in

Medzinárodný ŠKANDÁL: Pôjde Minister zahraničia Káčer do BASY? Zlodejina, ktorú spáchal na vlastnom národe…

Medzinárodný ŠKANDÁL: Pôjde Minister zahraničia Káčer do BASY? Zlodejina, ktorú spáchal na vlastnom národe...

Medzinárodný ŠKANDÁL: Pôjde Minister zahraničia Káčer do BASY? Zlodejina, ktorú spáchal na vlastnom národe…

Medzinárodný ŠKANDÁL: Pôjde Minister zahraničia Káčer do BASY? Zlodejina, ktorú spáchal na vlastnom národe...

 

PÔJDE MINISTER ZAHRANIČIA RASTISLAV KÁČER DO BASY?

Všimnite si to ticho v médiách okolo zlodejiny, ktorú spáchala vláda. Poslali národný majetok (stíhačky a rakety) na Ukrajinu bez toho, že by na to mali právomoc. A médiá nič.

1. Len za včerajšok som si prečítal 8 právnych analýz, ktoré jasne ukazujú, že došlo k porušeniu ústavy.

2. Hovoria o tom významní ústavní právnici ako Doc. Ľalík, Doc. Domin, Doc. M. Káčer, Doc. Trellová, Doc. Procházka, Doc. Hodás či Dr. Bujňák.

3. Keby nešlo o stíhačky, tak by túto vzburu právnikov médiá hrali od rána do večera, ale keďže právnici hovoria to isté, čo Smer, tak o tom nenájdete v liberálnych médiách ani zmienku.

4. Právnici jasne hovoria, že ak odvolaná vláda tvrdí, že má právo prijať medzivládnu dohodu, potom bolo jej psou povinnosťou predložiť ju parlamentu.

5. Takto isto to bolo s obrannou dohodou s USA – ani tú nemohla schváliť sama vláda, musela do toho zapojiť parlament, lebo tak káže ústava vo vzťahu k zmluvám vojenskej povahy.

6. Vláda túto povinnosť obišla otvoreným podvodom. Nechala ministra zahraničia R. Káčera svojvoľne vyhlásiť, že darovanie stíhačiek a rakiet nemá vojenskú povahu.

7. Stíhačky a rakety sú podľa Káčera zjavne ovocinárske produkty a Zelenskyj ich zhltne na raňajky ako banán… Žarty bokom, ide o jasný podvod.

8. Ak Káčer vyšetrovateľom neukáže zmysluplnú právnu analýzu, ktorá dokazuje, že rakety nie sú zbrane a nemajú vojenskú povahu, pôjde do basy – inak to nejde.

9. Bavíme sa totiž o majetku štátu v hodnote stoviek miliónov, ktorého sa odvolaná vláda zbavila obyčajným podvodom. V trestnoprávnej terminológii sa tomu hovorí krádež.

10. Káčer, Naď, Heger aj Čaputová, ktorí sa na tejto monumentálnej krádeži podieľali, sú teda úplne oficiálne – zlodeji. Áno, zlodeji.

11. Vyzývam aj ukrajinskú stranu. Ak sú už u vás, okamžite vráťte ulúpené stíhačky, ak nechcete byť aj vy za zlodejov. V opačnom prípade vám Slováci už inak nepovedia.

12. Pre nás je samozrejme kľúčové, aby nás odvolaná vláda bez akejkoľvek legitimity nezatiahla do vojny proti Rusku.

13. Ale z pohľadu trestného práva ide o učebnicový podvod a krádež. A každý, kto na tom participoval, je zlodej, vrátane Zelenského.

14. Ak odvolaná vláda okamžite nepredloží medzivládnu dohodu o stíhačkách do parlamentu, už sa nikdy nezbaví nálepky – zlodeji. Kriminálnici, banditi.

15. Usvedčujú ich z toho argumenty právnikov z najvýznamnejších slovenských univerzít, ktorí – a to je irónia – zväčša vecne súhlasia s poslaním stíhačiek, len namietajú, že to vláda nemôže urobiť protiústavne.

Tak čo, kedy o zločine Hegero-Čaputovej vlády začnú konečne písať skorumpované médiá? Myslia si, že ľudia zabudnú?

Ja len, že zločinci pôjdu do basy – skôr či neskôr…Baľte si kufre, Mr. Káčer.

Komentár opozičného poslanca Ľuboša Blahu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Horúci pozdrav! Blaha vyzval Zelenského: Zločinci pôjdu do basy! Okamžite vráťte ulúpené stíhačky, ak nechcete byť aj vy za zlodejov...

Horúci pozdrav! Blaha vyzval Zelenského: Zločinci pôjdu do basy! Okamžite vráťte ulúpené stíhačky, ak nechcete byť aj vy za zlodejov…

Harabin upratal Čaputovú: Zase si v Teplární? Ty Sorošové č*do! Rovno sa tam presťahuj a urob si tam pracovisko...

Harabin upratal Čaputovú: Zase si v Teplární? Ty Sorošové č*do! Rovno sa tam presťahuj a urob si tam pracovisko…