in

Kňaz Klíč vyčistil žalúdok Ilievovi a spol! Povedzme si celú pravdu o LGBTI+ komunite! Nenávisť je všade prítomná

Kňaz Klíč vyčistil žalúdok Ilievovi a spol! Povedzme si celú pravdu o LGBTI+ komunite! Nenávisť je všade prítomná
Zdroj: YOUTUBE, TA3

Kňaz Klíč vyčistil žalúdok Ilievovi a spol! Povedzme si celú pravdu o LGBTI+ komunite! Nenávisť je všade prítomná…

Kňaz Klíč vyčistil žalúdok Ilievovi a spol! Povedzme si celú pravdu o LGBTI+ komunite! Nenávisť je všade prítomná
Zdroj: YOUTUBE, TA3

Moderátor Rastislav Iliev v dnešnej relácii zaútočil na Arcibiskupa Jána Oroscha, ktorý vyjadril svoj názor ohľadom vraždy 2 mladých ľudí v klube Tepláreň. K situácii sa vyjadril aj kňaz Klíč, ktorý poukázal na situáciu trošku inak ako arcibiskup Orosch.

 

Musíme byť obozretní, pretože politici a aktivisti presadzujúci gender ideológiu vycítili príležitosť a budú sa snažiť z tragickej vraždy vyťažiť čo najviac. Pozor, tu nejde iba o zabezpečenie základnej bezpečnosti a ochrany pre všetkých občanov. Ide o snahu meniť definíciu manželstva v ústave, zavádzať rôzne typy „partnerstiev,“ presadiť adopcie detí LGBT pármi, schváliť prenájom materníc, uzákoniť preoperovanie z muža na ženu alebo zo ženy na muža, a je len otázkou času, kedy budú chcieť preoperovať a mrzačiť neplnoleté deti, ako sa to deje v Severnej Amerike“. Citát kňaza Jaroslava Klíča.

Stanovisko Kňaza Jaroslava Kliča pod videom

Jaroslav Klíč CitizenGO:

Vražda dvoch členov LGBT komunity a následné prudké (až nenávistné) reakcie voči kresťanom a konzervatívcom nás nútia reagovať. V prvom rade vyjadrujeme úprimnú sústrasť rodinám obetí a prajeme skoré uzdravenie zranenej žene. Nenávistnou ideológiou motivovaná vražda je ohavný zločin. Vyjadrujeme tiež poľutovanie nad tragickým príbehom mladého nadaného človeka, ktorý prepadol neonacizmu, stal sa z neho terorista vraždiaci nevinných ľudí, a nakoniec spáchal samovraždu. V CitizenGO odmietame akúkoľvek formu násilia a nenávisti. Úmyselné zabitie nevinnej osoby v akomkoľvek štádiu vývinu považujeme za vraždu. Teroristické činy akéhokoľvek druhu ostro odsudzujeme. Ľudská dôstojnosť každej osoby musí byť rešpektovaná.

V druhom rade by sme sa chceli vymedziť voči neopodstatneným útokom na kresťanov a konzervatívcov, ktorí sú obviňovaní z toho, že k tomuto teroristickému činu prispeli. Páchateľ sa vyhlasoval za ateistu a neonacistu. Nenávidel Židov, LGBT ľudí a pedofilov, a bol presvedčený o nadradenosti bielej rasy. Jeho pomýlené videnie sveta bolo importované z Ameriky (QAnon). Dokonca uvažoval o spáchaní atentátu na premiéra Hegera, či prezidentku Čaputovú. Vôbec to teda nevyzerá tak, že by ho k terorizmu inšpiroval ktokoľvek zo slovenského kresťanského alebo konzervatívneho prostredia. Kresťanstvo a konzervativizmus nesúhlasia s ideologickými požiadavkami LGBT komunity, avšak nevyzývajú k nenávisti, ani k terorizmu. Teroristický čin, ktorý sa stal v Bratislave nemá nič spoločné ani s kresťanstvom, ani s konzervativizmom. Bol to prejav hrozného ideologickému extrémizmu a nenávisti. Preto je absurdné obviňovať kresťanov a konzervatívcov, že k teroristickému činu prispeli. Avšak reflexia nad našou komunikáciou je určite opodstatnená.

Po tretie, musíme byť obozretní, pretože politici a aktivisti presadzujúci gender ideológiu vycítili príležitosť a budú sa snažiť z tragickej vraždy vyťažiť čo najviac. Pozor, tu nejde iba o zabezpečenie základnej bezpečnosti a ochrany pre všetkých občanov. Ide o snahu meniť definíciu manželstva v ústave, zavádzať rôzne typy „partnerstiev,“ presadiť adopcie detí LGBT pármi, schváliť prenájom materníc, uzákoniť preoperovanie z muža na ženu alebo zo ženy na muža, a je len otázkou času, kedy budú chcieť preoperovať a mrzačiť neplnoleté deti (ako sa to deje v Severnej Amerike). Ako dôkaz si môžete pozrieť vyjadrenia progresívneho europoslanca Šimečku, ktorý v Bratislave na Pochode za odsúdenie nenávisti voči LGBTI komunite prezentoval niektoré svoje požiadavky:

„Právo slobodne milovať, právo uzatvárať partnerstvá, právo mať spolu deti. Aj právo na dôstojnú tranzíciu.“ Šimečka nás uistil, že do tejto tragédie zaangažuje Európsky parlament. A môžeme realisticky predpokladať, že to nebude iba o dohľade nad policajným vyšetrovaním, ale dôjde k ideologickému nátlaku a znásilneniu subsidiarity v rámci EÚ. Po štvrté, mali by sme dôkladne premýšľať nad dôsledkami možných opatrení zameraných proti šíreniu terorizmu. Na jednej strane je teroristický čin na Zámockej ulici obrovskou tragédiou, avšak na strane druhej by sme nemali nepremyslene zavádzať drastické zákony, ktoré budú hrubo zasahovať do súkromia občanov a porušovať slobodu slova. Totiž pod rúškom bezpečnosti a boja proti terorizmu môže dochádzať k hrubému zneužívaniu zákonov, potláčaniu nepohodlných názorov (cenzúra) a porušovaniu ľudských práv. Na túto tému by mala prebehnúť široká verejná diskusia a mali by sme pritom brať do úvahy ako sú napr. zákony proti dezinformáciám na Západe ideologicky zneužívané na potláčanie kresťanských a konzervatívnych hlasov (cenzúra), Na záver by som Vás chcel pozvať k modlitbe za duše obetí ako aj páchateľa. Odpočinutie večné, daj im, Pane.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Danny Kollár udrel tam kde to Čaputová nečakala: Americká ku*va! Vaša mafiánska spoločnosť bude zničená

Danny Kollár udrel tam kde to Čaputová nečakala: Americká ku*va! Vaša mafiánska spoločnosť bude zničená

Vorobelovej facka Čaputovej: Čím skôr sa stanete tajomníčkou NATO! Tým skôr sa NATO rozpadne...

Vorobelovej facka Čaputovej: Čím skôr sa stanete tajomníčkou NATO! Tým skôr sa NATO rozpadne…