in

Náhly skrat! Sfúkol Dibákovú aj Kollára ako dve sviece! Fico ukázal celému Slovensku kto je budúci premiér…

Náhly skrat! Sfúkol Dibákovú aj Kollára ako dve sviece! Fico ukázal celému Slovensku kto je budúci premiér...
Zdroj: NA HRANE

Náhly skrat! Sfúkol Dibákovú aj Kollára ako dve sviece! Fico ukázal celému Slovensku kto je budúci premiér…

Náhly skrat! Sfúkol Dibákovú aj Kollára ako dve sviece! Fico ukázal celému Slovensku kto je budúci premiér...
Zdroj: NA HRANE

Pozerali ste Jojku? Ja Dibakovú obvykle ignorujem, ale Roberta Fica som si nenechal ujsť – sfúkol Dibákovú aj Kollára ako dve sviece. Na jeden dych

 

1. Najvtipnejšie bolo, ako liberálna agentúra AKO musela priznať, že Smer je na prvom mieste a má 1,5-percentuálny náskok pred Hlasom.

2. Matovič s Hegerom sú na hrane a zrejme sa do parlamentu nedostane ani OĽaNO 1 ani OĽaNO 2. Ups.

3. Akurát Progresívnemu Slovensku liberáli z AKO nadelili absurdných 15%, čomu neverí ani sám Šimečka. V odbornej literatúre sa tomu hovorí – wishful thinking.

4. Ja len, že keď nám dáva liberálne AKO takmer 18%, tak už máme ťažko cez 20% – stačilo sa pozrieť na Dibakovú, aká bola vydesená. Ideme vyhrať voľby. Bodka.

5. Ale je dobre, že sa dnes ukázal rozdiel medzi ľavicou a pravicou. V slušnej a vecnej diskusii, za ktorú treba Kollárovi poďakovať – aj tak sa dá. Bez invektív a nenávisti.

6. Ľavičiar Robert Fico chce znižovať stomilionové zisky pre reťazce a zastropovať ceny základných potravín, lebo štát musí byť silný a pomáhať seniorom a tým najslabším.

7. Pravičiar Kollár obhajuje reťazce a zdražovanie a bezmocne krčí ramenami, že štát nemá robiť s infláciou nič. Gratulujem, nech žije kapitalistický voľný trh.

8. A ľudia nech v mene neoliberálnych dogiem a tučných ziskov pre boháčov umierajú od hladu. Perfektné. To fakt chce toto niekto okrem hŕstky milionárov voliť?

9. Zároveň sme sa dozvedeli, aký pohľad má na zahraničnú politiku pravica a ľavica. Pravicová Sme rodina kedysi sľubovala voličom, že si váži Rusko. Dnes obrátili o 180 stupňov.

10. Kollár šíri trápnu naďovskú rusofóbiu a vymýšľa si konšpiračné teórie o tom, že Rusko chce dobyť celú Európu a že Slovensko zanikne.

11. Robert Fico zrušil Kollára aj Dibákovú na dve doby. Na Jojke od rána do večera tvrdia, že Rusko nevie dobyť ani okresnú cestu na Ukrajine a teraz strašia, že ide dobyť Atlantik. Akosi im to nesedí.

12. Pravica chce vojnu a ľavica chce mier. Je to veľmi jednoduché a Robert Fico to dnes potvrdil – nechceme zbrojiť Zelenského režim. A protiústavné posielanie stíhačiek by bolo aktom otvorenej agresie proti Rusku.

13. Zase sa dnes ukázalo, že jediný, kto Slovensko zachráni pred vojnou a sociálnym rozvratom, je Robert Fico. Taká je pravda.

14. Ja viem, že sa to majiteľom Jojky nepáči, lebo pri OĽaNO finančnej skupine J&T veľkoryso rastú zisky. A preto Dibáková zúri a skáče do Smeru.

15. Ale Robert Fico s kľudom a pokorou ukázal celému Slovensku, ako vyzerá budúci premiér. Suverénna zahraničná politika a sebavedomie pred Západom – nič viac nechceme.

Slovensko potrebuje profesionálov, aby zastavili chaos a vrátili život do normálu. Bez chudoby a bez vojny. A ľudia vidia, že to dokáže jedine Smer. Už stačilo diletantov a oportunistov.

Na záver takisto ako Robert Fico gratulujem Slovanu – dnešná prehra bolí, ale môžeme byť hrdí na to, ako reprezentovali Slovensko. Krásny večer

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
STAČILO! Fico rozčulený ako ste ho nevideli! Ja Slovákov nenechám napospas týmto gaunerom! Porušujú ústavu!

STAČILO! Fico rozčulený ako ste ho nevideli! Ja Slovákov nenechám napospas týmto gaunerom! Porušujú ústavu!

Slovenské Migy poputujú na Ukrajinu! Potom prišla rázna odpoveď: Zatiahli ste krajinu do vojny! Toto je na basu...

Slovenské Migy poputujú na Ukrajinu! Potom prišla rázna odpoveď: Zatiahli ste krajinu do vojny! Toto je na basu…