in

Medzinárodná HANBA: Bezočivý a primitívny ÚTOK na Slovákov! Čaputová prerazila ďalšie DNO! Likviduje demokraciu v priamom prenose…

Medzinárodná HANBA: Bezočivý a primitívny ÚTOK na Slovákov! Čaputová prerazila ďalšie DNO! Likviduje demokraciu v priamom prenose...

Medzinárodná HANBA: Bezočivý a primitívny ÚTOK na Slovákov! Čaputová prerazila ďalšie DNO! Likviduje demokraciu v priamom prenose…

Medzinárodná HANBA: Bezočivý a primitívny ÚTOK na Slovákov! Čaputová prerazila ďalšie DNO! Likviduje demokraciu v priamom prenose...
TASR

ČAPUTOVÁ PRERAZILA ĎALŠIE DNO – LIKVIDUJE DEMOKRACIU V PRIAMOM PRENOSE

 

Prezidentka Čaputová pred chvíľou oficiálne prikryla všetky trestné činy, ktoré spáchala Hegerova odvolaná vláda a ministerstvo zahraničia.

1. Vo svojom hodnotení zahraničnej politiky ani necekla o tom, že minister Káčer spáchal ústavný podvod, keď svojvoľne rozhodol, že poslanie stíhačiek a rakiet na Ukrajinu nie je zásadná vojenská záležitosť.

2. Ani slovkom sa nezmienila o tom, že vláda porušila ústavu a obišla parlament, čím definitívne pochovala parlamentnú demokraciu na Slovensku.

3. Nič nevytkla ani Káčerovi, ktorý v Michalovciach vrieskal po ľuďoch, že sú „dobytok“ a že by z nich predkovia „grcali“. Takýto slovník sa zjavne Čaputovej páči.

4. Jej jediným posolstvom bolo, že musíme plniť pokyny „spojencov“ a vysporiadať sa so zlými Slovákmi, ktorí podľa prieskumov v jasnej väčšine odmietajú takúto kolenačkovú zahraničnú politiku.

5. Čaputová neskrývala hrôzu z toho, že Slovensko je v podpore NATO druhé od konca spomedzi členských štátov. Ups.

6. Vraj „zmäteným ľuďom“ treba vysvetľovať. A vraj tých, čo šíria iné názory („dezinformácie a dezinterpretácie“) treba stíhať a trestať.

7. Všimnite si ten posun. Čaputová už neútočí iba na „dezinformácie“, čo majú byť akože klamlivé správy, ale aj na „dezinterpretácie“, čo odkazuje doslova na iné názory a hodnotenia  nespochybniteľných faktov.

8. Čaputová tak vlastne vyhlásila vojnu demokracii, pretože tá je postavená na slobode slova a pluralite názorov a interpretácii. Z pozície hlavy štátu! Toto je škandál!

9. Ak teda nesúhlasíte s vojnovými propagandistickými interpretáciami „spojencov“ a ich poskokov ako Káčer či Naď, tak ste „dezinterpretátor“ a treba proti vám bojovať.

10. Toto už je len krôčik od toho, aby odvolaná vláda s posvätením prezidentky masovo prenasledovala a zatvárala všetkých ľudu, ktorí chcú mier. V mene „informačnej búrky“.

11. A keby ste počuli tú aroganciu. Čaputová vo svojom prejave z dvoch tretín Slovákov, ktorí nechcú posielať zbrane na Ukrajinu a chcú mier, robila „zmätených“ hlupákov, ktorým treba trpezlivo vysvetľovať a zvestovať režimové „pravdy“ ako malým faganom.

12. Lebo tuná magisterka Čaputová, ktorej najväčší intelektuálny výkon boli dve infantílne brožúrky pre Sorosa, je najmúdrejšia na svete a ona ti to všetko vysvetlí.

13. Prosím, zavolajte niekto profesora Mearsheimera, nech sem priletí z Chicagskej univerzity, aby mu pani magisterka mohla vysvetliť, aký je zmätený, keď vyzýva k prímeriu, pretože USA ženú svet do jadrovej vojny

14. Prepáčte, ale to, čo dnes predviedla Zuzana Čaputová, je tak bezočivý a primitívny útok na Slovákov, že takéto niečo by si nedovolil ani štamgast zo staničného bufetu.

15. Čaputová dnes mala odsúdiť porušenie ústavy, vyjadriť rešpekt k mienke väčšiny Slovákov, odmietnuť vulgárne osočovanie ľudí zo strany Káčera a vyzvať k slobode slova. A k mieru, preboha!

Ona dnes naopak prerazila ďalšie dno a odobrila všetky totalitné tendencie, ktoré vytýčila Hegerova odvolaná vláda. Čo myslíte, komu týmto slúži?

Zdroj: Ľuboš Blaha

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Náhly skrat v živom vysielaní! Vystrašený Naď na pokraji nervového zrútenia: Všetci sa boja Fica! Boja sa ho aj na západe

Náhly skrat v živom vysielaní! Vystrašený Naď na pokraji nervového zrútenia: Všetci sa boja Fica! Boja sa ho aj na západe

Lesklé čelo a fialová hlava! Agresívny Naď melie z posledného: Fico bude pykať za svoje skutky! Podám trestné oznámenie...

Lesklé čelo a fialová hlava! Agresívny Naď melie z posledného: Fico bude pykať za svoje skutky! Podám trestné oznámenie…