in

Nepomohol jej ani Rizman! Vorobelová VYPLA Čaputovú: Americká slúžka, vojnová štváčka, falošnica falošná…

Nepomohol jej ani Rizman! Vorobelová VYPLA Čaputovú: Americká slúžka, vojnová štváčka, falošnica falošná...
Zdroj: TASR, Slavena Vorobelová

Nepomohol jej ani Rizman! Vorobelová nakopala Čaputovú: Ty Americká slúžka, vojnová štváčka, falošnica falošná…

Nepomohol jej ani Rizman! Vorobelová VYPLA Čaputovú: Americká slúžka, vojnová štváčka, falošnica falošná...
Zdroj: TASR, Slavena Vorobelová

Poslankyňa Slavěna Vorobelová pokračuje vo svojom seriáli „prečo ísť na Referendum“. Po tvrdej kritike Hegera, Matoviča, Naďa ale aj Budaja prišla na rad prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá schytala pravdepodobne najväčšiu nakladačku od odvážnej poslankyne. Vorobelova tvrdí, že Čaputová je hlavná kurátorka Hegerovej vlády, vojnová štváčka a americká slúžka. Vorobelová otvorene poukazuje, že Referendum je jediná cesta, ktorá Slovensku otvorí dvere k silnejšej demokracii a rozviaže nám ruky. Vorobelová tak doslova a dopísmena nakopala Čaputovú za celé nespokojné Slovensko.

 

Hlavná kurátorka Hegerovej vlády v demisii zrazu trvá na predčasných voľbách! Verí tejto falošnici falošnej ešte niekto?! Teda, samozrejme mám na mysli tú zdravú časť populácie a nie tú jej dúhovú, progresívno-liberálnu sektu, ktorá ju má za nedotknuteľnú modlu. To proste zdravá hlava neberie. Čaputová tu 3 roky robí všetko proti konaniu predčasných volieb. Najprv v spolčení sa s Ústavným súdom SR marila vyvolanie referenda, lebo vraj byť 4 roky poslancom je základné ľudské právo. Potom svojvoľne rozdelila otázky z petície a stanovila odlišný dátum ako bol zamýšľaný, teda spojenie referenda s komunálnymi a krajskými voľbami. Čím nesie zodpovednosť za to vraj zbytočné vyhadzovanie peňazí na konanie referenda. A teraz nás zrazu ide presviedčať o tom, že ona už vydala pokyny Kollárovi, aby zabezpečil prijatie ústavného zákona Národnou radou a aby sa stanovil termín predčasných volieb. Hlavne, keď sa už nevie dočkať vymenovania svojej liberálno-progresívnej, extrémistickej úradníckej vlády. Cieľom tohto divadielka nie je vyvolanie predčasných volieb, ale je to len sabotovanie referenda, ktoré môže byť úspešné a prišlo by tak k zmene Ústavy SR proti jej vôli. Snaží sa len odradiť ľudí od účasti na ňom!

Totižto, ak by sa jej podarilo zmariť zajtrajšie referendum, tak si vytvorí ideálne podmienky na to, aby predčasné voľby posúvala až do termínu riadnych parlamentných volieb 2024, mala svoju progresívnu úradnícku vládu, pričom by súčasne robila kampaň PS a mohla by tak blokovať svojimi prezidentskými kompetenciami aj prijatie ústavného zákona, ktorý by vzišiel zo zákonodarnej moci parlamentu. Je to veľmi jednoduchá taktika, veď od nej sa iná čakať ani nedá. Ak by sa stal zázrak a parlament by prijal ústavný zákon na skrátenie volebného obdobia (potrebných 90 hlasov poslancov), Čaputová by si v ňom následne našla nejakú ňou vymyslenú nezrovnalosť so základnými ľudskými právami, nepodpísala ho a poslala by to na Ústavný súd SR, tým by prišlo k natiahnutiu času vlády v demisii, resp. jej úradníckej vlády a zákon by sa vrátil naspäť do parlamentu. Samozrejme, všetko by sa tak dialo na posledný deň, čas hrá predsa v jej prospech a nie v prospech národa. Isto by sa neponáhľala ako pri expresnom podpise okupačnej zmluvy s armádou USA. Tým, že by sa prijal tento zákon, by si zabezpečila aj uznášaniaschopnosť parlamentu, čím by jej nevznikla ústavná povinnosť rozpustiť parlament. Jej úlohou je udržať pri moci režim vojnových štváčov a nebezpečných fanatikov, ktorý si zachová proukrajinské, proamerické a hlavne protislovenské tendencie.

K referendu o predčasných voľbách treba prísť hlavne kvôli Zuzane Čaputovej, pretože dosť bolo snáh o zavádzanie liberálno-progresívnej diktatúry a dúhových sorošovských ideológií, preč s vládou pod jej ochranou.

P.S.: Taká koncentrácia moci v Prezidentskom paláci, o akú sa snaží Čaputová podporovaná liberálnymi „ultras“, je extrémne nebezpečná pre mierovú budúcnosť Slovenska a jeho následný vývoj v duchu tradičných národných hodnôt. Veď podľa nej sme tu aj tak všetci Ukrajinci a tí, ktorí sa tak necítime, tak sme nenávistní, zakonzervovaní dezoláti, presne podľa slovníka liberálnych „ultras“, ku ktorým patrí aj progresívne orientovaná Zuzanka. Ak jej plán s úradníckovou vládou vyjde, určite jej opäť udelia nejaké vymyslené mimovládne celosvetové ocenenie a 4 medaily.

Zdroj: Slavěna Vorobelová 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Ráž napľul médiam do tváre: Putin je bohovsky múdry muž! Rusko považujem za istotu! Všetci sú proti ním.."

Ráž napľul médiam do tváre: Putin je bohovsky múdry muž! Rusko považujem za istotu! Všetci sú proti ním..“

Voliš nebyť, keď si nevolníkom! Majiteľ Dráčika otvoril srdce pre Slovákov: Toto bude okamih pravdy pre krajinu v ktorej žijeme...

Voliš nebyť, keď si nevolníkom! Majiteľ Dráčika otvoril srdce pre Slovákov: Toto bude okamih pravdy pre krajinu v ktorej žijeme…