in

MEGAŠKANDÁL: Hegera vysmiali a poutierali s ním podlahu! Európska únia totálne potopila Slovensko

MEGAŠKANDÁL: Hegera vysmiali a poutierali s ním podlahu! Európska únia totálne potopila Slovensko
Foto: TASR, Jaroslav Novák

MEGAŠKANDÁL: Hegera vysmiali a poutierali s ním podlahu! Európska únia totálne potopila Slovensko

MEGAŠKANDÁL: Hegera vysmiali a poutierali s ním podlahu! Európska únia totálne potopila Slovensko
Foto: TASR, Jaroslav Novák

Robert Fico to dnes vyjadril úplne presne – Heger je servilný hlupák a v Bruseli si s ním vytreli zadnú časť tela. Edo to dal na toaletný papier.

 

1. Európska únia totálne potopila Slovensko a pri energetickej kríze nám nijako nepomôže. Keď Hegera potrebovali, aby zdvíhal ruku za sankcie proti Rusku, tak ho potľapkávali po ramene, aj keď tým likvidoval slovenskú ekonomiku.

2. A keď teraz došiel s prosíkom, aby nám Brusel pomohol, tak ho vysmiali ako malého chlapca. Presne o tomto je EÚ – využiť, vyžmýkať, odhodiť. Spomeňme si na Mníchov 1938. Zradili vtedy, zradili teraz.

3. Keby mali proti sebe silného lídra, ako bol Robert Fico, tak by si nemohli dovoľovať – spomeňte si, ako Fico buchol po stole a zarezal kvóty. Darmo sa Nemci hádzali o zem. Ale Hegera majú za handru. Tak ako my všetci.

4. Vyutierali s ním podlahu a ešte teraz sa dobre zabávajú na tom, čo to ten Mr. Bean from Slovakia vlastne chcel. Slovensko je kvôli Hegerovi dva milimetre od kolapsu. Mal by okamžite odstúpiť a vrátiť sa do USA predávať vodku.

5. Západ ukázal svoju falošnosť aj v prípade referend na Donbase. Asi by mal niekto západným lídrom pošepnúť, že keď im nevadili referendá, keď sa trhala Juhoslávia, tak dnes môžu tak akurát držať ústa. Inak vyznievajú dosť farizejsky.

6. Možno by im mal niekto pripomenúť, ako veselo uznávali Kosovo, ktoré sa od Srbska odtrhlo v rozpore s medzinárodným právom. Vtedy nikto z nich neziapal, že je to nemorálne – nahádzali bomby na Belehrad, pozabíjali stovky detí a bolo vybavené.

7. A dnes moralizujú. Môžu vrieskať, koľko chcú. Či sa to niekomu páči, alebo nie, realita je dnes taká, že Rusko považuje Doneckú, Luhanskú, Chersonskú a Záporožskú oblasť sa svoju súčasť. Útok na tieto územia bude považovať za útok na Rusko.

8. To chce naozaj niekto riskovať jadrovú vojnu kvôli nejakému kusu zeme na východe Ukrajiny, kde žijú samí Rusi. Už konečne zapnite zdravý rozum. Je najvyšší čas prestať kopať do Ruska a začať rokovať o mieri. Dosť bolo vojny!

9. Zelenského už ani nekomentujem. Komediant zase predviedol jedno zo svojich cirkusových čísel, narval sa do zeleného tričenka, stoporil celých svojich 170 centimetrov a vybliakol, že Ukrajina žiada o vstup do NATO. Patetické.

10. Robert Fico to povedal za nás všetkých. Len idiot by Ukrajinu prijímal do NATO. Žiadna európska krajina nie je taká skorumpovaná ako je Zelenského režim. A ak by tento modro-žltý „mrdník“ (dobre citujem Káčera?) vstúpil do NATO, bola by z toho okamžite tretia svetová vojna.

11. Ukrajina je nesvojprávna americká kolónia. Ak dnes niekto hovorí o anexii, tak si to povedzme na rovinu – bola ta Amerika, ktorá anektovala Ukrajinu v roku 2014. Bez referend. Cez štátny prevrat… A dnes cítime následky.

12. Veľa som o tom hovoril v Slobodnom vysielači, ďakujem pani Erike za veľmi príjemný rozhovor. Som rád, že som mohol vysvetliť aj hlasovanie Smeru o Švédsku a Fínsku.

13. Áno, mrzí ma to, ale nie všetky zápasy môžete v politike vyhrať. Geopolitika nie je hra na krásu. Je to tvrdá šachová partia. A my vieme, čo robíme, aby sme si udržali vplyv a chránili slovenské národné záujmy. O to ide predovšetkým.

14. To, ako sa bojuje za vlastný národ, ukazuje v priamom prenose Viktor Orbán. Mali sme to dnes možnosť vidieť aj na príklade maďarskej prezidentky.

15. Katalin Nováková dokonale vyškolila Čaputovú. Ukázala, aké je to pôvabné, keď žena v politike používa mozog – škoda, že Čaputová sa o to zatiaľ nepokúsila. Zrejme to objektívne nie je možné. Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí.

Milí priatelia,

ďakujem za všetky vaše milé reakcie na môj rozhovor v Slobodnom vysielači – veľmi ste ma potešili. Krásny víkend a bojujeme ďalej

Komentár opozičného poslanca Ľuboša Blahu

https://youtu.be/6fDJg2JLTcw

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Usvedčil ich z podvodu? Fico vytiahol dôkazy: Je to dohodnuté! Blížime sa k 3 svetovej vojne...

Usvedčil ich z podvodu? Fico vytiahol dôkazy: Je to dohodnuté! Blížime sa k 3 svetovej vojne…

Ťažká Sobota pre Pellegriniho! Po sneme prišla RANA: My patríme do minulosti a ty si tá budúcnosť Peter?

Ťažká Sobota pre Pellegriniho! Po sneme prišla RANA: My patríme do minulosti a ty si tá budúcnosť Peter?