in

Náhly KONIEC Salátovej v RTVS: NEZHODY v zákulisí a zaskočená Ostrihoňová!

Náhly KONIEC Salátovej v RTVS: NEZHODY v zákulisí a zaskočená Ostrihoňová!
foto: RTVS, Sarm Pluska

Ako to už vo šoubiznise býva máme to opäť nejaký ten rozkol, alebo čas na zmenu?
Čaká nás zmena vo večernej talkshow Silná zostava, ktorú moderuje známa celebrita Veronika Cifrová Ostrihoňová. No z obrazovky nám pomaly zmizla Simona Salátová, ktorá bola častým hosťom v tejto talkskow.

 

 

Komička Simona Salátová bola hosťom Sillnej zostavy viac ako jeden rok no musela skončiť. Dôvodom jej konca bolo fakt, že nezapadala do dramaturickej „skaldačky“ a preto sa musela rozlúčiť s touto možnosťou.

No strának Šarm zistil iný fakt, a ten že Simona sa už dlhšie chcela stiahnúť z relácie. Salátová chápala, že svoju karieru si vybudovala na humore a standup komédií. No vážne témy neboli to pravé orechové a mierniť vážnosť témy vtipom nebolo vždy žiadúce.
Preto: „Opäť teda zopakovala, že chce ísť preč, režisérku dokonca poprosila, aby nebola v upútavkách,“ (zdroj: Šarm)

 

Náhly KONIEC Salátovej v RTVS: NEZHODY v zákulisí a zaskočená Ostrihoňová!
foto: RTVS

„Salátová bola dramaturgii vďačná, že nie je súčasťou vážnejších debát, a zároveň oznámila zámer postupne sa vzdialiť od relácie Silná zostava z dôvodu pracovného vyťaženia pri iných projektoch aj v konkurenčných televíziách,“ uviedol na svojej stárnke Šarm z odkazom na udroj z telerozhlasu. 

Za rok spolupráce ma skúšali obliecť dve kostymérky, ktoré občas utrúsili poznámku či komentár na moju postavu. V závere spolupráce sa RTVS úplne dištancovala, čo budem mať v relácii oblečené, pretože sa údajne nenašiel nikto, kto by mohol a vedel pomôcť s oufitmi na moju postavu,“ komentovala pre Šarm Salátová

 

Náhly KONIEC Salátovej v RTVS: NEZHODY v zákulisí a zaskočená Ostrihoňová!
Zdroj: Instagram.com/ @simonacomedy

„Tvorcovia relácie sa pani Salátovej vždy snažili vyjsť maximálne v ústrety, pravidelne sa stretávali a dávali si vzájomne spätnú väzbu tak, aby spolupráca bola pre obe strany komfortná a príjemná. Pre nezhody s prvou kostymérkou produkcia vybrala pani Salátovej druhú kostymérku. Ani tá však s pani Salátovou podľa našich informácií nevedela pre vyťaženosť komičky zladiť termíny pre spoločný výber a nákup oblečenia. Produkcia teda nakoniec nechala pani Salátovej pri výbere oblečenia voľnú ruku a rovnako aj financie na to určené,“ uviedla hovorkyňa RTVS Andrea Pivarčiová.

 

Zdroj: Šarm, RTVS

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Koala

Možnosť 3. Svetovej vojny? Prezident Zelenský hrá VABANK! Od USA si vyžiadal zbraň, ktorá zastaví...

Možnosť 3. Svetovej vojny? Prezident Zelenský hrá VABANK! Od USA si vyžiadal zbraň, ktorá zastaví…

Žilinkovi odstrelí DEKEL! Ministerka Veronika Remišová odpálila generálneho prokurátora jediným slovom "

Žilinkovi odstrelí DEKEL! Ministerka Veronika Remišová odpálila generálneho prokurátora jediným slovom „