in

Kňažko spravil Ficovi zo života PEKLO! Herec ho udupal do zeme: „Nervózny, zamindrákovaný, zúfalý Robko, ktorý márne živí v sebe nádej, že či už zvíťazí komunista, alebo fašista, stále bude víťazom on sám, malý Robko“

Kňažko spravil Ficovi zo života PEKLO! Herec ho udupal do zeme: "Nervózny, zamindrákovaný, zúfalý Robko, ktorý márne živí v sebe nádej, že či už zvíťazí komunista, alebo fašista, stále bude víťazom on sám, malý Robko"
Zdroj: Zdroj: Marko Erd (Kňažko), TASR - Martin Baumann

Etalon morálky? Kňažko napadol Fica! Podnikol rázny krok: „Nervózny, zamindrákovaný, zúfalý Robko, ktorý márne živí v sebe nádej, že či už zvíťazí komunista, alebo fašista, stále bude víťazom on sám, malý Robko“

Kňažko spravil Ficovi zo života PEKLO! Herec ho udupal do zeme: "Nervózny, zamindrákovaný, zúfalý Robko, ktorý márne živí v sebe nádej, že či už zvíťazí komunista, alebo fašista, stále bude víťazom on sám, malý Robko"
Zdroj: Zdroj: Marko Erd (Kňažko), TASR – Martin Baumann

Komunista je hneď pod sociálnym demokratom. Bábka komunistu je pevná, prepracovaná do najmenších detailov. Po justičných vraždách v päťdesiatych rokoch, po okupácii v šesťdesiatom ôsmom a následnej „normalizácii“, mohol vstúpiť do komunistickej strany len bezcharakterný karierista, alebo úplný idiot. Nuž a Fico úplný idiot nie je. Nasledujúca bábka je fašista, o čom nás presvedčil vyvreskovaním na pouličných mítingoch. Tou poslednou, štvrtou bábkou je on sám. Nervózny, zamindrákovaný, zúfalý Robko, ktorý márne živí v sebe nádej, že či už zvíťazí komunista, alebo fašista, stále bude víťazom on sám, malý Robko.

 

Jeho fundovaná analýza, že Ukrajina je iba nesvojprávnou obeťou konfliktu medzi Ruskom a USA, si zaslúži pozornosť. Američania môžu predsa aj za okupáciu Československa v roku 1968. Snažili sme sa tomu zabrániť ostnatými plotmi na západných hraniciach, no nepomohlo to. Rafinovaní Američania obišli ostnaté drôty, prepadli nás z východu a všetci plynne hovorili ruským jazykom.

Nedávno sa tento politický analytik blysol postrehom, že polícia chce urobiť zo Smeru zločineckú organizáciu. Neskoro. Polícia naozaj pracuje pomaly. Smer totiž už dávno zločineckou organizáciou je, vrátane Peleho Hlasovej mutácie. Keď bude najbližšie hlásna trúba Smeru, vuvuzela Blaha, zostavovať zoznam zradcov národa, nech použije zoznam vlastných poslancov a členov. Ak pôjde podľa abecedy, má šancu byť na prvom mieste.

Myslím si, že keď je niekto v takejto miere rektálnym obdivovateľom uplatňovania ruskej demokratickej politiky, mal by poznať aj oblasť kultúry a umenia. Úprimne a bez štipky irónie, ruské umenie mám naozaj rád. Našej matrioške odporúčam do pozornosti dramatické dielo L. N. Tolstoja, ktoré napísal v roku 1900. Jeho názov je Živá mŕtvola. Nech mi pán Tolstoj odpustí malú hru s názvom. „Živá politická mŕtvola“. Neviem, či to nie je výstižnejšie ako matrioška.

Komentár legendárneho herca a bývalého politika Milana Kňažka..

3 Comments

Leave a Reply
 1. Komunisti SMEROHLASU padnú, nacisti a fašisti musia byť zrušení, inak to nevidím, všetko čo som si za 13 rokov od Ficka a jeho kumpánov, organizovanej zločineckej strany vypočula, tak toľko klamstiev som nepočula v svojom živote nikdy… nech sa rozplylia v prach lebo len ten si zaslúžia aby ním boli…. tak je tak sa staň a tak sa stalo, Vlasta, ľudia dobrej mysle

 2. čo vravel Jarovi pri kole o Palim (rieš to s Paškom,ale chcem info)
  Mako sa votrel
  Imrece sa VOTREL
  Gašpar sa votrel
  Hraška sa votrel
  Krajmer sa votrel
  Kočner (1346 dní Ficov sused v Bonaparte/pred kúpou OVERENÝ Kalim!
  Bžán sa votrel
  Jasaň sa votrel
  Kaliňák sa votrel
  Bodor sa votrel KED BOL Fico na oslave Bonulu! ! ! )
  Baštrnák sa votrel (a vnútil Ficovi zlavnený nájom ? )
  Flašík sa votrel
  Kičura sa votrel
  Trnka sa votrel
  Počiatek sa votrel
  Majka sa votrela ! ! !
  hybaj do riti, že chudák Robo o tom nevedel ! ! !
  Už okolo 29 kajúcnikov sa priznalo / Robo nestíha ĎAKOVA´T
  a buzerant mu pritakával ?
  PODTatranský špión sa votrel a Fico ho schválil !
  Podla mna by „politický nominanti fica“ – – ktorí nie sú vo väzbe – – by mali požiadať KGBáka o politický azyl

 3. Pán redaktor Žďárský,
  trochu ste ma sklamali. Myslela som si, že ako mladý človek nebudete odkázaný s názorom napr.na Matoviča (zdôrazňujem napr.) na názor a osočovanie Fica, Smeru I. i II. a predpokladám, že ako novinár Vám viac záleží na analýze a súvislostiach, než vypustíte z úst tvrdenie a dokonca s ním potom dosť tvrdo argumentujete s takým „starým“ politickým harcovníkom ako je Pán Kňažko (zámerne veľké P). Jeho politická zrelosť a cit zachovať rovnováhu slova sa prejavila, keď Vás slušne odviedol od tej témy.
  Rada Vás sledujem a preto príjmite dobrú radu od čitateľky, tiež „starej“ harcovníčky v radoch DS. Každá straka svoj chvost chváli a tak to robia aj strany. Úlohou Vás novinárov je nielen „nosiť“ čitateľom noviny. Od Vás, mladých novinárov, očakávam nové pohľady, nové názory, nie preberanie zkostnatelých a zhnitých názorov politických „mŕtvol“.
  Držím palce k odvahe ísť „proti prúdu „. ?
  -Pinky-

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

236 Points
Upvote Downvote
Zlikvidujú ho? Fico sa obáva o svoj život: "Očakávam, že mi vykopnú dvere a vtrhnu do bytu ozbrojenci..."

Zlikvidujú ho? Fico sa obáva o svoj život: „Očakávam, že mi vykopnú dvere a vtrhnu do bytu ozbrojenci…“

Po príhovore Zelenského a Hegera sa diali veci! Kamera nechtiac zachytila moment, ktorý spojil celý svet...

Po príhovore Zelenského a Hegera sa diali veci! Kamera nechtiac zachytila moment, ktorý spojil celý svet…