in

KLAMSTVO ODHALENÉ: Po vážnom obvinení prišiel plač! Hanzelová schytala tvrdú nakladačku…

KLAMSTVO ODHALENÉ: Po vážnom obvinení prišiel plač! Hanzelová schytala tvrdú nakladačku...
Zdroj: INSTAGRAM

KLAMSTVO ODHALENÉ: Po vážnom obvinení prišiel plač! Hanzelová schytala tvrdú nakladačku…

KLAMSTVO ODHALENÉ: Po vážnom obvinení prišiel plač! Hanzelová schytala tvrdú nakladačku...
Zdroj: INSTAGRAM

Na verejnosť sa v ostatnej dobe dostávajú informácie o negatívnych skúsenostiach s taxi službou Bolt v Bratislave. A tie zažívajú prevažne ženy. Taxikári ich počas jazdy majú obťažovať, alebo sa k nim majú nevhodne správať. Jednou takou s touto skúsenosťou je aj známa novinárka Zuzana Kovačič Hanzelová (34) aj s kamarátkou a kolegyňou z brandže Laurou.

 

Hororová jazda

Od začiatku jazdy nebolo s taxikárom niečo v poriadku. „Včera (cez víkend, pozn. red.) sme boli s Laurou na koncerte a po afterke sme šli domov taxíkom. Laura ho zavolala. Pán bol čudný od začiatku – hneď na začiatku nám povedal, že ani on nie je triezvy. Reagovala som, že počkať, počkať. Otočil to na srandu. Šli sme ďalej, ja som vystupovala prvá a povedala som Laure obligátnu vetu – keď prídeš domov, napíš mi. Pán sa spýtal, či sa ho bojíme. A ja, že takto ženy fungujú a takto to je vždy,“ uviedla Zuzana.

„Po tom, čo som vystúpila, šofér spôsobil Laure nasledovné: Naschvál neodbočil k jej bytu a šiel mimo a spýtal sa jej: Bojíte sa ma? Laura mu povedala, že nie, a nech ju láskavo okamžite odvezie domov. Bľabotal, že nás obe pozná, a znova sa jej pýtal, či sa ho bojí. Laura mi písala “Dávno som sa tak nebála,” a odvetila mu, že má v kabelke slzný plyn a nech ju okamžite vysadí. Týpek si užíval Laurinu neistotu, dosť možno aj pod vplyvom niečoho, keďže o tom sám vtipkoval. Nakoniec pod hrozbou slzáku Laura vystúpila a odišla vďakabohu domov. S traumou, strachom, ale živá a zdravá,“ pokračovala Zuzana. Následne ženám odporučila, aby si spomínanú taxislužbu Bolt odinštalovali. „Nie je bezpečná pre ženy a ani za tri roky sa to nezlepšilo. Ženy mi opakovane aj dnes píšu, že sa stále obťažovania opakujú. A hoci verím, že väčšina vodičov je slušná, práve vedenie zatiaľ nedokázalo zlepšiť bezpečnosť klientok,“ dodala.

Taxikár následne odoslal redakcii REFRESHER dlhý mail, kde tvrdí, že to bolo úplne inak.

Taxikár vraj zákazníčkam povedal, že ani on nemusí byť triezvy, ale zo svojho rozhodnutia nepije. Vravel tiež, že ich pozná z televízie, no nikdy predtým ich nevidel. Z GPS trasy k cieľu vraj odbočil preto, že sa chcel vyhnúť semaforom. K údajnému opakovaniu otázky, či sa ho klientky boja, sa v maile nevyjadril a kolegyňa novinárky Zuzany Kovačič Hanzelovej mu podľa jeho tvrdenia slzný sprej nespomínala.

Na situáciu zareagoval aj poslanec Ľuboš Blaha, ktorý to manželom nedaroval a dal im poriadnu nakladačku.

OSPRAVEDLŇTE SA, MANŽELIA KOVAČIČOVCI!

Na manželov novinárov Kovačičovcov sa to sype. Kovačič z Markízy bol usvedčený, že nemal dostať titul a Hanzelovú zo Sme usvedčil taxikár z krivého obvinenia.

1. Hanzelová si vymyslela, že s kamarátkou išli taxíkom a tam sa vraj taxikár správal ako nejaký Jack Rozparovač.

2. Človek z Hanzelovej statusu nadobudol pocit, že číta voľné pokračovanie filmu o sériovom vrahovi Zodiacovi. Dve úbohé žienky a taxikársky zver.

3. V skutočnosti do taxíku nasadli dve opité novinárky, ktoré sa správali neľudsky a hlúpo. Hanzelová taxikára ani neodzdravila a bola arogantná ako… ako bežný redaktor Sme. Liberálny nadčlovek.

4. Taxikár zažartoval a Hanzelová z toho išla vytvoriť novú svetovú kampaň Me too. Ona opitá na šrot, ale opitý vraj bol taxikár.

5. Taxikár potvrdil, že je abstinent a v ten večer dvakrát fúkal, čiže má dôkaz. Hanzelová klamala. A už aj zatĺka. Vraj neútočila na taxikára, ale na Bolt. Ups.

6. Ešte lepšia bola tá creepy pasáž o hororovom taxikárovi, ako uniesol jej priateľku a nebral ju priamo domov. V skutočnosti išiel cestou, kde je menej semaforov.

7. Ale hlavne, že liberálne médiá už išli lynčovať. Takto to funguje. V alkoholickom ošiali si vymyslia ťažké obvinenia a potom sa nevedia ani ospravedlniť.

8. To vám je párik, vám poviem. Kovačič pri diplomovke použil len tri knihy, čiže nikdy nemal dostať titul. A jeho ženuška zo Sme, ktorá napísala asi o milimeter lepšiu bakalárku ako on, klame o násilníckych taxikároch.

9. Takíto ľudia nemajú štipku cti. Nevedia sa ospravedlniť. Ničia životy iných a myslia si, že všetko sa im prepečie, pretože sú súčasťou liberálnej kaviarne.

10. Vyzývam redakciu Sme, aby sa vyjadrili k morálnemu zlyhaniu a klamstvám Zuzany Kovačičovej Hanzelovej. Zamestnávajú klamárku – to im nevadí?

11. A rovnakú výzvu smerujem k televízii Markíza. Nevadí im, že ich hlavnú politickú reláciu moderuje podfukár, ktorý si dal so svojou odfláknutou diplomovkou menej roboty než plagiátor Matovič?

12. Hlavná vec, že sa tieto nevzdelané liberálne zjavy vyškierajú zo smrti Milana Lúčanského, ktorý zomrel kvôli ich milovanej proamerickej vláde.

Ospravedlňte sa, Kovačičovci. Robíte zle nevinným ľuďom, vyžívate sa v bolesti iných, šírite klamstvá a propagandu. A boli ste – odhalení.

Zdroj: REFRESHER

Zdroj: Pluska

Zdroj: Ľuboš Blaha 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
KATASTROFA: Matovič v priamom prenose priznal to, čoho sa mnohí obávali! Tento muž riadi naše financie...

KATASTROFA: Matovič v priamom prenose priznal to, čoho sa mnohí obávali! Tento muž riadi naše financie…

Schytala RANU! SMERáci počas prejavu vytiahli to, čo Čaputovú dorazilo: 3 dni bude mať vykrútený krk, než aby sa pozrela na slovenskú zástavu.

Schytala RANU! SMERáci počas prejavu vytiahli to, čo Čaputovú dorazilo: 3 dni bude mať vykrútený krk, než aby sa pozrela na slovenskú zástavu.