in

Koniec kariéry? Ťažký deň pre Jančkárovú! Jej bublina spľasla: Si obyčajná amatérka, ktorú vysmial ešte aj Klaus s Mečiarom! S cenzorky robia hrdinku!

Koniec kariéry? Ťažký deň pre Jančkárovú! Jej bublina spľasla: Si obyčajná amatérka, ktorú vysmial ešte aj Klaus s Mečiarom! S cenzorky robia hrdinku!
Zdroj: RTVS

Koniec kariéry? Ťažký deň pre Jančkárovú! Jej bublina spľasla: Si obyčajná amatérka, ktorú vysmial ešte aj Klaus s Mečiarom! S cenzorky robia hrdinku!

Koniec kariéry? Ťažký deň pre Jančkárovú! Jej bublina spľasla: Si obyčajná amatérka, ktorú vysmial ešte aj Klaus s Mečiarom! S cenzorky robia hrdinku!
Zdroj: RTVS

KTO EŠTE BERIE VÁŽNE SLOVENSKÉ MÉDIÁ?

 

Liberálna bublina sa čoraz viac izoluje od zvyšku slovenskej spoločnosti – a to je dobre. Pred rokmi som o tom písal v knižke Matrix kapitalizmu. Dobehne si ich to

1. Všimnite si, čo páchajú teraz. Všetky liberálne strany, vrátane Hlasu, všetky liberálne médiá, vrátane Pravdy, skrátka, celý establišment unisono obhajuje cenzúru.

2. Vraj režim a jeho médiá môžu určovať, kto z opozície bude chodiť do politických relácií. A teda keď roky nepozvú Blahu či Fica, tak to je demokracia. Nebojte, pozvú predsa Pellegriniho, ktorý sa s nimi pomazná.

3. Názor väčšiny Slovákov síce v televízii roky nezaznie, ale tak je to predsa správne, lebo veď pravda je len jedna a o tej sa nediskutuje. Aby sme citovali profesorku Hanzelovú zo Sme.

4. Ľudia iba krútia hlavami. Ešte aj z cenzorky Jančkárovej robia hrdinku. Z amatérky, ktorú vysmial ešte aj Klaus s Mečiarom. Myslíte si, že takýmto prekrúcaním reality si získajú Slovákov?

5. To isté sa týka predčasných volieb. Celé Slovensko vie, že keď padne vláda, má dôjsť bezodkladne k predčasným voľbám. Ale nie – tu sa nasilu drží pri moci Matovič, Heger a Naď, aby mohli posielať zbrane na Ukrajinu.

6. A asistuje im pri tom Čaputová, ktorá ich môže v ktorúkoľvek sekundu zvesiť z klinca. Ale nie – madam radšej vypisuje statusíky na obranu cenzúry.

7. Keď brutálne zavraždili sestričku v Michalovciach, Čaputovej trvalo niekoľko dní, kým zosmolila status, ale keď RTVS cenzúruje opozíciu, tak vypisuje agitačné statusy v svetelnej rýchlosti.

8. A oni si fakt myslia, že ľudia to nevidia? Že vláda sa drží pri moci nelegitímne? Že zarezávajú naše mimoriadne schôdze iba preto, lebo nechcú prísť o výplaty?

9. Držia sa pri moci ako také pijavice. Nasaté na štátny rozpočet. Cucajú a cucajú. A kryje ich pri tom Čaputová – vidí to celé Slovensko.

10. Medzitým kolabujú nemocnice, samosprávy, školy aj seniori. Zdražovanie je neúnosné, vláda nič nerobí. Ale hlavne, že poberajú platy.

11. V diskusiách si pozývajú štyroch rusofóbov proti jednému politikovi, ktorý chce mier. A myslia si, že divák si to z nejakého čudného dôvodu nevšimne.

12. A že si nevypočuje vyhlásenie bývalého a možno aj budúceho prezidenta USA Donalda Trumpa, ktorý jasne potvrdil, že za vojnu na Ukrajine môže Biden a americký vojensko-priemyselný komplex?

13. Ľudia dobre vedia. Krútia hlavou nad mediálnou manipuláciou. Priepasť medzi liberálnym establišmentom, ktorý kryjú režimové médiá, mimovládky a politické strany, sa stále zväčšuje.

14. V knižke Matrix kapitalizmu opisujem teóriu antropológa Jamesa Scotta, podľa ktorej utláčaná väčšina spoločnosti nezdieľa ideológiu vládnucich vrstviev – darmo sa snažia, darmo sa novinári zavzdušňujú.

15. Čím viac budú s tými svojimi militantnými a dúhovými témami odtrhnutí od reality, tým väčší odpor budú voči nim ľudia pociťovať – a v tomto sú mimoriadne úspešní, veď si pozrite ako utešene rastie alternatíva. Ďakujeme.

My budeme vždy na strane ľudí – budeme bojovať proti cenzúre, proti vojne, proti uzurpácii moci… Liberálna bublinka čoskoro praskne, don’t worry.

Komentár opozičného poslanca Ľuboša Blahu, ktorý si opäť nedal servítku pred ústa a prilial oheň do kotla.  Jančkárová čelí drsným útokom po tom čo Ľuboš Blaha ostal za bránami relácie Sobotné dialógy a moderátorka využila akúsi možnosť voľného kresla a Blaha do relácie vpustený nakoniec nebol.

Po tomto moderátorka čelí drsnej kritike a vyhrážkami na jej osobu. Vydrží známa moderátorka tento tlak?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Pomsta za Jančkárovú mu nevyšla! Novinár chcel Blahu roztrhať na kusy! Ten urobil to, čo nečakal...

Pomsta za Jančkárovú mu nevyšla! Novinár chcel Blahu roztrhať na kusy! Ten urobil to, čo nečakal…

ZEMETRASENIE: Jej citlivé vnímanie strčil do zad*u! Gašpar vytiahol na Čaputovú to, čo nečakala: Pokrytci! Ste paródiou na slušnosť...

ZEMETRASENIE: Jej citlivé vnímanie strčil do zad*u! Gašpar vytiahol na Čaputovú to, čo nečakala: Pokrytci! Ste paródiou na slušnosť…