in

Naď vytiahol ťažký kaliber! Horúci odkaz Ruským agresorom: „Nezastrašite nás! My zodpovedne pomáhame zachraňovať životy nevinných ľudí na Ukrajine…“

Naď vytiahol ťažký kaliber! Horúci odkaz Ruským agresorom: "Nezastrašite nás! My zodpovedne pomáhame zachraňovať životy nevinných ľudí na Ukrajine..."
SME - JOZEF JAKUBČO, SITA/AP/Mikhail Klimentyev, Sputnik, Kremlin Pool

Naď vytiahol ťažký kaliber! Horúci odkaz Ruským agresorom! „Nezastrašite nás! My zodpovedne pomáhame zachraňovať životy nevinných ľudí na Ukrajine…“

Naď vytiahol ťažký kaliber! Horúci odkaz Ruským agresorom: "Nezastrašite nás! My zodpovedne pomáhame zachraňovať životy nevinných ľudí na Ukrajine..."
SME – JOZEF JAKUBČO, SITA/AP/Mikhail Klimentyev, Sputnik, Kremlin Pool

Minister Obrany Jaroslav Naď už dlhodobo poukazuje na ruskú agresiu a je spokojný, že obranny systém S-300 dopravili bezpečne na Ukrajinu. Na druhej strane poukazuje na opozičnú dvojicu strán SMER-SD a HLAS-SD, ktorá podľa jeho slov šíri propagandu ruských agresorov. Ťažkým kalibrom ministra Naďa sú aj fakty, ktoré sa veľmi ťažko počúvajú ruskej propagande.

 

SmeroHlas presne podľa pokynov z Moskvy komunikuje v štýle spred pár týždňov: “nikdy proti Rusku”.  Včera pre zmenu strašili heslom: „neposielajme Ukrajine zbrane, zatiahne nás to do vojny.“

ZOPÁR POZNÁMOK:

Rusi včera raketovým útokom na železničnú stanicu v Kramatorsku hanebne zavraždili ďalších viac ako 40 ľudí. Ak by tam Ukrajinci mali adekvátnu ochranu (napríklad systém S-300), títo ľudia by dnes mohli žiť. Prečo teda pomáha približne 60 krajín sveta Ukrajine zbraňami? Nuž práve preto, aby chránili nevinných Ukrajincov.

Vďaka výdatnej vojenskej pomoci mnohých krajín sveta sa Ukrajina úspešne bráni pred Ruskými agresormi. Iba kvôli vojenskej pomoci sa Ukrajincom podarilo zatlačiť na Rusov a dostať ich preč z Kyjeva. A postupne ich vytlačia z celej svojej krajiny.

Rusi prirodzene nechcú, aby Ukrajina dostávala zbrane, ktoré im pomáhajú v obrane imperiálnym ambíciám Putina. Do boja preto zapájajú dezinformačnú sieť, ktorú roky aj na Slovensku budovali. U nás sú to viacerí predstavitelia strán SMER a Hlas, ktorí aj v tomto prípade preukázali, že obsah svojej tlačovej konferencie vyzeral presne tak, že ho písal sám hovorca Putina Peskov. Je na 99% totožný s ruskou vojenskou propagandou, ktorej cieľom je vystrašiť ľudí vojnou, ktorú Rusi sami rozpútali a odradiť vlády viacerých krajín od pomoci obetiam agresie.

My sme hrdí na to, že zodpovedne pomáhame zachraňovať životy nevinných ľudí na Ukrajine, ktorým ruská agresia ničí životy a domovinu.

Nás ruskí vojnoví agresori nezastrašia. Ani vtedy, keď budú písať scenáre a vyjadrenia trapošom a boľševikom zo SmeroHlasu.

Foto: Sergej plače nad telom svojho 16-ročného syna Iľju, ktorému explózia spôsobená ruskou raketou odtrhla nohy, keď hral futbal na školskom ihrisku. Chlapca sa nepodarilo zachrániť: Mariupoľ, Ukrajina.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Veľká pomoc Ukrajine! Premiér Heger nastavil ruku: Slovensko poskytne Ukrajincom viac ako pol miliardy eur...

Veľká pomoc Ukrajine! Premiér Heger nastavil ruku: Slovensko poskytne Ukrajincom viac ako pol miliardy eur…

Rázny ODCHOD! Žilinka našiel pokoj v duši: Toto je jeho dokonalá harmónia tela a mysle...

Rázny ODCHOD! Žilinka našiel pokoj v duši: Toto je jeho dokonalá harmónia tela a mysle…