in

Náhly skrat po relácii s Ficom! Remišová chytila hysterický záchvat! Začala sa triasť a nekontrolovane ziapať

Náhly skrat po relácii s Ficom! Remišová chytila hysterický záchvat! Začala sa triasť a nekontrolovane ziapať
Zdroj: RTVS

Náhly skrat po relácii s Ficom! Remišová chytila hysterický záchvat! Začala sa triasť a nekontrolovane ziapať

Náhly skrat po relácii s Ficom! Remišová chytila hysterický záchvat! Začala sa triasť a nekontrolovane ziapať
Zdroj: RTVS

REMIŠOVÁ DNES V ROZHLASE CHYTILA HYSTERICKÝ ZÁCHVAT – UŽ IM PRASKAJÚ NERVY

 

Robert Fico ako vždy rozobral Veroniku Remišovú na šróbiky – ešte teraz sa smejem, aký hysterický záchvat dievča chytilo uprostred debaty v Sobotných dialógoch.

1. Povedzte mi, prosím, prečo to tá nešťastnica robí, že chodí do relácií – veď ďalšie dva týždne sa jej budú smiať na ulici ešte aj bratislavské holuby. Hrkú-hrkú-he-he-he.

2. Robert Fico jasne skonštatoval, že Lipšic je gauner a musí ísť z hrušky dole. A Remišová začala vrieskať, vraj chceme odstrániť nepohodlných ľudí

3. Na to jej ešte aj Jančkárová, ktorá chorobne nenávidí Smer, musela pripomenúť, ako jej vláda likvidovala ľudí z jej vlastného pexesa – a áno, na Remišovej pexese smrti bol aj Milan Lučanský.

4. Keď Robert Fico pripomenul Remišovej, že kvôli nej Slovensko príde o 5 miliárd z eurofondov, začala tam vrieskať niečo o 150 miliónoch, ktoré vraj nevyčerpala bývalá vláda.

5. Ja Veronike nechcem boriť sebavedomie, mám hlboký rešpekt pred tým, ako jedinečne dokáže baviť publikum – Slovensko po debatách s ňou chrapčí na zemi od smiechu.

6. Ale predsa len – bežnému poslucháčovi nemohol ujsť taký malý detail, že 5 miliárd a 150 miliónov je drobátko rozdiel, aj keby sme Remišovej fikciu o nevyčerpaných 150 miliónoch brali vážne – jej to fakt nedopína?

7. Rozvrátili celé Slovensko, urobili z nás druhú najchudobnejšiu krajinu v EÚ a dnes politicky zhasli ako fakľa. Ľudia ich nenávidia. A zo Za ľudí je Bez ľudí. Kde žije Remišová, že to nevidí?

8. Robert Fico jej to povedal narovinu – keby našiel cestou do rádia sedieť na ulici hocijakého človiečika, ten by zastupoval viac ľudí než ona. Nie je to hanba?

9. A potom prišiel Remišovej amok. Sčervenela ako prezretý rajčiak, začala sa triasť a nekontrolovane ziapať niečo o hochštapleroch, tliachaninách a klamároch – nebojte, docent Chocholoušek už je na ceste

10. A Robert Fico s úsmevom reagoval, že – to nevadí, občas politikom rupnú nervy, to sa stáva. Takýto šach-mat ešte Veronika nedostala.

11. Na konci sa ešte dámy vyplakali, že ženy v politike sa nesmú kritizovať, lebo sú ženy. A tak v Smere vraj nesmieme oponovať Čaputovej – musíme asi počkať, či si v návale dúhového ošiaľu nezmení pohlavie, dovtedy je politicky nedotknuteľná.

12. To máte tak – keď Čaputová kričí po ľuďoch, že sú zmätení a nech netliachajú, tak jej treba tlieskať, ale keď od ľudí dostane naspäť, nech neslúži cudzím záujmom, tak to je hneď útok na svetové ženstvo – perfektné

13. Neviem, či je v politike niečo trápnejšie, ako keď sa političky skrývajú za svoje vlastné sukne – ak nejaký sorosovský liberál škodí Slovensku, je jedno, či nosí sukňu alebo nohavice, my o ňom budeme hovoriť pravdu.

14. A Robert Fico dnes veľmi jasne zhrnul pravdu o Čaputovej a jej prepojení na Sorosa. A pripomenul aj Šimečkov výrok, ako sa liberáli vďaka Sorosovi zbavili Mečiara. Tie isté zbrane používajú aj proti Smeru.

15. Je veľkou otázkou, prečo do hlavných debát ešte stále pozývajú kazisvetov ako je Remišová – ja viem, že nikto nevie rozveseliť ľudí tak ako ona, ale už to zjavne psychicky nezvláda ani chúďa Verča – netrápte ju už prosím. Nemá na to.

Robert Fico dnes opäť ukázal, že Slovensko vo vláde potrebuje vzdelaných a pripravených profesionálov, nie hysterické bábkoherečky.

Komentár opozičného poslanca Ľuboša Blahu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Je SPÄŤ? Nicholson VYZRADIL tajomstvo, ktoré malo ostať medzi ním, Sulíkom a Matovičom! "Sulik mal spis Gorilla a...

Je SPÄŤ? Nicholson VYZRADIL tajomstvo, ktoré malo ostať medzi ním, Sulíkom a Matovičom! „Sulik mal spis Gorilla a…

Deň, ktorý sa mu stal osudný? Lučanský posledný krat do oči Lipšicovi: Začnem vami, čo na vás všetko viem! Lipsic očervenel a došlo k hádke. Doteraz nebolo začaté trestné...

Deň, ktorý sa mu stal osudný? Lučanský posledný krat do oči Lipšicovi: Začnem vami, čo na vás všetko viem! Lipsic očervenel a došlo k hádke. Doteraz nebolo začaté trestné…