in

Odvážny farár sa postavil na odpor: Robíte si z nás bláznov? Budete sa zodpovedať pred Národom a Bohom

Odvážny farár sa postavil na odpor: Robíte si z nás bláznov? Budete sa zodpovedať pred Národom a Bohom
Zdroj: TASR

Odvážny farár sa postavil na odpor: Robíte si z nás bláznov? Budete sa zodpovedať pred Národom a Bohom

Odvážny farár sa postavil na odpor: Robíte si z nás bláznov? Budete sa zodpovedať pred Národom a Bohom
Zdroj: TASR

Farár Štefan Mordel je známy svojou ostrou kritikou voči prezidentke Zuzane Čaputovej. Tá v minulosti tvrdila, že konzervatívne kázne farára Mordela sú jej cudzie. Mordel ju doslova a dopísmena vyhnal z kostola a odporučil jej, aby sa viac neukazovala na cirkevných slávnostiach.

 

Tentokrát si servítku pred ústa nedal a zhodnotil pôsobenie rozpadajúcej vlády a ministra Lengvarského

Pred časom, počas vlády komunistov v Československu písal katolícky kňaz Viktor Trstenský mnohé protestné listy vládnym činiteľom, ktoré neskôr boli uverejnené v knižnom vydaní pod názvom Nemohol som mlčať. Priliehavý názov, ktorý vyjadruje rozhorčenosť nad neprávosťou potláčania slobody a ľudských práv tými, ktorí majú v rukách moc a myslia si, že s ňou môžu nakladať podľa svojej ľubovôle.

Dnes sme však dospeli do nového a vyššieho štádia tejto ľudskej zvôle, ktorá presahuje hranice z bývalého komunistického režimu, pretože to, čo presadzujete svojou genderistickou ideológiou Vy, napáda samotnú podstatu ľudskej prirodzenosti. Trstenský nemohol mlčať, pretože komunisti obmedzovali základné ľudské práva ako je sloboda vyznania, sloboda pohybu a združovania a pod., preto protestoval, nemohol mlčať nad týmito neprávosťami.

Vy však zachádzate oveľa ďalej; Vy napádate samý základ ľudskej prirodzenosti, keď navrhujete zákon, podľa ktorého, človek môže kedykoľvek zmeniť svoju pohlavnú identitu podľa vlastného uváženia. Čiže, to, že sa narodí človek ako muž, alebo žena, neplatí, ale platí to, čo skrsne v jeho hlave; čiže ak si zmyslí muž, že je ženou, alebo žena je mužom, tak je to potom úplne v poriadku a úrady mu prepíšu rodný list, že hoci sa narodil ako muž, ale teraz svojim rozhodnutím sa stáva ženou…

Pán minister, to čo má znamenať? To sa vysmievate celému národu a robíte si z nás bláznov? To my máme k tejto nehoráznosti mlčať? Ak nemohol Trstenský mlčať, keď mu komunisti zakázali cestovať do zahraničia a nemohol účinkovať ako kňaz, pretože mu vzali tzv. štátny súhlas a nahlas protestoval proti týmto reštrikciám, potom my musíme protestovať ešte hlasnejšie, pán minister Lengvarský!

Som presvedčený, že hovorím nielen za seba, ale že môj hlas je aj hlasom mnohých mojich kňazských spolubratov, ktorí sú zdesení z toho, čo na Slovensku produkuje táto vláda. Je málo, že ste uzavreli celý národ na takmer dvojročnú karanténu a ste bezohľadne nútili ľudí do očkovania pochybnými vakcínami a napokon vyhlásite, že pandémia kovidu 19 sa javila ako bežné respiračné ochorenie…? Dokážete sa aspoň ľuďom ospravedlniť za tie mnohé príkoria, ktoré ste spôsobovali za tie posledné dva roky? Ťažko to asi od Vás čakať.

Namiesto ospravedlnenia však ste zaútočili ranou z ťažkého dela genderizmu. V bývalom režime sa presadzoval ateizmus, popierala sa existencia Boha. Vy idete ešte ďalej; popierate prirodzený poriadok, daný Stvoriteľom. Tento prirodzený zákon komunisti nepopierali, pretože nikdy a nikde nespochybňovali identitu muža a ženy. Vy ste už v marxistickej ideológii pokročili ďalej. Vy „viete“ zrejme už viac. A veľmi sa čudujem, že ste dokonca lekár a že ste sa ako medik nechal takto zideologizovať neomarxistickou kultúrnou revolúciou.

Nie, to nie je nadsádzka, ani metafora, ale tvrdá realita ideologického marxizmu, ktorú vyjadril už v roku 1924 taliansky komunista a slobodomurár Antonio Gramsci, ktorý už vtedy napísal, že sociálna revolúcia nie je dobrá, lebo násilie produkuje veľký odpor, ale treba inú revolúciu, čiže kultúrnu revolúciu, ktorá bude síce na dlhé lakte, čiže bude trvať dlhú dobu, ale bude určite úspešná, lebo jej pôsobením sa zmení ľudské myslenie.

Takže tak, pán minister! Myslenie môžete zmeniť, ale prirodzenosť človeka, ktorú dostal od Boha, zmeniť nemôžete. Ale treba pripomenúť, že tento Vami navrhovaný zákon je ťažkou urážkou Stvoriteľa, lebo Písmo jednoznačne hovorí, že Boh človeka stvoril ako muža a ženu a že ich stvoril na obraz Boží.

Pripomínam Vám tiež, že Boh sa pyšným protiví a tiež, že sa Boh vysmievať nedá. Za to obrovské pohoršenie, čo robíte na našom drahom Slovensku, budete niesť pred Bohom zodpovednosť. Verím, že tak, ako tento národ vytrval v rokoch tvrdej ateizácie, tak vytrvá aj v týchto rokoch bezohľadnej ideologizácie a pustošenia jeho duše. Verím, že nás Boh neopustí a že naša Nebeská Matka, Sedembolestná patrónka Slovenska sa bude za nás prihovárať, aby sme v tomto neľútostnom zápase obstáli a zachovali si neporušené dedičstvo našich Otcov.

Vy máte teraz obrovskú moc a bezohľadne presadzujete svoje ciele na vytváranie NWO čiže tzv. nového svetového poriadku, ktorý je však jednoznačne satanským dielom.

Napokon už môžem dodať iba to, že už dva roky vediete vojnu proti vlastnému národu a akoby toho bolo málo, chcete teraz zničiť ešte aj dušu tohto národa, keď ho oberáte o zdravý úsudok v tej najzákladnejšej veci, ako je nespochybniteľná identita a individualita každého človeka. Ten boj nebudete môcť vyhrať, ale škody narobíte veľa a za to všetko sa budete musieť raz pred národom, aj pred Bohom, zodpovedať.

S pozdravom Štefan Mordel Dané v Kline 2.5.2022

Zdroj: Alianciazanedelu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Hrozí mu doživotie? Zahraničný expert usvedčil Mikloša: Spáchal si najťažší ekonomický zločin na Slovákov!

Hrozí mu doživotie? Zahraničný expert usvedčil Mikloša: Spáchal si najťažší ekonomický zločin na Slovákov!

Zemetrasenie! Čaputovej citlivé vnimanie strčil do ZA*KU! Ústavný právnik Drgonec ju poslal do čer*a

Zemetrasenie! Čaputovej citlivé vnimanie strčil do ZA*KU! Ústavný právnik Drgonec ju poslal do čer*a