nevie, kedy vzniklo a kto ho založil. Možno, teliatko božie, položí vence k soche Svätopluka

15. Tak čo, Michal, hecni sa a ukáž, že si chlap, či nechlap, či ako tomu v kaviarniach hovoríte Ukáž, že o progresivizme len netáraš 

Krásny večer, priatelia, prosím buďme pripravení vyjsť masovo do ulíc, ak Čaputová bude chcieť dokonať svoj prevrat

Komentar poslanca Ľuboša Blahu

Zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Po zločinoch prichádza trest! Nečakaná návšteva pre Čaputovú a Rizmana: Štartujeme a ideme za vami! Tešte sa! My nezabúdame ale verím, že na vás sa rýchlo zabudne...

Po zločinoch prichádza trest! Nečakaná návšteva pre Čaputovú a Rizmana: Štartujeme a ideme za vami! Tešte sa! My nezabúdame ale verím, že na vás sa rýchlo zabudne…

VIDEO: Bublina PRASKLA: Čaputová a Rizman sú v tom po uši! Kšeft za viac ako 55 miliónov eur za tri roky!

VIDEO: Bublina PRASKLA: Čaputová a Rizman sú v tom po uši! Kšeft za viac ako 55 miliónov eur za tri roky!