in

Koniec kariéry! Mazurek VYŠKOLIL Rytmusa ako malého chlapca! Slová po ktorých rapper skolabuje…

Koniec kariéry! Mazurek VYŠKOLIL Rytmusa ako malého chlapca! Slová po ktorých rapper skolabuje…
Zdroj: Foto N – Vladimír Šimíček (Mazurek), YouTube screenshot Rytmus

Koniec kariéry! Mazurek VYŠKOLIL Rytmusa ako malého chlapca! Slová po ktorých rapper skolabuje

Koniec kariéry! Mazurek VYŠKOLIL Rytmusa ako malého chlapca! Slová po ktorých rapper skolabuje…
Zdroj: Foto N – Vladimír Šimíček (Mazurek), YouTube screenshot Rytmus

Poslanec Milan Mazurek si tentokrát servítku pred ústa nedal a skritizoval dvojicu známych rapperov, ktorí sa v skladbe vyjadrili na tému rasizmu. Mazurek sa v statuse jasne priznáva, že k takýmto témam sa za bežných okolností nevyjadruje. Na druhej strane však v úvode statusu spomenul, že tieto skladby silno vnímajú mladí ľudia, ktorí sú týmto marketingom ovplyvňovaní.

 

Mazureka predovšetkým rozhneval fakt, že rapperi zarábajú na Slovákoch a Čechoch. V klipe ich však nazývajú rasistami.

Mazurek to Rapperom v statuse poriadne natrel

„Za bežných okolností sa k takýmto veciam nevyjadrujem, no bohužiaľ majú tieto výnosné marketingové produkty veľký dosah na množstvo mladých ľudí, ktorí sú nimi následne ovplyvňovaní.

O čo vlastne ide? Máme tu človeka, ktorý sa hrdo hlási k svojej etnicite, čo je samozrejme v poriadku. Ja sa rovnako hrdo hlásim k tomu, že som Slovák. Tento hrdý príslušník minoritnej etnicity však zarába obrovské peniaze vďaka Slovákom a Čechom, ktorí si kupujú jeho albumy, oblečenie, sledujú jeho videá či navštevujú jeho koncerty a mnohí ho vnímajú ako svoj vzor.

No a potom ten istý príslušník minoritnej etnicity, ktorý si vďaka Slovákom a Čechom žije ako v bavlnke nazve Slovákov a Čechov rasistami, národmi opitými nenávisťou k jeho etnicite. Dáva vám to logiku?

Mne áno. Pretože aj tento „umelec“ vie dobre, že to o čom hovorí nie je pravda, ale keď zo seba urobí obeť diskriminácie, pripojí k tomu nejaký profesionálne natočený emotívny klip, venujúci sa veľmi kontroverznej téme, tak si získa milióny videní, a teda ďalšie peniaze od tých hnusných zlých rasistov…

Čo je však podstatné? Ľudia žijúci na východnom a strednom Slovensku, ktorí majú tú smolu, že sa v ich okolí nachádzajú obrovské osady asociálov s etnickou príslušnosťou akú má tento „umelec“ predsa nemajú svoje názory vytvorené na základe tendenčných reportáži mainstreamových médií. Oni tú realitu žijú každý deň. Dobre vidia, ako sa títo ľudia správajú a majú svoje logické dôvody, prečo voči ním cítia odpor.

Hneď na to ale nastúpia tí, ktorí problém zneužívajú pre svoj osobný prospech. Mimovládky, čerpajúce dotácie na nezmyselné projekty alebo reperi, ktorí si svojimi emotívnymi klipmi chcú nahnať divákov a smiať sa na tom, ako sa ľudia v diskusiách hádajú, kto má vlastne pravdu, zatiaľ čo sa im plní účet peniazmi za reklamu“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
POSLEDNÝ klinec do rakvy! Fico rozpútal PEKLO proti Lipšicovi! Usvedčil ho z MEGAPODVODU...

POSLEDNÝ klinec do rakvy! Fico rozpútal PEKLO proti Lipšicovi! Usvedčil ho z MEGAPODVODU…

PRASKLO TO: Sulík sa nestretával len s Kočnerom! „Ty vyfetovaná prostitútka, čo LÍŽE R*Ť...

PRASKLO TO: Sulík sa nestretával len s Kočnerom! „Ty vyfetovaná prostitútka, čo LÍŽE R*Ť…