in

Desivá predpoveď Baby Vangy na rok 2024 sa začína plniť: Prvé proroctvo je už realitou

Desivá predpoveď Baby Vangy na rok 2024 sa začína plniť: Prvé proroctvo je už realitou

Hrozivá predpoveď Baby Vangy na rok 2024 sa začína plniť: Prvé proroctvo je už realitou

Sleduj skupinu Žiadame nanovo vyšetriť smrť Generála Lučanského

 

Sleduj skupinu SMER-SD Robert Fico tu

Smer vitaz volieb

Desivá predpoveď Baby Vangy na rok 2024 sa začína plniť: Prvé proroctvo je už realitou

Zdá sa, že jedna z predpovedí Báby Vangy na rok 2024 sa pre Spojené kráľovstvo naplnila už niekoľko dní po začiatku nového roka. Mystička a liečiteľka, ktorá tvrdí, že dokáže vidieť do budúcnosti, predpovedala zhoršenie klímy a niekoľko desivých poveternostných udalostí, ktoré pravdepodobne spôsobia spúšť počas celého roka.

Briti sa v pondelok v niektorých oblastiach zobudili do zasneženého rána. Severovýchod Anglicka však zasiahol „vzácny“ meteorologický jav – mrznúci dážď. Minulý týždeň priniesla búrka Henk ničivé záplavy, v dôsledku ktorých boli tisíce ľudí evakuovaných zo svojich domovov, pretože rieky v celej krajine sa vyliali z brehov. Táto búrka priniesla vietor s rýchlosťou 94 km/h a vyžiadala si životy dvoch ľudí. Baba Vanga, celým menom Vangelija Pandeva Gušter, okrem iných javov súvisiacich so zmenou klímy vrátane zemetrasení a cunami, narážala aj na takéto udalosti.

Japonsko v tomto roku spustošilo už niekoľko zemetrasení. Rekordné zemetrasenie s magnitúdou 7,6 prvýkrát zasiahlo túto ázijskú krajinu na Nový rok a odvtedy bolo cítiť mnoho následných otrasov. Minulý týždeň sa objavili správy, že spôsobili cunami. Mrazivý dážď v Spojenom kráľovstve, ktorý sa podľa meteorologického úradu vyskytuje len zriedka, predstavoval pre Britov nebezpečenstvo, uviedli meteorológovia. Meteorologický úrad vysvetlil: „Môže mať ohromujúce účinky, pretože dažďová kvapka sa na chvíľu rozprestrie po povrchu, kým zamrzne a obalí povrch vrstvou čistého ľadu. Mrznúci dážď však neprináša len tieto pútavé scény; ľad môže byť niekedy dostatočne ťažký na to, aby strhol stromy a elektrické vedenie, a ľadová glazúra na zemi účinne mení cesty a chodníky na klzisko. Mrznúci dážď môže byť mimoriadne nebezpečný aj pre lietadlá.“

Zrážky najprv padajú z oblaku ako sneh, potom klesajú cez teplejší vzduch a menia sa na dažďové kvapky. Vzriedkavých prípadoch sa však vyskytuje mrznúci dážď, keď pred dopadom na zem opäť padá cez studený vzduch. Meteorologický úrad ďalej uvádza: „To znamená, že stále padajú v tekutej forme, hoci ich teplota klesla pod nulu. Keď táto „podchladená“ kvapka dopadne na zem (ktorá je tiež pod nulou), pri dopade sa trochu rozptýli a potom okamžite zamrzne a obalí povrch vrstvou čistého ľadu. Preto sa mu hovorí mrznúci dážď,“ informoval o tom Daily Miror.

Baba Vanga predpovedala aj zavraždenie ruského prezidenta Vladimira Putina „krajanom“ v roku 2024. Zatiaľ čo na Ukrajine zúri vojna, smrť ruského vodcu vraj uvrhne svet do ešte väčšej neistoty. Varovala tiež pred teroristickými útokmi v celej Európe, zatiaľ čo podľa niektorých interpretácií jej predpovedí nemenovaná „veľká krajina“ uskutoční v roku 2024 útok biologickými zbraňami. Ekonomických expertov treba upozorniť, že mystička predpovedala aj obrovskú hospodársku krízu v roku 2024. Uviedla, že rastúca úroveň zadlženosti a stupňujúce sa geopolitické napätie môžu uvrhnúť svetovú ekonomiku do chaosu

zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Deň zúčtovania! Baba Vanga pred smrťou varovala celý svet: Tento muž ovládne CELÝ SVET a ľudstvo!

Deň zúčtovania! Baba Vanga pred smrťou varovala celý svet: Tento muž ovládne CELÝ SVET a ľudstvo!

Šimečka si trhá vlasy a trasie sa od strachu! Rudolf Hulial spája sily! Spolupráca, ktorá sa neodmieta…

Šimečka si trhá vlasy a trasie sa od strachu! Rudolf Hulial spája sily! Spolupráca, ktorá sa neodmieta…