in

Hrozí mu vyhadzov? Moderátor sa NERVOVO zrútil! Fico upratal Ilieva ako malého chlapca…

Hrozí mu vyhadzov? Moderátor sa NERVOVO zrútil! Fico upratal Ilieva ako malého chlapca...

Hrozí mu vyhadzov? Moderátor sa NERVOVO zrútil! Fico upratal Ileva ako malého chlapca…

Hrozí mu vyhadzov? Moderátor sa NERVOVO zrútil! Fico upratal Ilieva ako malého chlapca...

 

ROBERT FICO NA TA3 UPRATAL ILIEVA AKO MALÉHO CHLAPCA

To, čo dnes na TA3-ke predvádzal moderátor Iliev, je ďalšie dno slovenskej žurnalistiky.

1. Robert Fico sa aj s Borisom Kollárom zhodli na tom, že spravodlivosť dostáva na bendžo. Ale že na totálku.

2. Vrchný gestapák Hamran zneužíva moc a prenasleduje opozíciu na pokyn Matoviča a Lipšica. Kolíkovej zomrel vo väzbe generál Lučanský aj advokát Krivočenko.

3. A nejaký premotivovaný pubertiak z TA3 tam skáče lídrovi opozície do reči po každom druhom slove a bez akéhokoľvek politického mandátu tam podsúva svoju politickú nenávisť voči Smeru.

4. Nech sa v politických diskusiách vadia politici, ktorí majú od ľudí mandát. Ale čo tam čo má nejaký nevzdelaný truhlík, ktorý si ešte včera vytláčal pupáky, pretláčať svoju zvrátenú provládnu ideológiu?

5. Jemu nevadí, že zomrel Milan Lučanský, jemu nevadí, že zomrel Ľubomír Krivočenko, jemu nevadí, že vláda prenasleduje opozíciu – on tam skáče do Fica ako keby sa doňho Pročko prevtelil. Už som od Ilieva čakal len kotúľ vpred.

6. Na Slovensku ovládajú médiá oligarchovia a takíto rýchlo vykvasení liberálni zväzáčikovia majú jasné pokyny – a asi každý na Slovensku vie, za koho kope TA3.

7. Boris Kollár jasne potvrdil, že Slovákov čakajú viac než dvojnásobné ceny za elektrinu a plyn a Iliev tam polku relácie kope do lídra opozície namiesto toho, aby sa pýtal na predčasné voľby.

8. Robert Fico ho sfúkol ako sviecu – „určite za toto dostanete aj prémie, pán redaktor, ale moderátor má moderovať a nie unavovať ľudí svojimi názormi“. Šach-mat.

9. A keď už človek mal pocit, že z Ilieva nič trápnejšie vypadnúť nemôže, on vyblafol, že však aj Smer mal kedysi menšinovú vládu, čo je čistá lož. On asi žije v nejakom paralelnom vesmíre.

10. Ten tragéd sa ani nevie pripraviť na reláciu, no skáče tam ako pukanec na panvici. Slováci sú zvedaví na súboj Fica a Kollára, nie na nejakého nabudeného mládežníka z TA3.

11. Áno, Čaputová ide zmariť ďalšie referendum. A teraz parafrázujem Roberta Fica, tak nech sa sudca Chalúpka upokojí – Čaputová za každú cenu potrebuje udržať vládu, ktorá slúži Američanom a na Ukrajinu pošle, čokoľvek si povedia.

12. Boris Kollár dnes zďaleka nebol ten najväčší blázon v relácii – on celkom triezvo vidí, že jeho vlastná vláda je impotentná a že na Slovensko sa rúti katastrofa.

13. Najväčší problém bol Iliev. Takíto novinári dnes nesú spoluzodpovednosť za to, že ľudia nebudú mať z čoho platiť účty či hypotéky a exekútori im budú brať byty.

14. Robert Fico to povedal jasne – ľudia na Slovensku sa boja toho, ako zo 400-eurového dôchodku zaplatiť 200 eur za energie. Toto je hlavný problém Slovenska. No Iliev nemá šajnu, lebo z Bratislavy nedovidí.

15. A vláde je to takisto jedno. Sulík sa práve teraz ide vyvaliť na pláž dakde do Dubaja, Matovič akurát teraz opäť vysadil lieky a Čaputová ovoniava kvetinky na záhrade. A zúfalý Kollár tam v štúdiu dostáva amok, lebo jeho koaliční partneri majú komplet na saláme.

Jediná alternatíva pre Slovensko sú predčasné voľby. A ukončenie protiruských sankcií. Robert Fico má úplnú pravdu – Slovensko potrebuje poriadok a nie tento chaos. Už stačilo!

Komentár opozičného poslanca Ľuboša Blahu na sociálnej sieti Telegram.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Poputujú za mreže? Kaliňák vytiahol na Hamrana a Lipšica ich nočnú moru: Už máte obrovský strach! A takto to aj skončí

Poputujú za mreže? Kaliňák vytiahol na Hamrana a Lipšica ich nočnú moru: Už máte obrovský strach! A takto to aj skončí

Trasú sa od strachu? Fico chystá to, čo Matovič nečakal: Budete niesť zodpovednosť! Vaše zločiny vyšetríme

Trasú sa od strachu? Fico chystá to, čo Matovič nečakal: Budete niesť zodpovednosť! Vaše zločiny vyšetríme