in

Nachytali ho šoférovať opitého! Nemal pri sebe doklady a agresívne sa vyrútil na policajtov! Temná minulosť Jozefa Pročka odhalená

Nachytali ho šoférovať opitého! Nemal pri sebe doklady a agresívne sa vyrútil na policajtov! Temná minulosť Jozefa Pročka odhalená

Jožka Pročka nachytali šoférovať opitého! Nemal pri sebe doklady a agresívne sa vyrútil na policajtov! Temná minulosť Jozefa Pročka odhalená

Nachytali ho šoférovať opitého! Nemal pri sebe doklady a agresívne sa vyrútil na policajtov! Temná minulosť Jozefa Pročka odhalená

 

Sleduj skupinu Žiadame nanovo vyšetriť smrť Generála Lučanského

Sleduj skupinu SMER-SD Robert Fico tu

Smer vitaz volieb

Aj toto je temná minulosť vtejšieho zabávača Jožka Pročka (rok 2007), ktorý sa dnes v parlamente hra na najslušnejšieho politika a s určitosťou bude hrať divadielka z toho čo sa dnes stalo Andrejovi Dankovi. Pripomenutie je však matka múdrosti. Netreba zabudnúť ani na Daniela Lipšica. Ten dokonca zabil aj človeka

pripomenutie je však matka múdrosti…Písal sa rok 2007 a PLUS 7 dni píše

V noci zo soboty na nedeľu počas dopravno-bezpečnostnej akcie si policajti posvietili na okres Lučenec, ktorý je neslávne známy vysokým počtom dopravných nehôd pod vplyvom alkoholu. Okolo polnoci pri benzínovej pumpe smerom z Haliče zastavili aj Volkswagen s lučeneckým evidenčným číslom, ktorý šoféroval známy zabávač a nachytávač z televíznej relácie Nikdy nehovor nikdy Jožo Pročko. Nemal pri sebe žiadne doklady a ako nám opísal svedok, snažil sa s policajtmi vyjednávať, vraj len ide niekoho odviezť.
Policajti však začali preverovať jeho totožnosť a keď Pročko zistil, že mu to tak ľahko neprejde, stratil nervy. „Správal sa agresívne. Asi dvakrát niekomu nervózne telefonoval. Potom prišla na miesto ďalšia policajná hliadka,“ opísal svedok incident. Podľa našich informácií mal údajne policajtov obviniť, že si od neho žiadali úplatok a vykrikovať, že ho mlátili. Neskôr to však odvolal.
Navyše, začal aj popierať, že on šoféroval, hoci z miesta vodiča vystúpil on a dobrovoľne sa podrobil dychovej skúške.

Vraj robil somariny

Polícia odmietla bližšie komentovať okolnosti tohto incidentu, ale potvrdila, že dopravná hliadka Pročka zastavila. „Polícia túto osobu zastavila a dychová skúška bola pozitívna. Prípad je v štádiu preverovania,“ konštatovala včera krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová. Koľko mu namerali, neuviedla, no podľa našich informácií to bolo 1,4 promile alkoholu.
Táto informácia Pročka schuti rozosmiala. „My sme sa tam bláznili a robili somarinky. Boli tam policajti, ja som im vyhuboval, lebo tam robili bordel. Bol to žart. Začali byť nepríjemní, tak som zavolal druhú hliadku. Mal som vypité, ale nešoféroval som. Robil som si z policajtov srandu a oni sa na to nasrali,“ reagoval včera Pročko.
Po tom, ako jeho reláciu stiahli z obrazovky, presídlil na nejaký čas do rodnej obce Halič v Lučeneckom okrese, kde má svoju rodinu. Široko- ďaleko je známe jeho reštauračno- kultúrne zariadenie s pizzeriou Zbrojnica. Miestni si známeho zabávača pochvaľujú, no na jeho „opiášpárty“ majú svoj názor. Zdá sa, že zo zabávača bude skôr hotelier, keďže vraj skupuje nehnuteľnosti a prerába ich na penzióny.

Za Andreja Danka sa postavil aj Ľuboš Blaha

KEĎ ZABIJEŠ ČLOVEKA NA PRIECHODE, SI LIBERÁLNY HRDINA, KEĎ NARAZÍŠ DO SEMAFORU, TAK ŤA IDÚ LYNČOVAŤ

Tak to je nádherné. Opoziční farizeji vyzývajú Andreja Danka, aby odstúpil z funkcie podpredsedu NR SR.

1. Dôvod? Dostal na aute šmyk a mal dopravnú nehodu. Nie je prvý ani posledný. To čo je za opozičný hyenizmus?

2. V prvom rade by mal každý normálny človek vyjadriť úľavu, že sa nikomu nič nestalo a že Andrej Danko nie je zranený.

3. Ale slovenská opozícia je taká detinská a plná nenávisti, že chce ešte aj malichernú dopravnú nehodu zneužívať na politiku.

4. Zvláštne, že za poškodený semafor chcú odvolávať Andreja Danka, ale to, že Daniel Lipšic zabil človeka na priechode, to im neprekáža – z toho za odmenu urobili šéfa špeciálnej prokuratúry.

5. Ešte aj za neho organizujú mítingy. To nevymyslíš. To čo je za pokrytectvo?

6. Lebo zabíjať na priechode môžete a ešte z vás robia hrdinu bratislavských kaviarní, ale najväčší zločin proti ľudskosti je, keď zrazíte chúďa semafor.

7. Od dojatia nedýcham. Ako k tomu príde ten nevinný semafor. A to už nikdy nebude blikať? Ach, takto zbytočne zmárnený semaforí život.

8. Čo tam po Lipšicových obetiach, poďme riešiť úbohú svetelnú signalizáciu.

9. Už len čakám na to, že opozícia spustí kampaň #allforsemafor. A do okien si vycapia zeleno-oranžovo-červené vlajky, na počesť zosnulého semaforu.

10. Lebo títo pokrytci sú schopní zneužiť čokoľvek. Sú takí rozbesnení, že ľudsky už predvádzajú iba číru nenávisť.

11. Vyjadrujem politickú podporu Andrejovi Dankovi, pretože nikomu neublížil, šmyk môže dostať každý a ak niečo technicky porušil a urobil nejaký priestupok, určite zaplatí pokutu tak ako každý bežný občan. Bodka.

12. Ešte raz – na rozdiel od špeciálneho prokurátora Lipšica, ktorého opozícia vynáša do nebies, nikoho nezabil na priechode! Na to nikdy nezabúdajte, farizeji!

Zdroj

Zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

VIDEO: Doživotná STOPKA v televízii? Minister Róbert Kaliňák vyutieral podlahu s televíziou JOJ: Dibáková na pokraji nervového zrútenia iba lapala po dychu

VIDEO: Doživotná STOPKA v televízii? Minister Róbert Kaliňák vyutieral podlahu s televíziou JOJ: Dibáková na pokraji nervového zrútenia iba lapala po dychu

SKONČILI STE! PEKLO na Generálnej prokuratúre: Trestne oznámenie za VLASTIZRADU na Rizmana a Šeligu

SKONČILI STE! PEKLO na Generálnej prokuratúre: Trestne oznámenie za VLASTIZRADU na Rizmana a Šeligu