in

Hysterický záchvat Ciganikovej zastavil! Po relácii schytala pľuvanec do tváre: Ty hlúpučká hysterka! Nemáš ani šajnu o zahraničnej politike…

Hysterický záchvat Ciganikovej zastavil! Po relácii schytala pľuvanec do tváre: Ty hlúpučká hysterka! Nemáš ani šajnu o zahraničnej politike...

Hysterický záchvat Ciganikovej zastavil! Po relácii schytala pľuvanec do tváre: Ty hlúpučká hysterka! Nemáš ani šajnu o zahraničnej politike…

Hysterický záchvat Ciganikovej zastavil! Po relácii schytala pľuvanec do tváre: Ty hlúpučká hysterka! Nemáš ani šajnu o zahraničnej politike...
TASR

KEBY HLÚPOSŤ NADNÁŠALA, ILIEV BY TU PLACHTIL AKO ČÍNSKY BALÓN

 

Mňa by fakt zaujímalo, či v tých slovenských médiách veria tomu, že nás porazia tým, že nás nebudú pozývať, že budú organizovať do očí bijúce presilovky, že budú dokola kopať do Fica a Blahu… Nepochopili, že to má presne opačný efekt?

1. Zoberte si bežného diváka. Zapne si TA3 a tam štyria neandertálci vrieskajú po politikovi Smeru, ktorý ich s pokojom odbíja a dáva ich otcovsky do laty ako drzých pubertiakov.

2. Vidia tam premotivovaného Ilieva, ktorý nenechá Mariána Kéryho dopovedať ani jednu vetu a aj tak ho tam Kéry školí z dejín aj medzinárodnej politiky. Iliev ani len nepredstiera, že je nestranný – vrčí tam ako nadržaný kanec.

3. Diváci vidia hysterickú Cigánikovú z SaS, ktorá, chúďa prostučké, nemá ani šajnu o zahraničnej politike a nepríčetne  vrieska, že treba vojensky zničiť jadrovú veľmoc – ona je až taká jednoduchá, že netuší, že by to viedlo k tretej svetovej vojne a zániku ľudstva… Bolo by po tebe, Jani, vieš? Blik

4. Každý vidí, že na strane Smeru sú  argumenty, racionalita a realistický pohľad na politiku a na druhej strane tam hysterčí svorka nevzdelaných a nenávistných rotvajlerov, ktorí robia všetko pre to, aby Slovensko zatiahli do vojny. Kto by toto chcel?

5. Každý si doma pri telke zráta dve a dve. Ak by mali tí štyria pravdu, prečo by potom Iliev stále skákal Kérymu do reči? Prečo by organizoval takéto presilovky? Prečo by nepozývali Fica či Blahu?

6. Každý si zráta, že jediná cesta k mieru sú diplomatické rokovania. A tie odmietajú Američania aj ich slovenskí tajtrlíci. Oni chcú len zbrojiť, eskalovať a nenávidieť. Koľko bude trvať, kým pošlú naše deti do vojny? Toto sa pýtajú ľudia pri telke.

7. A keď potom počujú, ako Bittó vrieska, že Rusko je teroristický štát, lebo netuší, čo je to vojna a čo je to terorizmus, tak si hovoria, že asi dostala od Romany Tabak takú ranu, že to malo trvalé následky. Možno nevedia, že Bittó nedisponovala mozgom ani pred chýrnym Romaniným bekhendom.

8. Ľudia si ťukajú na čelo, keď vidia zúrivého moderátora, ako nedokáže nič iné, len šíriť nenávisť voči Robertovi Ficovi. Chrlí tam konšpiračné teórie o Kuciakovi a cholericky kope do Smeru. A za toto poberá prachy.

9. Slováci sa pýtajú: Prečo toľko na toho Fica útočia? Veď s Kuciakom nemal nič spoločné a vražda novinára vyhovovala tým, čo sa chceli Smeru zbaviť! Prečo bohatí a mocní točia drahé propagandistické filmy? Prečo sa tí hore potrebujú za každú cenu zbaviť Smeru?

10. Ľudia nie sú slepí. Vidia, aká je Bittó hlúpučká. Vidia, aký je Iliev zaujatý. Vidia, že dúhoví aktivisti nenávidia Slovensko, okupujú médiá a nasilu pretláčajú svoju extrémnu ideológiu, hyenisticky zneužívajúc vraždu Kuciaka.

11. Aj tá najväčšia trúba z kaviarne niekde hlboko pod všetkými vrstvami svojej chorobnej nenávisti dobre vie, že Iliev je neprofesionálny, nevzdelaný a nepripravený moderátor, ktorý by sa v normálnej krajine neuživil ani ako vrátnik v dedinskom rádiu.

12. Vidia, že v každej relácii sa dokola rieši len Fico a Blaha, ale médiá nás odmietajú volať do diskusií. Odmietajú vyvážené besedy, odmietajú nám dať priestor – boja sa našich argumentov ako vyplašené hlodavce.

13. Robia školácke chyby. Vďaka nim ľudia vidia, že pravica je na Slovensku symbolom chaosu a vojny. A že ľavicový Smer reprezentuje poriadok, mier a zdravý rozum. Aj vďaka ním rastieme – ďakujeme za to

14. A potom ešte Matovič v STV otvorene obhajuje cenzúru, ktorú vo verejnoprávnom médiu pácha ním dosadený riaditeľ Machaj – aspoň je jasné, kto ťahá za motúziky. A SaS-ka mu ďalej asistuje. Bravó!

15. Prestrašený Naď z OĽaNO dal pokyn Jančkárovej a bolo. Blaha nesmel prejsť, rozkaz znel jasne. A Matovič sa teraz za to verejne poďakoval. Oni si fakt myslia, že to ľudia nevidia? Obyčajní cenzori.

Marián Kéry dnes v TA3 napriek trápnej presilovke 4 proti 1 vyškolil vojnových štváčov ako malé deti. Len pokračujte vo vašom džiháde proti Smeru, liberáli – vďaka vašej hlúposti budeme mať aj 30%

Venceremos

Komentár opozičného poslanca Ľuboša Blahu, ktorý sa veľmi ťažko prizerá na mediálnu cenzúru, ktorá nabera na plných obrátkach.

Zdroj: Ľuboš Blaha

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Ťažká Nedeľa pre Západ: Člen NATO dodal Ukrajine tanky Leopard! Rusko vracia okamžitý úder...

Ťažká Nedeľa pre Západ: Člen NATO dodal Ukrajine tanky Leopard! Rusko vracia okamžitý úder…

Ukrajina vyhrá vďaka Slovensku! Cigániková sa chystá poraziť Rusko! Dostala odpoveď, ktorú nečakala...

Ukrajina vyhrá vďaka Slovensku! Cigániková sa chystá poraziť Rusko! Dostala odpoveď, ktorú nečakala…