in

Nemaznal sa s ním! Moderátor Iliev schytal poza uši: Komunizmus bol zlo? Ty nedor*bok! Ešte ti mlieko tečie po brade

Nemaznal sa s ním! Moderátor Iliev schytal poza uši: Komunizmus bol zlo? Ty nedor*bok! Ešte ti mlieko tečie po brade
Zdroj: SME/Marko Erd

Nemaznal sa s ním! Moderátor Iliev schytal poza uši: „Komunizmus bol zlo? Ty nedor*bok! Ešte ti mlieko tečie po brade…“

Nemaznal sa s ním! Moderátor Iliev schytal poza uši: Komunizmus bol zlo? Ty nedor*bok! Ešte ti mlieko tečie po brade
Zdroj: SME/Marko Erd

 

Moderátor Rastislav Iliev si vo včerajšej diskusnej relácii zaspomínal na bývalý režim, kde pomenoval samotné zločiny.

Nikomu sa nežilo lepšie za komunistov a BODKA! Už ste zabudli na zločiny?“ Pyta sa Slovákov Iliev

K situácii sa vyjadril aj opozičný poslanec a profesor Ľuboš Blaha, ktorý mu doslova a dopísmena dal poza uši a vyškolil ho ako malého chlapca.

Pred chvíľou som sa vrátil z Českej republiky, pozerám si, čo sa medzitým udialo na Slovensku a nestačím sa čudovať. Režimoví aparátčikovia už stratili akúkoľvek súdnosť.

1. Nepozeral som dnes politické diskusie, ale dozvedám sa, že dorastenec z TA3, ktorý si ešte včera vytláčal pupáky a dnes poučuje celý národ – istý Iliev – oznámil Slovensku, že komunizmus bol číre zlo. A vraj – bodka.

2. Dorastenček nemá doktorát z histórie, profesúru z filozofie ani žiadne iné predpoklady na to, aby éru socializmu hodnotil – odhadujúc jeho vek, v čase socializmu neexistoval ešte ani v spermatickej podobe.

3. Ale takéto intelektuálne nedorobky ako Iliev sa dnes pasujú do úlohy duchovných autorít, ktoré zvestujú univerzálnu pravdu. Veď kto by nebol zvedavý na múdro, ktoré vypadáva z úst provinčného moderátora.

4. Svet sa musel kompletne zblázniť. To, že sa pochváliš svojou sexuálnou orientáciou, z Teba nerobí odborníka na komunizmus, milý Rastislav. Sorry, ale ty máš posúvať slovo a nie mudrovať.

5. Ešte ti mlieko tečie po brade, tak choď do terénu a pýtaj sa ľudí, ako sa reálne žilo za socializmu – ľudia mali prácu, bývanie, istoty a mier. Dnes nemajú nič.

6. A keď vidia nadšeného zväzáčika z LGBTA3, ako ich poučuje o tom, aké odporné žili životy, tak sa im obracia žalúdok – z celej tej vašej liberálnej kaviarne, odtrhnutej od reality na Slovensku.

7. A ver mi, ani inteligentných mladých ľudí nepresvedčia frázy nabudeného pubertiaka z TA3, ktorý natoľko spyšnel, že si myslí, že môže mudrovať o čomkoľvek – nabudúce Ilieva poprosíme o jeho názor na riadenie atómových elektrární. Určite nám to vysvetlí. Bodka.

8. To nie je všetko. Ilievovi súdruhovia zo SME a ďalších liberálnych médií oslavujú, že v RTVS prebehli politické čistky. To je doslova choré. Ja len, že takto isto tlieskali zväzácke časopisy v 50. rokoch, keď Urválek popravoval.

9. Ak ma pamäť neklame, tak títo to chceli hrať na slobodu a demokraciu. No dnes krágľujú každého, kto má iný názor. A ani len nepredstierajú nejakú konzistentnosť – akože novinári sa z politických dôvodov vyhadzovať nemajú a tak.

10. Ak ide o Roberta Fica, tak sú čistky fajn. Líder opozície predsa nemôže v liberálnom režime prehovoriť bez toho, aby jeho prejav vyhodnotil nejaký režimový truhlík typu Štefančíka či Klusa či nejakého iného neoliberálneho akože-politológa.

11. Aj v našom národno-ľavicovom hnutí ešte existujú rojkovia, ktorí si až doteraz mysleli, že s týmito liberálnymi režimistami sa dá po dobrom – akože, vysvetlíte im, že robia to isté, čo fašisti a oni pochopia a nejako sa upracú. Nie – nefunguje to, drahí kamaráti.

12. Oni nenávidia ľavicu. Nenávidia Slovensko. Nenávidia Fica, Blahu, Smer, nenávidia nás všetkých. A chcú nás zničiť. Princípy sú im ukradnuté, rovnako ako morálka či logika. Nič neplatí.

13. Ak by nás zajtra nejaký masový vrah všetkých postrieľal, tlieskali by. Napísali by, že sme extrémisti a vlastne sme si to zaslúžili. Týmto režimistom nevysvetlíte nič – sú rovnako sfanatizovaní ako priemerný esesák za Hitlera.

14. Keď zabili Jána Kuciaka, vrieskali. Keď zabili Milana Lučanského, mávli rukou. Keď vyhadzovali novinárov za Rezníka, vrieskali. Keď vyhadzujú teraz, oslavujú. Chápete? Žiadna morálka – nič!

15. Nie, nemá zmysel sa s nimi maznať. Nemá zmysel im vysvetľovať. Nemá zmysel sa s nimi udobrovať. Nič také. My sa s nimi nemáme čo baviť, my ich musíme poraziť – sú extrém a tak s nimi aj treba nakladať.

Nemusíme robiť nič viac, než nasledovať ich príklad – robme im len to isté, čo oni robia nám… a bez akéhokoľvek zľutovania.

 

Zdroj: Ľuboš Blaha 

Jeden komentár

Komentovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Profesor Stanek a jeho neskutočné slová múdrosti: Ak toto o nás povie MMF tak sme v PRD*LI! Nastáva čas zlomu

Profesor Stanek a jeho neskutočné slová múdrosti: Ak toto o nás povie MMF tak sme v PRD*LI! Nastáva čas zlomu

Pochoval ju! Blaha "citlivo" zaťal do živého: Zakázali mi o tebe hovoriť, že si agentka ale TOTO mi nezakázali povedať

Pochoval ju! Blaha „citlivo“ zaťal do živého: Zakázali mi o tebe hovoriť, že si agentka ale TOTO mi nezakázali povedať