in

Odvysielal reportáž s „DEZOLÁTMI“ a teraz sa bojí o život! Televízia Markíza podnikla rázny krok! Toto sa diať nemôže…

Odvysielal reportáž s "DEZOLÁTMI" a teraz sa bojí o život! Televízia Markíza podnikla rázny krok! Toto sa diať nemôže...
Zdroj: REFRESHER

Odvysielal reportáž s DEZOLÁTMI a teraz sa bojí o život! Televízia Markíza podnikla rázny krok! Toto sa diať nemôže…

Odvysielal reportáž s "DEZOLÁTMI" a teraz sa bojí o život! Televízia Markíza podnikla rázny krok! Toto sa diať nemôže...
Zdroj: REFRESHER

Moderátor a novinár Adel Ghannam si to za všetkých Markizakov zlyzol  asi najviac. Vyslaný do terénu s titulkou „Dezolati v uliciach“ neveštilo nič dobré. Televízia sa tak za titulok ospravedlnila. Zároveň si zastala svojho moderátora.

 

Redakcia Televíznych novín sa ospravedlňuje organizátorom a účastníkom protestu pred prezidentským palácom, ako aj divákom za chybný tématický titulok počas živého vysielania z protestu pred prezidentským palácom. Do vysielania sa chybný titulok dostal neúmyselne a omylom. Prinášame vám kompletné vyjadrenie riaditeľa Centra spravodajstva a publicistiky Henricha Krejču:

V priebehu vysielania včerajších Televíznych novín došlo k zlyhaniu ľudského faktora, následkom čoho sa na obraz dostal nesprávny titulok. Z neuváženého konania jedného z našich kolegov sme vyvodili dôsledky a boli urobené opatrenia, aby sa takáto situácia už nezopakovala. Zdôrazňujeme, že v žiadnom prípade nešlo o úmyselné konanie.

Ešte raz sa touto cestou ospravedlňujeme organizátorom a účastníkom protestu, ako aj našim divákom. Zároveň však chceme poukázať na to, že redaktor Adel Ghannam za vzniknutú situáciu nenesie žiadnu zodpovednosť, o predmetnom titulku vôbec nevedel, pretože chyba vznikla v redakcii. Na nášho redaktora sa zdvihla vlna nenávisti s rasistickým podtónom, čo považujeme za neadekvátne a neprípustné.

Henrich Krejča

Riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky

 

Zdroj: TVNOVINY

One Comment

Leave a Reply
  1. Ak zlyhal ľudský faktor?Tak potom by mal byť vyhodený na hodinu!To predsa nie je hoc aká lacná urážka obyvateľov Slovenska od ktorých ste vlastne závislí na svojich platoch!Komu by ste ináč vysielali tie reklamy?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Televízia Markíza sa ospravedlnila "DEZOLÁTOM!" Tento útok si však od ľudí vyprosia...

Televízia Markíza sa ospravedlnila „DEZOLÁTOM!“ Tento útok si však od ľudí vyprosia…

Pomstil sa za ľudí! Fico na tlačovke roztrhal redaktorku Markízy v zuboch: Želám vám, aby ste klesli v sledovanosti!

Pomstil sa za ľudí! Fico na tlačovke roztrhal redaktorku Markízy v zuboch: Želám vám, aby ste klesli v sledovanosti!