in

Náhly SKRAT v živom vysielaní! Fico povedal pravdu na plné ústa! Životy dvoch gejov sú vám cennejšie ako život nevinnej ženy v Michalovciach?

Náhly SKRAT v živom vysielaní! Fico povedal pravdu na plné ústa! Životy dvoch gejov sú vám cennejšie ako život nevinnej ženy v Michalovciach?

Náhly skrat v živom vysielaní! Fico povedal pravdu na plné ústa! Životy dvoch gejov sú vám cennejšie ako život nevinnej ženy v Michalovciach?

Náhly SKRAT v živom vysielaní! Fico povedal pravdu na plné ústa! Životy dvoch gejov sú vám cennejšie ako život nevinnej ženy v Michalovciach?

 

Konečne zaznela v mainstreame pravda na plné ústa. Robert Fico na TA3 to povedal za nás všetkých – prečo sú pre slovenských liberálov životy dvoch gejov cennejšie ako život nevinnej ženy v Michalovciach?

1. A prečo nikto nepovie pravdu, že vraždu s najväčšou pravdepodobnosťou spáchal Róm? To je už zakázané vysloviť to nahlas?

2. Kvôli mladému bláznovi, ktorý zabíjal na Zámockej, tu obviňovali celú populáciu z nenávisti voči gejom. Ale to, že mladý Róm brutálne dobodá mladú ženu, to neriešme – neriešme príčiny zvýšenej kriminality Rómov, neriešme nič.

3. A najväčší problém robme zo slova „Cigán“, lebo podľa Dírera je hanlivé. Nabudúce, keď si budete pýtať na vianočných trhoch cigánsku pečienku, nezabudnite zapchať deťom uši, lebo podľa Dírera hovoríte vulgárne slovo. Prepánakráľa!

4. Robert Fico má úplnú pravdu – prestaňme s tým pokrytectvom. A áno, fyzikálnou jednotkou pokrytectva na Slovensku je Čaputová. Tak ako existuje tona, liter či kilometer, tak existuje aj Čaputová. Jeden Čpt.

5. Pri dvoch gejoch objímala majiteľa Teplárne a ešte ho aj citovala v novoročnom prejave. Nie Štúra, nie Štefánika. Ale geja z Teplárne. Lebovražda.

6. Prečo teraz neplače pred kamerami, keď zomrela zdravotná sestrička, ktorá nikomu nič zlé neurobila? Prečo neupozorňuje na kriminalitu Rómov? To sa teraz ideme tváriť, že to bola kozmická náhoda?

7. Nikto nechce nenávisť voči žiadnym menšinám, ale zároveň si nesmieme zatvárať oči nad tým, že Slovensko má problém. A problém sa nedá riešiť, ak o ňom nebudeme hovoriť.

8. Pri úplne ojedinelej vražde gejov sa tu z toho robil Armageddon, akoby gejov zabíjali každý druhý deň, ale pri brutálnych násilných trestných činoch sa nemôže ani len povedať, z akej komunity páchateľ pochádza – lebo vás obvinia z rasizmu.

9. Z tejto falošnosti sa už ľuďom naozaj obracia žalúdok. Majú plné zuby celej tej liberálnej politickej korektnosti, ktorá bráni riešiť príčiny problémov – a áno, tieto príčiny sú v prvom rade sociálne. Prečo je diskusia o nich zakázaná?

10. Táto vláda na plnej čiare zlyhala. A jediná cesta k predčasným voľbám je referendum. Je strašidelné, keď človek počúva druhého najvyššieho ústavného činiteľa, že demokracia je príliš drahá.

11. Vraj 10 miliónov na referendum je veľa. Naznačoval Boris Kollár. Ale miliarda na zbrane nie je veľa. Miliarda na testy nie je veľa. Milióny na vleky nie sú veľa. To len referendum je problém.

12. Keby Čaputová vypísala referendum na deň, keď sa konali komunálne voľby, mohlo byť po probléme. Tak láskavo pošlite účet za referendum do Prezidentského paláca.

https://youtu.be/GzEOK9VJZlk

13. Ale ani zo srandy nespochybňujte demokraciu tým, že sa vám zdá byť príliš drahá. Z hľadiska volieb je najlacnejšia totalita – tak čo, zrušíme demokraciu? Zbláznili ste sa?

14. Robert Fico dnes zase ukázal, že je na slovenskej politickej scéne ako Gulliver medzi liliputánmi. A presne to dnes Slovensko potrebuje – štátnika, ktorý vidí niekoľko krokov dopredu.

15. A matovičovskí liliputáni sa boja jediného – že Smer zase vyhrá voľby a že bude zostavovať ľavicovú a vlasteneckú vládu. Namiesto toho, aby robili lepšiu politiku, tak radšej sabotujú voľby.

Nepomôže im to. Smer ide vyhrať voľby. Narobíme poriadok s liberálmi, ktorí tu uvrhli Slovensko do biedy a do chaosu. Je najvyšší čas.

https://youtube.com/shorts/jOAGoPjLhiI?feature=share

https://youtu.be/3cY81jH0fIk

Zdroj: Ľuboš Blaha

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Brutálna vražda Eriky ich nakopla! Rómovia sa cítia byť ohrození na životoch! Chystajú sa postaviť na odpor: Ak skončí EÚ tak potom končíme! Treba tam dať našich ľudí...

Brutálna vražda Eriky ich nakopla! Rómovia sa cítia byť ohrození na životoch! Chystajú sa postaviť na odpor: Ak skončí EÚ tak potom končíme! Treba tam dať našich ľudí…

ŠACHMAT! ČURILLOVCI TRASTE SA! Nastal bod zlomu! Z väzby prepustili človeka, ktorý mal navždy mlčať...

ŠACHMAT! ČURILLOVCI TRASTE SA! Nastal bod zlomu! Z väzby prepustili človeka, ktorý mal navždy mlčať…