in

Majster sveta v kulturistike vyzýva Slovákov! Zastavme ZLO spoločne inak nás čakajú ťažké časy…

Majster sveta v kulturistike vyzýva Slovákov! Zastavme ZLO spoločne inak nás čakajú ťažké časy...

VIDEO: Majster sveta v kulturistike vyzýva Slovákov! Zastavme ZLO spoločne inak nás čakajú ťažké časy

Majster sveta v kulturistike vyzýva Slovákov! Zastavme ZLO spoločne inak nás čakajú ťažké časy...

 

Exkluzívne pre KOALAFEED nám na otázky odpovedal železný muž a majster sveta v kulturistike Štefan Havlik. Nájdete ho na kandidátke REPUBLIKY pod číslom 66.

Prečo ste vstúpili do politiky?

Ľudia ma doteraz vnímali skôr ako vrcholového športovca. 20 rokov som reprezentoval Slovensko na vrcholových medzinárodných súťažiach s ktorých som aj priniesol pár pekných výsledkov. Keď začala korona pandémia a začal som verejne upozorňovať, že média zjavne neinformujú celú pravdu ohľadom možného prenosu spomínaného vírusu, pár ľudí mi vtedy napísalo nech sa nepletiem do politiky a nech sa venujem tomu v čom som dobrý a to je šport. To je však pre mňa neprijateľné a vnímam to skôr ako záväzok a povinnosť, ako verejne známa osoba vyjadrovať sa k verejným témam. Taktiež ako občan a rodič cítim povinnosť chrániť svoje okolie a hlavne moje deti pred nástrahami a nebezpečenstvom ktoré na nás útočí.
Počas obdobia posledných 3 rokov som sa snažil ľuďom dávať príklad, že len to budú s nami robiť čo im dovolíme. Chodil som po nákupoch bez prekrývania horných dýchacích ciest pretože tie všetky opatrenia boli opierané o vieru miesto vedeckého výskumu. Samozrejme som vtedy narážal na systém. Dostával som sa do konfrontácie s políciou, ktorá zjavne nechránila ústavný poriadok v štáte a vysvetľoval som im hierarchiu právnych predpisov a vykladal zákony Slovenskej Republiky. Bohužiaľ máloktorí z nich si dali povedať. Miesto toho aby robili svoju prácu, šikanovali občanov, ktorých mali a majú povinnosť chrániť. Taktiež som chodil po všetkých možných protestoch a snažil sa takto prejaviť svoj nesúhlas s politickou mocou a jej výkonom mandátu.
Dnes však vidím, že tieto aktivity nestačia. Keď chcem niečo pozitívne spraviť pre budúcnosť našich detí, musím sa zapojiť do politického boja. Vybral som si Hnutie Republika ako pronárodnú a proslovenskú politickú stranu.

Čo Vám vadí na výchove dnešnej mládeže?
Žijeme v dobe útokov na základné morálne hodnoty spoločnosti. Hovorí sa, že keď chceš poraziť nepriateľa musíš ovládnuť jeho deti. A presne to sa dnes deje a pretláčanie LGBTi agendy, agendy rodovej ideológie, vegánstvo či politická propaganda na školách sú typické nástroje na dosiahnutie tohto cieľa. Musíme jednoznačne popísať čo je náš problém a ako je dôležité upozorňovať spoločnosť na tieto nástrahy. Rodičia bohužiaľ nemajú veľakrát čas, alebo priestor toto vnímať, lebo majú dosť problémov zaplatiť všetky účty a svoju pozornosť upriamujú na základné zabezpečenie rodiny.
Jednoznačne musíme zastaviť vplyv mimovládnych organizácií na školách. Je základnou úlohou školy, teda štátu chrániť naše deti pred všetkými hrozbami. Deti sú veľmi citlivé a ľahko manipulovateľné.
Preto sme spolu s Miroslavom Čimom založili iniciatívu DETI VÁM NEDÁME! Cítime povinnosť biť na poplach a upozorňovať spoločnosť, že je veľmi dôležité dnes chrániť naše deti pred všetkými týmito zvrátenosťami, lebo sa to v blízkej dobe otočí proti nám.

Ako z toho von?
Všetko okolo nás je riadené politikou. Politika sa dotýka výchovy detí na školách, týka sa účtov za energie, alebo zaťahovania Slovenska do vojnových konfliktov, ktoré sa nás netýkajú. Preto je v prvom rade dôležité, aby sa do štátnej správy a hlavne do vlády dostali ľudia, ktorý budú mávať slovenskou zástavou. Bohužiaľ, dnes to tak nie je a súčasná politická garnitúra háji záujmy niekoho iného.
Ak sa nám podarí zvoliť do parlamentu politikov, ktorí nebudú ovplyvniteľní a budú naozaj hájiť záujmy občanov Slovenskej Republiky bude treba v prvom rade uzavrieť slovenské hranice a nastaviť nekompromisnú politiku ohľadom migrácie. Považujem to za najdôležitejší krok. Potrebujeme vytvoriť bezpečný priestor pre našich občanov a na tom môžeme potom stavať. Dnes sa nám tu premávajú hordy nelegálnych invazistov. Na hranice musíme postaviť policajtov a armádu, ktorých povinnosťou je chrániť naše územie. Miesto toho tu dnes polícia robí administratívu pri nezákonnom vydávaní dokumentov, ktoré legalizujú pobyt týchto ľudí na našom území. Potom ich stretávame po parkoch, alebo detských ihriskách. Je ich stále viac a viac a je len otázkou času, kedy sa stane niečo zlé. Slováci sú v tomto veľmi konzervatívni a my nechceme cudzincov v našej zemi. Politici však dlhodobo ignorujú názory a vôľu občanov a vyslovenie idú proti nim!

Tým chcem vyzvať každého, čo si prečítal tento text. Voľte tých, ktorí za posledné obdobie ukázali odvahu bojovať proti systému. Tých, ktorí neváhali vystupovať verejne a bojovali za práva všetkých. Stále vravím, ak verejný činiteľ nedokáže chrániť vlastné práva, ako môže bojovať za práva ostatných? Čaká nás veľmi ťažké obdobie, pretože táto vojna proti ľudom ešte neskončila. Do parlamentu sa tlačia veľmi nebezpečné sily, ktoré nemajú problém posielať zbrane na Ukrajinu, otvorene vítajú nelegálnych invazistov, alebo pretláčajú zvrátené ideológie do našej spoločnosti. Zastaviť to môžeme iba spoločne!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
RAKOVINA SPOLOČNOSTI! Prehovoril muž, ktorého chceli odstraniť: Skutočná pravda o Progresívnom Slovensku

RAKOVINA SPOLOČNOSTI! Prehovoril muž, ktorého chceli odstraniť: Skutočná pravda o Progresívnom Slovensku

Balí kufre a uteká zo Slovenska? Adam Lučanský vyšiel z tieňa, aby povedal PRAVDU! Nastal ČAS! Čo začalo politikou, musí politikou skončiť...

Balí kufre a uteká zo Slovenska? Adam Lučanský vyšiel z tieňa, aby povedal PRAVDU! Nastal ČAS! Čo začalo politikou, musí politikou skončiť…