in

Najťažšia ŽIVOTNÁ škúška: Sivé vlasy, kruhy pod očami a málo spánku! Toto je príčina zmeny Hegerovej vizáže…

Najťažšia ŽIVOTNÁ škúška: Sivé vlasy, kruhy pod očami a málo spánku! Toto je príčina zmeny Hegerovej vizáže...
Zdroj: SITA/AP, Olivier Hoslet (Heger), TASR/AP (Heger)

Najťažšia ŽIVOTNÁ škúška: Sivé vlasy, kruhy pod očami a málo spánku! Toto je príčina zmeny Hegerovej vizáže.

Najťažšia ŽIVOTNÁ škúška: Sivé vlasy, kruhy pod očami a málo spánku! Toto je príčina zmeny Hegerovej vizáže...
Zdroj: SITA/AP, Olivier Hoslet (Heger), TASR/AP (Heger)

Smeráci po 12 rokoch padli a na svetlo sveta prišla vládnuť dlhodobá opozícia, ktorá prevzala žezlo. Malo ísť o protikorupčnú vládu, ktorá mala klepnuť po prstoch nespravodlivosti. Skúšku ohňom však vláda pod taktovkou Matoviča prešla okamžite. Spôsobil ho Covid-19, hádky a jednotlivé nezrovnalosti v koalícii. Covidom sa nakazil aj budúci premiér, ktorý bol v tom čase minister financií.

 

„„Žiaľ, korona si našla aj mňa. Nemám žiadne príznaky a necítim sa ani chorý. Výsledok je ale jasný. Všetky pracovné aktivity aj počas sviatkov tak presúvam do online priestoru,“ povedal v decembri 2020.

Po turbulentom roku 2020 nadišiel ešte turbulentnejší rok 2021. Slovenskom doslova otriasla kauza mýtnik a výpovede niektorých kajúcnikov poukazovali na vážne pochybenia na najvyšších inštanciách. Začiatkom roka sa však začala triasť stolička aj pod premiérom Igorom Matovičom, ktorého napokon 1. apríla 2021 nahradil Eduard Heger. „„Dovoľte mi na úvod vysloviť slová vďaky, za dôveru ľuďom, ktorú do nás vložili pri voľbách,“ povedal vtedy čerstvý premiér.

Premiér Heger sa nezastaví. Cestuje na zahraničné aj domáce služobné cesty a hasí problémy koalície. Výsledkom je zmena vizáže, ktorá hovorí za všetko.

Zdroj: Plus7dní

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Zamával Hegerovi na rozlúčku? Premiér dvíha varovný prst! Musíme byť pripravení na najhorší scenár a to je...

Zamával Hegerovi na rozlúčku? Premiér dvíha varovný prst! Musíme byť pripravení na najhorší scenár a to je…

Boja sa ho ako čert kríža! Matovič vytiahol eso z rukáva: "Skorupovaným vagabundom ako Pellegrini a Fico leží v žalúdku..."

Boja sa ho ako čert kríža! Matovič vytiahol eso z rukáva: „Skorupovaným vagabundom ako Pellegrini a Fico leží v žalúdku…“