in

MEGAŠKANDÁL! Deň, ktorý sa zapíše čiernej histórie Slovenska! Takéto OPĽUTIE sme nikdy nezažili…

MEGAŠKANDÁL! Deň, ktorý sa zapíše čiernej histórie Slovenska! Takéto OPĽUTIE sme nikdy nezažili...
Zdroj: TASR

MEGAŠKANDÁL! Deň, ktorý sa zapíše čiernej histórie Slovenska! Takéto OPĽUTIE sme nikdy nezažili…

MEGAŠKANDÁL! Deň, ktorý sa zapíše čiernej histórie Slovenska! Takéto OPĽUTIE sme nikdy nezažili...
Zdroj: TASR

Neexistuje väčšie opľutie štátneho sviatku slobody a demokracie, ako vyhodiť novinárov za to, že nechali odvysielať prejav opozičného politika“ vyjadril sa predseda strany Robert Fico, ktorý reagoval na vyhadzov novinárov v RTVS. Demokracia dostala po hube.

 

POLITICKÉ ČISTKY V RTVS – VLÁDA LIKVIDUJE NEPOHODLNÝCH NOVINÁROV!

RTVS vyhodila šéfku spravodajstva a ďalších novinárov za to, že spravodajský kanál STV odvysielal priamy prenos z príhovoru Roberta Fica na sneme Smeru.

1. Tomuto oni hovoria – sloboda a demokracia. Už si ani lepší deň na takúto odpudivú politickú čistku nemohli nájsť – 17. novembra. To dokonale vystihuje celé to ich pokrytectvo.

2. Oháňajú sa slobodou a demokraciou, nadávajú na socializmus a vyplakávajú o právach novinárov – a potom bum, rovno na výročie Nežnej politicky odkrágľujú novinárov za to, že si robia svoju robotu.

3. Lebo či sa to niekomu páči alebo nie, je povinnosťou verejnoprávnej televízie informovať verejnosť nielen o snemoch vládnych strán, ale aj o snemoch opozície – na spravodajskom kanále je to úplný štandard.

4. Robert Fico je bývalý viacnásobný premiér, ktorý bude onedlho pravdepodobne opäť stáť na čele vlády. Prečo by verejnosť nemala poznať jeho názory a posolstvá Smeru?

5. Trestať za pluralitu a zastrašovať novinárov – pri všetkej úcte, to tu už bolo. A tí, čo to znechutene nazývajú totalitou, dnes veselo robia to isté a ešte sa pri tom aj oháňajú frázami o slobode a demokracii. Bravó!

6. Pred pár mesiacmi vyrazili Vahrama Chuguryana, šéfa spravodajstva STV za to, že nezakázal do televízie vstup doktorovi Čarnogurskému – lebo predsa bývalí disidenti musia byť nemilosrdne zakazovaní, veď o tom je sloboda a demokracia. Či nie?

7. Onedlho na to nový šéf RTVS Machaj, ktorého si zvolila vládna koalícia, vyhlásil, že Ľuboš Blaha nesmie chodiť do politickej relácie O 5 minút 12. Opäť tá krásna a kúzelná – sloboda a demokracia.

8. A teraz vyhodia novinárov za to, že dali priestor lídrovi opozície. Veď predsa v slobode a demokracii nemôže dať verejnoprávna televízia priestor opozícii – čo ste? Iba Igor, Zuzana a Edo. Nikto iný!

9. Som zvedavý na reakciu médií. Ich kolegov vyšmarili iba za to, že chceli robiť vyvážené spravodajstvo. Pokiaľ viem, Hlucháňová kedysi pôsobila pri pravicovom KDH a potom pracovala v liberálnej a rusofóbnej Pravde.

10. Ju asi nikto príčetný nemôže viniť z toho, že by robila nadprácu pre Smer. Nie – toto je o inom. Toto je zdvihnutý prst pre všetkých novinárov – ak nebudete kydať na ľavicu, tak vás zničia.

11. A asi nikto nepochybuje o tom, že táto nechutná totalitná čistka je tu na pokyn z vlády – Machaj je len Matovičovo autíčko na diaľkové ovládanie. Oni si ho zvolili, oni ho držia v hrsti.

12. Keď z RTVS prepustili pred pár rokmi zopár slniečkarskych brigádnikov, liberálne médiá vrieskali ako nepríčetné – spomeňte si na Hanzelovú a jej aktivistickú partiu, ktorá namiesto nezávislej žurnalistiky viedla slniečkarsky džihád proti Smeru.

13. Vtedy to vraj bol najväčší útok na novinárov – čo je to potom teraz? Machaj môže likvidovať nepohodlných ľudí v RTVS? Keď ide o prejav Roberta Fica, tak sú čistky v poriadku?

14. Machaj na čele RTVS je asi rovnako objektívny ako Goebbels na čele ministerstva ríšskej propagandy. Tento pán je pre demokraciu hotová katastrofa. Dnes to definitívne zaklincoval.

15. Ale aj tak si, liberáli, nemohli nájsť lepší deň na túto nechutnosť – nikomu sa tak nepodarilo sprzniť 17. november ako práve im. Oni vlastne potvrdili všetko, čo o Novembri 89 tvrdíme – bol to podvod. Najväčší podvod v našich dejinách.

Toto nie je ani sloboda, ani demokracia, ani verejnoprávnosť, ani žurnalistika. Toto je obyčajná liberálna totalita.

Pýtam sa – kto bude ďalší? Koho vyšmaria zajtra?

Zdroj: Ľuboš Blaha 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Dráma vo vysielaní: Americký reportér napadol Zelenského: Počúvaj ma ty troll! Nič ti nedĺžime! Choď do

Dráma vo vysielaní: Americký reportér napadol Zelenského: Počúvaj ma ty troll! Nič ti nedĺžime! Choď do

Jeho čas sa kráti? Moskva obvinila Zelenského: Za toto budeš stáť pred súdom ako vojnový ZLOČINEC.

Jeho čas sa kráti? Moskva obvinila Zelenského: Za toto budeš stáť pred súdom ako vojnový ZLOČINEC.