in

Nakladačka ako z filmu! Diplomatka Soročinová zrovnala Káčera zo zemou: Žiadnu účtu si nezaslúžiš! Ty potravinár nemáš ani páru o diplomacii…

Nakladačka ako z filmu! Diplomatka Soročinová zrovnala Káčera zo zemou: Žiadnu účtu si nezaslúžiš! Ty potravinár nemáš ani páru o diplomacii...
Zdroj: FACEBOOK

Nakladačka ako z filmu! Diplomatka Soročinová zrovnala Káčera zo zemou: Žiadnu účtu si nezaslúžiš! Ty potravinár nemáš ani páru o diplomacii…

Nakladačka ako z filmu! Diplomatka Soročinová zrovnala Káčera zo zemou: Žiadnu účtu si nezaslúžiš! Ty potravinár nemáš ani páru o diplomacii...
Zdroj: FACEBOOK

TAKTO TO ZNIE, KEĎ SA DVAJA NEKOMPETENTNÍ STRETNÚ S REALITOU
… na návšteve v Michalovciach

 

Naď s Káčerom si vyslúžili od publika kopu nadávok, urážok, totálneho poníženia, pískania a kriku – zaslúžene. Priatelia, toto vôbec nie je o konflikte na Ukrajine, o ktorom prišli títo dvaja na východ “diskutovať”.
Takúto náladu v spoločnosti na celom Slovensku si vybudovali títo pseudofunkcionári sami.
Tri roky tu Naď nadáva ľuďom do dezolátov, opíc a pod., na sociálnych sieťach vypisuje cudzím ľuďom urážlivé komentáre a dokonca toto svoje konanie konštantne vyhrocuje stále drsnejším slovníkom na adresu bežných občanov, ktorí jednoducho nesúhlasia s jeho vojnychtivou politikou. K tomu sa pridal Káčer, ktorý si za svoje chvíľkové pôsobenie vo funkcii ministra – náhradníka stihol poštvať proti sebe národ tým, že všetkých s opačným názorom poslal verejne nach*j a vyrobil niekoľko medzinárodných a diplomatických škandálov.

Tu nejde o to, v akom zriadení a politickom, ekonomickom a medzinárodnom vypätí momentálne všetci žijeme, ide o to, že ľudia sa jednoducho nedokážu stotožniť s tým, že nám tu “vládnu” nevzdelaní, nekompetentní, vulgárni hulváti, ktorí žijú z peňazí tohto národa, mesačne si napchávajú vrecká tisíckami aj desiatkami tisíc eur a nedokážu ANILEN to, aby si pri komunikácii s verejnosťou zachovali čisto elementárnu slušnosť, aby sa vyvarovali urážania občanov a aby, keď už sú úplne neschopní štátnici, aspoň ľudsky pristupovali k tým – občanom a daňovým poplatníkom Slovenska, ktorí im platia mesačné účty.

Naozaj toto nie je normálne, Naď, akože politológ, ktorý nemá ani základnú vojenskú službu riadi zaťahovanie Slovenska do vojny a točí tu biznis so zbraňami a Káčer? Ako naozaj sa nechcem nikoho dotknúť, ale prosím vás, čo má spoločné živočíšna výroba a potravinárstvo s profesionálnou diplomaciou? Káčer ako vyštudovaný potravinár má riadiť rezort diplomacie? Veď nemá ani páru o tom ako má diplomacia vyzerať, čo dáva veľmi výrazne sám verejnosti najavo. Tak, ako vyštudovaný právnik nemôže robiť chirurga, kaderník ministra školstva a podobne, tak ani Káčer nemá čo robiť v diplomacii. Nielenže na to nemá adekvátne vzdelanie, ale ani adekvátne správanie, čím vážne ohrozuje zahraničné záujmy Slovenska.

Ľudia sú právom rozhorčení a právom odmietajú týchto arogantných nekompetentných odvolaných ministrov s totálnou dehonestáciou.

Úprimne, netuším čo si títo dvaja od návštevy Michaloviec sľubovali. Že otočia názory ľudí? Že ich presvedčia o svojej agresívnej politike, klamstvách, propagande a naklonia si ich na svoju stranu? Veď to je nemožné. Pokiaľ Naď, ako vyštudovaný politológ a Káčer ako potravinár nedokážu odhadnúť nálady v spoločnosti a jednotlivých regiónoch natoľko, aby dokázali predpokladať v akom personálnom zložení a s akou témou je proste pre nich likvidačné ísť pred ľudí, tak nemajú v politike čo hľadať.

Na margo dnešnej “diskutovanej” témy môžem dodať len toľko, že ľudia žijúci na východe našej republiky majú oveľa, oveľa lepší prehľad o tom, čo sa skutočne deje za našou východnou hranicou teraz, ale aj čo sa tam dialo za ostatné desiatky rokov, ako nejaký Naď či Kačer, ktorí len čítajú predpísané nóty a naivne si myslia, že oklamú ľudí, ktorí vlastnými očami denno-denne vidia čo sa REÁLNE deje.

Slovenky a Slováci, máme právo na názor – všetci a bez ohľadu na to, či je, alebo nie je v súlade so súčasnou politickou garnitúrou a je na mieste ho vyjadriť akýmkoľvek zákonným spôsobom. Napríklad aj takým, ako dnes publikum v Michalovciach, ktoré Naďovi a Kačerovi nastavilo poriadne zrkadlo a s pomyselným odkazom: “KEĎ SA VY NEDOKÁŽETE SPRÁVAŤ S ÚCTOU K NÁM, ÚCTU SI NEZASLÚŽITE”

Vyjadrila sa diplomatka Monika Sofiya Soročinová, ktorá si servítku pred ústa rozhodne nedala a Naďovi ani Káčerovi to nedarovala.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Bič na novinársku žumpu! Smeráci urobili krok, ktorý médiá nečakali: Toto nebudeme tolerovať! Podávame trestné oznámenie...

Bič na novinársku žumpu! Smeráci urobili krok, ktorý médiá nečakali: Toto nebudeme tolerovať! Podávame trestné oznámenie…

Hromy blesky! Fico reaguje na novú stranu Hegera! Odhalil falošnú hru, ktorú chystajú na Slovákov...

Hromy blesky! Fico reaguje na novú stranu Hegera! Odhalil falošnú hru, ktorú chystajú na Slovákov…