in

Nečakaná DRÁMA po cykloturistike s Rizmanom: Príde spravodlivosť! Za toto budete pykať, blázni! Zobrali ste ľuďom živobytie

Nečakaná DRÁMA po cykloturistike s Rizmanom: Príde spravodlivosť! Za toto budete pykať, blázni! Zobrali ste ľuďom živobytie
Zdroj: Zuzana Čaputová

Nečakaná DRÁMA po cykloturistike s Rizmanom:
Príde spravodlivosť! Za toto budete pykať, blázni! Zobrali ste ľuďom živobytie

Nečakaná DRÁMA po cykloturistike s Rizmanom: Príde spravodlivosť! Za toto budete pykať, blázni! Zobrali ste ľuďom živobytie
Zdroj: Zuzana Čaputová

Prezidentka Zuzana Čaputová prežíva v letných dňoch romaticku idylku s priateľom Jurajom Rizmanom. Idylku si všimol opozičný poslanec Ľuboš Blaha, ktorý na prezidentke nenechal suchej nitky.

 

Tri najsrandovnejšie postavičky súčasnej slovenskej politiky dnes zase dávali šupy na internete – Remišová, Matovič a Čaputová. Úplná hitparáda tuposti.

1. Odštartovala to Remišová, ktorá vyčíta Robertovi Ficovi, že chce, aby sa nová vláda koncentrovala na čerpanie eurofondov.

2. No chápete, Slovensko kvôli tuná Kazisvetovi Siedmemu príde o miliardy eur a ono sa to čuduje, že nová vláda to bude musieť naprávať. Jejdanenky.

3. Niekto by mal Miss Máňuške vysvetliť, že už  o pár mesiacov bude stáť v rade na Úrade práce, tak nech nerieši veci, ktorým nerozumie – vraj idú nakrúcať voľné pokračovanie Filmárika a Filmušky, tak šup, šup, Verča, trénovať.

4. S tými svojimi dvomi percentami už nikoho nezaujímaš – a budeš rada, ak sa o teba raz za to tvoje vražedné pexeso a rozflákané eurofondy nebude zaujímať polícia.

5. Pecky dával aj Matovič. V ústave zase mali deň rozviazaných rúk – a tak ho pustili z kazajky. A tak pako plieskal statusy o rajčinách a o psíkoch.

6. Schuti sme sa nasmiali, vraj Matovič nekradne a nespolupracuje s mafiou. Chaloš, čo robil kšefty s Majským a za špinavé prachy nakúpil pol Trnavy, to hrá na chudobného chrobáčika, čo nikdy nikomu neublížil.

7. Kvôli nemu zomrelo 20 tisíc ľudí, kvôli nemu zomrel Milan Lučanský, kvôli nemu mafia ovládla štát – a tento psychopat tu teraz vyplakáva?

8. Ľudia budú kvôli nemu a Sulíkovi o chvíľu platiť zničujúce účty za elektrinu a za plyn a tento trnavský podvodník má ešte tú drzosť písať o sebe ako o hrdinovi? Pán doktor, bolo naozaj nutné vysadiť tabletky práve teraz?

9. A Čaputová. To nevymyslíš, to je proste špica hitparády. Ona v stave najväčšej krízy v novodobých dejinách Slovenska postuje fotečky s frajerom.

10. Cvak s Ďurim na bicykli, cvak s Ďurim pri tabuľke, cvak s Ďurim pri riečke, cvak Zuzankin spotený chrbátik.

11. Čo tam po Slovákoch, však Čaputová je len prezidentka – treba to dávať na nejakú pubertálnu influencerku a vytešovat sa z fotečiek.

12. Prosím, povedzte mi – oni sa všetci kompletne zbláznili? Oni nevidia, akému zdražovaniu čelia ľudia? Ako rastú hypotéky? Ako sa hromadne prepúšťa? Ako to vrie?

13. To fakt teraz vládni predstavitelia riešia svoje rajčiny, psov, frajerov a komplexy z Fica? To naozaj nevedia nič iné ponúknuť?

14. Za dva roky kompletne zničili Slovensko. Zobrali ľuďom slobodu aj živobytie.

15. Za toto budete pykať, blázni, za toto budete pykať. Referendum vás dorazí. A príde – spravodlivosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Lacné divadielko? Kollár sa v relácii NAS*RAL! Fico sa z neho smial, ako zo ŠAŠA v cirkuse

Lacné divadielko? Kollár sa v relácii NAS*RAL! Fico sa z neho smial, ako zo ŠAŠA v cirkuse

Fico ako nočná mora TA3! Najprv zničil Ilieva a potom nastalo PEKLO: Nech Matovič vyskočí z psychiatrickej liečebne zo 7 poschodia a Sulik nech sa sfetuje...

Fico ako nočná mora TA3! Najprv zničil Ilieva a potom nastalo PEKLO: Nech Matovič vyskočí z psychiatrickej liečebne zo 7 poschodia a Sulik nech sa sfetuje…