in

Odzvonilo mu! Posledná relácia pre Makaru? Moderátor schytal po papuli: Taký ako ty majú krv na rukách všetkých týchto stoviek tisícov ľudí, ktorí nemuseli umierať, ak by sme…

Odzvonilo mu! Posledná relácia pre Makaru? Moderátor schytal po papuli: Taký ako ty majú krv na rukách všetkých týchto stoviek tisícov ľudí, ktorí nemuseli umierať, ak by sme...

Odzvonilo mu! Posledná relácia pre Makaru? Moderátor schytal po papuli: Taký ako ty majú krv na rukách všetkých týchto stoviek tisícov ľudí, ktorí nemuseli umierať, ak by sme…

Odzvonilo mu! Posledná relácia pre Makaru? Moderátor schytal po papuli: Taký ako ty majú krv na rukách všetkých týchto stoviek tisícov ľudí, ktorí nemuseli umierať, ak by sme...

 

TO ČO TAM DNES PREBOHA STVÁRAL MAKARA?

Na Roberta Fica sa dnes vyrútili Makara s Remišovou ako dva besné psy – bolo krásne sledovať, ako štátnicky ich útoky odrážal.

1. Remišovú sfúkol ako sviecu hneď na začiatku relácie – nikto ju nechce, je odvolaná a ešte je aj premotivovaná. Ako sa kedysi hovorilo – iniciatívny blbec, to je horšie ako triedny nepriateľ.

2. A potom sa stane, že ju občas vypne ako pokazený Windows a smeje sa z nej celé Slovensko. Rusko malo svoju Marfušu, my máme Veroniku – už je z nej úplná legenda.

3. Remišová ale nie je podstatná – Robert Fico sa na nej výborne zabával, je dobre, že RTVS chce Slovákov rozveseľovať a pozýva do relácie takéto humorné vložky.

4. Šialené bolo to, čo predvádzal Makara. Poviem to čo najnežnejšie, lebo zase bude RTVS pišťať, že ak kritizujeme neprofesionalitu jej novinárov, tak páchame zločin proti ľudskosti.

5. Keď sa Robert Fico zastal 10 tisícov Slovákov, ktorí boli na pochode za mier, Makara po ňom vrieskal, že niektorí ľudia kričali „Rasija“. Lebo dnes je asi povinnosť človeka kričať „Amerika“.

6. Modetáror RTVS, platený z peňazí občanov, tam nadáva na ľudí, ktorí chcú mier. To je cez všetky čiary! A potom, keď mu niekto niečo nahnevane napíše, tak bude vyplakávať ako malé decko.

7. Keď Robert Fico v kľude a logicky vysvetľoval, že nemá zmysel predlžovať vojnu na Ukrajine dodávkami zbraní, Makara mu asi sedemnásťkrát skočil do reči a krčil tam ramenami ako cvičený šimpanz, že „nerozumie“.

8. Každý s výnimkou mentálne retardovaných jedincov musí chápať, že ak bude vojna trvať ďalšie roky, tak zomrie o niekoľko stoviek tisíc ľudí viac a aj tak sa nakoniec bude musieť USA s Ruskom dohodnúť – jedného dňa každá vojna skončí.

9. A takí ako Makara, Remišová, Naď či Čaputová majú krv na rukách všetkých týchto stoviek tisícov ľudí, ktorí nemuseli umierať, ak by sme pristúpili k mierovým rokovaniam už teraz. Už chápete, Marečku?

10. Len slepý dnes nevidel, že akonáhle prehovoril Robert Fico, Makara po ňom štekal po každom druhom slove, kým Remišovú tam nechal šíriť tie najtupšie americké propagandistické bludy.

11. Zase sa ukázalo, že RTVS naplno šíri vojnovú propagandu. Nikoho na Slovensku nezaujíma, aké politické názory má nejaký Makara – on má nestranne položiť otázku a držať ústa.

12. Tým, že neustále prerušuje lídra opozície, v ľuďoch kypí žlč. A opakujem – potom budú rumázgať, že ľudia majú takýchto politicky premotivovaných novinárov plné zuby.

13. A budú sa vyhovárať, že za to, že im ľudia nadávajú, môže zlý Fico a zlý Blaha, lebo si dovolili upozorniť na to, čo vidí celé Slovensko v priamom prenose – médiá sa stali nástrojom vojnovej americkej propagandy a Makara to dnes potvrdil úplne na hulváta.

14. Je dobre, že sa Robert Fico nenechal vyviesť z rovnováhy. Makara tam okolo neho bzúkal ako mucha Puk. No ako sa hovorí – orol muchy nechytá. Tak to má byť.

15. Robert Fico jasne potvrdil, že odmietame dodávky zbraní na Ukrajinu, sme mierová strana a budeme v prvom rade bojovať za Slovákov – taká je úloha národnej ľavice. A Makara sa môže aj rozglejiť, Slovensko chce mier.

Robert Fico dnes Makaru aj Remišovú vyškolil ako dvoch infantov. Ale je tragédiou, že Slovensko nemá verejnoprávnu televíziu. Páchajú cenzúru a keď nás naveľa pustia, nenechajú nám dokončiť vetu. Ľudia to vidia a preto to v nich vrie.

Komentár opozičného poslanca Ľuboša Blahu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Toto o ňom nemal vedieť nikto! Pellegriniho vydierajú videom s jeho sexuálnym partnerom! Hovorí sa v parlamente...

Toto o ňom nemal vedieť nikto! Pellegriniho vydierajú videom s jeho sexuálnym partnerom! Hovorí sa v parlamente…

Vykopol ju zo štúdia! Remišovej divadielko skončilo veľmi rýchlo! Fico s ňou urobil krátky proces...

Vykopol ju zo štúdia! Remišovej divadielko skončilo veľmi rýchlo! Fico s ňou urobil krátky proces…