in

Ľuďom sa bála pozrieť do očí! Slováci si na proteste všimli šokujúcu vec! Nás neoklameš Zuza! Víťazstvo je naše…

Ľuďom sa bála pozrieť do očí! Slováci si na proteste všimli šokujúcu vec! Nás neoklameš Zuza! Víťazstvo je naše...

Bála sa ľuďom pozrieť do očí! Slováci si na proteste všimli ŠOKUJÚCU vec! Nás neoklameš Zuza! Víťazstvo je naše

Ľuďom sa bála pozrieť do očí! Slováci si na proteste všimli šokujúcu vec! Nás neoklameš Zuza! Víťazstvo je naše...
Zdroj: koalafeed koláž/youtube

Sleduj skupinu SMER-SD Robert Fico tu

 

Smer víťaz volieb 2023 

Bála sa ľuďom pozrieť do očí? Vyvesená vlajka hovorí za všetko! Zuza v paláci mala strach!

Vyvesená vlajka a prezidentka, ktorá nevyšla k ľuďom. Teraz je otázka či sa prezidentka Čaputová bála vôbec ľuďom pozrieť do očí alebo je to len kalkul a samotná ignoracia odlišného názoru?

Pred prezidentským palácom jej doslova a dopísmena zaklopali na dvere, aby sa ukázala a pozrela ľuďom do očí prečo nerešpektuje pravidlá demokracie. Práve Čaputová sa tvári ako osoba, ktorá si vymenovanie pomýlila s kástingom.

Kto jej nepasuje toho jednoducho odmietne. Slováci sa tak rozhodli zobrať spravodlivosť do vlastných rúk a postavili sa Čaputovej a súčasnému liberalnemu režimu na odpor.

Slováci tak opäť raz ukázali obrovskú silu, ktorá môže nastať, keď prezidentka si bude robiť čo len chce. Aj práve nevymenovanie Huliaka ukázalo, že v životnom prostredí na území Slovenska nieje niečo v poriadku a liberáli sa už trasú od strachu. Dnes je už jasné, že Čaputová a jej priateľ Rizman skutočne strácajú pôdu pod nohami. Netreba však zabudnúť ako dopadol Andrej Kiska. Štefan Harabin jasne poukázal, že prezidentka Čaputová dopadne ešte horšie ako samotný Kiska.

Na proteste bol aj samotný muž o ktorom sa píše momentálne viac ako o Ficovi či Pellegrinim. Starosta, ktorý bol pred pár mesiacmi absolútne mediami ignorovaný. Dnes je Rudolf Huliak strachom pre mimovladky, Čaputovú a jej priateľa Rizmana. Na proteste slovo nechcel, pretože išlo o občiansky protest a nie politický. Huliak však stal po boku ľudí bez akejkoľvek ochranky. Otvorene spieval Slovensku hymnu a Slovákom jasne ukázal, že je človek, ktorí ich bude zastupovať v každom jednom smere.

Ďakujem Vám a má zmysel to co robím! Boj ma zmysel! Čaputova sa nás bojí! Postavili sme sa proti médiám! Boj bude vytazny“ vyjadril sa pre EREPORT Huliak

„Ďakujem všetkým, ktorí boli včera podporiť demokraciu pred prezidentským úradom. Bola to nielen podpora Ruda Huliaka , ale hlavne podpora demokracie. Je to paradox. Na streche hrdo vláde osvetlená prezidentská vlajka a dole diktátorstvom a progresivizmom mlatení občania. Nie, pani prezidentka, týchto ľudí na kolená nezatlačíš.  Práve naopak, hrdo vztýčia hlavu a postavia sa na odpor. Budu si brániť demokraciu, lebo cítia, že je to veľmi krehká vec.

Stretnutie ja námestí bolo priam elektrizujúce a nabíjalo Vás energiou. Pri stretnutiach všade úsmev, podania rúk. Takto by mala vyzerať spoločnosť. Nie nenávisť a závisť. Zajtra ideme do parlamentu na prvú ustanovujúcu schôdzu. Zložité sľub , ktorý potvrdíte podaním ruky dosluhujúcemu predsedovi parlamentu. Ten ako politik končí. A teraz si predstavte , že niekomu nepodá ruku a povie , že nie, ten je príliš progresivistický, ten nevie koľko je pohlaví,  ten si dá 5G …atď. Skratka poruší akt skladania sľubu , poruší ústavu, lebo môže. Nevytráca sa z tejto spoločnosti slušnosť, povinnosť dodržiavať zákony?“ Vyjadril sa Generál Ševčík, ktorý sa na proteste spoločné s Rudolfom Huliakom ukázali.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Vyhŕkli mu slzy! Huliak urobil pri Prezidentskom paláci to, čo nikto nečakal: Náš boj bude víťazný...

Vyhŕkli mu slzy! Huliak urobil pri Prezidentskom paláci to, čo nikto nečakal: Náš boj bude víťazný…

Prezidentský palác sa otriasol v základoch! Harabin pred zrakmi Slovákov urobil vážne rozhodnutie: Nastal čas urobiť poriadok!

Prezidentský palác sa otriasol v základoch! Harabin pred zrakmi Slovákov urobil vážne rozhodnutie: Nastal čas urobiť poriadok!