in

Namiesto rečí okamžite konal! V paláci bolo HORÚCO! Odvážny Slovák sa postavil za naše deti! „Vykazuje známky podozrenia spáchania VLASTIZRADY…“

Namiesto rečí okamžite konal! V paláci bolo HORÚCO! Odvážny Slovák sa postavil za naše deti! "Vykazuje známky podozrenia spáchania VLASTIZRADY..."
Zdroj: TASR, FACEBOOK

Namiesto rečí okamžite konal! V paláci bolo horúco! Odvážny Slovák sa postavil za naše deti! „Vykazuje známky podozrenia spáchania VLASTIZRADY…“

Namiesto rečí okamžite konal! V paláci bolo HORÚCO! Odvážny Slovák sa postavil za naše deti! "Vykazuje známky podozrenia spáchania VLASTIZRADY..."
Zdroj: TASR, FACEBOOK

Zakladateľ projektu VOĽNÁ ZÓNA Miroslav Heredoš sa už nedokáže nečinne prizerať čo sa na Slovensku deje a ako odvolaná vláda rozdáva náš majetok. Namiesto reči sa tak snaží okamžite konať.

 

„Vo verejnom záujme pracujem proti zlu, ktoré naše deti reálne ťahá do vojny – proti Naďovi, pretože tu už končí všetka sranda a my máme rodiny a deti! Ruská federácia chce riešiť situáciu, ale Bratislava sa vyhýba“ poukazuje Heredoš, ktorý sa odvoláva na tlačovú správu.

MOSKVA, 31. marca 2023 /TASS/

Slovenské ministerstvo obrany sa vyhýba rokovaniam s Ruskom o reexporte lietadiel MiG-29 na Ukrajinu napriek opakovaným návrhom ruskej strany na civilizovanie urovnanie situácie. Informovala o tom v piatok Federálna služba pre vojensko-technickú spoluprácu (FSMTC).

„Napriek opakovaným návrhom ruského FSMTC a ruských dodávateľov na civilizované riešenie situácie sa slovenské ministerstvo obrany vyhýba rokovaniam a riešeniu týchto otázok,“ uviedla služba.

Heredoš sa tak rozhodol okamžite konať.

1) Bol som preto osobne odniesť pánovi Žilinkovi Medzinárodnú zmluvu s Ruskom, ktorú nikto údajne nevedel dohľadať.

2) Takisto som osobne odniesol Zmluvu aj do Paláca Zuzane Čaputovej; aby začala konať.

Obaja dostali Otvorené listy s výzvou, aby proti Naďovi zasiahli a Žilinka spustil konanie. Pretože to, čo sa udialo s MIG-29 je porušenie medzinárodnej zmluvy a Ruskú federáciu bezostyšne provokujeme. Celú kópiu Medzinárodnej zmluvy s RF z roku 1997 majú teda osobne od nás občanov aj Maroš Žilinka a Zuzana Čaputová! Opäť ich vyzývame – konajte!“ Vyjadril sa Heredoš

Redakcii KOALAFEED pán Heredoš zverejnil aj otvorený list pre Zuzanu Čaputovú a Maroša Žilinku

Vážená pani prezidentka,

ako najvyšší ústavný činiteľ ste sa opakovane vyjadrili, že pri akomkoľvek vážnom pochybení vlády SR jej odoberiete poverenie dovládnuť do volieb 30. septembra 2023. Evidentne sa tak neudeje, preto Vás chcem v mene tisicov občanov vyzvať, aby ste odobrali poverenie členovi vlády, ministrovi zahraničia, Rastislavovi Káčerovi.

Rastislav Káčer je poverený minister zahraničia vo vláde v demisii Eduarda Hegera a zároveň je členom medzinárodnej mimovládnej organizácie s pochybnou povesťou – Trilaterálna komisia.

Táto komisia je koncipovaná ako združenie osôb zo Západnej Európy, Japonska a Severnej Ameriky – preto názov trilaterálna (trojstranná) a združuje stovky komisárov, medzi ktorými sú bankári, priemyselníci, intelektuáll, spisovatelia či novinári, politici a poslanci.

Máme za to, že táto komisia zasahuje aj do globálnych záležitostí a je aktívna

v politických oblastiach. Trilaterálna komisia nie je len diskusným kruhom autorit,

ktoré diskutujú a o ničom nerozhodujú. Dokazuje to aj stenografický záznam z

diskusie v Poslaneckej snemovni Českej republiky zo 7. mája 2014

Po tom, čo v diskusii o ukrajinskej krize obhajoval poslanec Karel Schwarzenberg právo Ukrajiny brániť svoje hranice a územnú celistvosť, Jaroslav Foldyna ho obvinil z pokrytectva, keď v prípade Kosova schválil bombardovanie Srbska za to, že Srbsko nasadilo proti svojim občanom armádu a naopak, v prípade Ukrajiny opačne, schvaľuje nasadenie ukrajinskej armády proti svojim občanom. Na to reagoval Schwarzenberg šokujúcim vyhlásením, že bombardovanie Srbska bolo schválené hlasovaním na zasadnutí Trilaterálnej komisie, na ktorom sa osobne zúčastnil a bol proti.

Doslovný citát:

Já jsem nikdy nepodporoval bombardování Srbska. Naopak, to si dobře pamatuju, těsně předtím, než to začalo, bylo zasedání Trilateral Commission ve Washingtonu a tehdy byli tři, bohužel, pouze tři přítomní, kteří se postavili proti plánu zahájit bombardování Srbska. To byl, budete se divit, Henry Kissinger, byl to nynější ministr zahraničí Království švédského Carl Bildt a potom jsem byl já v té diskusi. Bombardování Srbska jsem opravdu nepodpořil.“

Toto Schwarzenbergovo vyhlásenie znamená, že stretnutia Trilaterálnej

komisie nie sú čisto neformálne, že nejde iba o nevinnů výmenu názorov práve naopak, že sa prijímajú uznesenia a ovplyvňuje sa globálne rozhodovanie a záležitosti. Táto transatlantická Trilaterálna komisia má dosah na dianie vo svete

a riadny člen vlády a minister SR vo výkone mandátu nemá čo hľadať v žiadnej

podobnej komisii.

Podľa § 311 Zákona č. 300/2005 Z. z. (Trestného zákona) trestný čin spácha občan SR.,ktorý v spojení s cudzou mocou alebo s cudzím činiteľom spácha trestný čin úkladov proti Slovenskej republike, teroru, záškodníctva alebo sabotaže.“

Cudzou mocou sa pre potreby trestného zákona „rozumejú cudzie štáty a ich vojenské alebo iné zoskupenia predstavované ich organizáciami a orgánmi, akými sú najmä osoby vykonávajúce spravodajskú činnosť, vojenski funkcionári, diplomati a iní štátni úradníci.“

Cudzim činiteľom sa pre potreby trestného zákona rozumie fyzická osoba alebo právnická osoba, ktorá sice nie je orgánom alebo zástupcom cudzieho štátu, ale vzhľadom na svoje politické, hospodárske alebo spoločenské postavenie má

významný vplyv vo svojom štáte alebo v medzinárodných vzťahoch.“

Na základe vyššie uvedeného máme podozrenie, že už iba členstvo aktívneho ministra zahraničných vecí SR, pána Rastislava Káčera, v uvedenej zahraničnej komisii USA, vykazuje známky podozrenia spáchania trestného činu vlastizrady.

Namiesto rečí okamžite konal! V paláci bolo HORÚCO! Odvážny Slovák sa postavil za naše deti! "Vykazuje známky podozrenia spáchania VLASTIZRADY..."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
SLEDUJ NAŽIVO: SRDEČNÝ POZDRAV do Ruska! Fico urobil krok, ktorý ZÁPAD nečakal: Poklonili sa hrdinom z Červenej armády

SLEDUJ NAŽIVO: SRDEČNÝ POZDRAV do Ruska! Fico urobil krok, ktorý ZÁPAD nečakal: Poklonili sa hrdinom z Červenej armády

Etalón morálky v NRSR! Temná minulosť poslankyni Krištúfkovej? Fajčila vt*ka Piťovi a vrahovi Diničovi

Etalón morálky v NRSR! Temná minulosť poslankyni Krištúfkovej? Fajčila vt*ka Piťovi a vrahovi Diničovi