in

Naďa usvedčil z MEGAPODVODU na vlastnom národe! On nerobí charitu, ale zbrojárske kšefty, z ktorých má niekto províziu

Naďa usvedčil z MEGAPODVODU na vlastnom národe! On nerobí charitu, ale zbrojárske kšefty, z ktorých má niekto províziu
Zdroj: Bra

Naďa usvedčil z MEGAPODVODU na vlastnom národe! On nerobí charitu, ale zbrojárske kšefty, z ktorých má niekto províziu

Naďa usvedčil z MEGAPODVODU na vlastnom národe! On nerobí charitu, ale zbrojárske kšefty, z ktorých má niekto províziu
Zdroj: Bra

AKO NÁS VLÁDA OPÄŤ OKLAMALA A OKRADLA

 

Predstavte si, že presvedčíte dôchodcu, aby daroval svoju garsónku, že za ňu dostane trikrát viac peňazí. A keď ho pripravíte o strechu nad hlavou, poviete mu, že ste mu kúpili rogalo, vodné lyže, horolezeckú výstroj a veľa alkoholu, lebo to bolo výhodné, no ešte musí doplatiť toľko, koľko stála tá garsónka. Presne takto s nami (po koľký raz už?) vybabral najväčší podvodník tejto vlády Jaroslav Naď, ktorý dnes oznámil, že Spojené štáty ponúkajú Slovensku za darované migy bojové vrtuľníky, za ktoré zaplatíme „iba“ bagateľ: niečo okolo 340 miliónov. Máme teda zaplatiť za niečo, čo sme nechceli, ani nepotrebovali, čo nefigurovalo ani v dlhodobom pláne Ozbrojených síl SR. A to sa oplatí! To je scéna ako zo zlého teleshopingu. Minister klamal nielen v tom, že za darované stíhačky dostaneme 900 miliónov, ale aj v tom, že za ponúkané bojové vrtuľníky doplatíme „len“ 300 miliónov, pretože do tejto sumy neboli zarátané clá a dane, čiže celkom určite zaplatíme viac ako polmiliardy eur. 500 miliónov eur, s ktorými náš štátny rozpočet nerátal a ktoré Hegerova vláda v týchto ťažkých časoch opäť minie na úkor iných rezortov. Kde sú tie sľuby, ako peniaze za migy využijeme na sociálne účely?

Znova sa potvrdilo to, na čo som upozorňoval: Naď nerobí charitu, ale zbrojárske kšefty, z ktorých má niekto províziu. A pritom má ešte tú drzosť tváriť sa pohoršene, aké je vraj neľudské, keď nechceme posielať na Ukrajinu zbrane a prilievať tým olej do ohňa. Vedel som, že si zasa urobí zo všetkých dobrý deň – je to podobné, ako keď sa osamotene pýtam, kde sú tie sľubované peniaze na opravu letísk, ktoré nám mali údajne veľkoryso darovať USA za schválenie vojenskej zmluvy so Spojenýni štátmi. Nikoho to už nezaujíma. Táto vláda nie je schopná vládnuť, neprechádzajú jej takmer nijaké zákony a jediné, čo musí fungovať, je obchod so zbraňami. Naď s Káčerom klamú ráno, klamú na obed a klamú večer, lož je nielen ich pracovná metóda, ale náplň práce. Okrem iného v týchto dňoch opäť zopakovali lož, že Rusko napadlo Gruzínsko. Prepáčte, priatelia, už som vám to vysvetľoval veľakrát, ale keďže propaganda je silná a novinári nerobia žurnalistiku, ale pri tejto propagande asistujú, musíme aj my v záujme pravdy opakovať potvrdené fakty:

Rusko nenapadlo Gruzínsko. To Gruzínsko napadlo Južné Osetsko a v rámci toho aj základňu ruských mierových síl, čo si vyžiadalo niekoľko životov ruských vojakov. Moskva na to odpovedala náletmi na gruzínske vojenské ciele. Za rozpútanie vojny obvinil vtedajší nemecký kancelár Gerhard Schröder, ale aj vtedajší turecký premiér Recep Tayyip Erdoğan jednoznačne Gruzínsko. Nezávislá vyšetrovacia komisia Európskej únie vydala v septembri 2009 stanovisko, podľa ktorého vojnu vyvolalo Gruzínsko. Dokonca aj americký veľvyslanec v Rusku John Beyrle v rozhovore pre denník Kommersant 22. augusta 2008 uviedol, že USA považujú ruskú reakciu na vpád gruzínskej armády do Cchinvali za primeranú. Takže už neklamte a odíďte! Zdiskreditovali ste sa klamstvami viac než dosť.

Komentár politológa a experta pre zahraničnú politiku Eduarda Chmelara.

Zdroj: Eduard Chmelar 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
HANBA NA 100 ROKOV PRE SLOVENSKO: Klus DOKLUSAL! V Bruseli skončil ako UBOŽIAK...

HANBA NA 100 ROKOV PRE SLOVENSKO: Klus DOKLUSAL! V Bruseli skončil ako UBOŽIAK…

ČIERNY DEŇ pre Slovensko: Po tomto PODVODE by mala Čaputová okamžite rezignovať! Poslali sme stíhačky na Ukrajinu a ešte za to budeme doplácať 340 miliónov...

ČIERNY DEŇ pre Slovensko: Po tomto PODVODE by mala Čaputová okamžite rezignovať! Poslali sme stíhačky na Ukrajinu a ešte za to budeme doplácať 340 miliónov…