in

Hlavne neukazuj svoje nohavičky! Ciganiková schytala kopačku do tváre! RANA, ktorá nakoniec prišla…

Hlavne neukazuj svoje nohavičky! Ciganiková schytala kopačku do tváre! RANA, ktorá nakoniec prišla...
Zdroj: TASR

Hlavne neukazuj svoje nohavičky! Ciganiková schytala kopanec do ZA*KU! Tvrda RANA, ktorá nakoniec prišla…

Hlavne neukazuj svoje nohavičky! Ciganiková schytala kopačku do tváre! RANA, ktorá nakoniec prišla...
Zdroj: TASR

Poslankyňa Jana Bittó Cigániková (SaS) končí vo funkcii predsedníčky Výboru Národnej rady (NR) SR pre zdravotníctvo. Rozhodli o tom poslanci vo štvrtkovom tajnom hlasovaní.

 

Návrh, ktorý podal nezaradený poslanec Martin Čepček, podporilo 67 poslancov z 91 prítomných. Proti bolo 22 poslancov, dvaja sa zdržali. Na jej odvolanie bol potrebný súhlas nadpolovičnej väčšiny prítomných poslancov.

 

S hlbokým zármutkom vám musím oznámiť, že Bittó už viac nie je predsedníčkou zdravotníckeho výboru – čo si teraz počneme

1. Ja len, že to musí Janku bolieť viac ako Romanin bekhend

2. Ale vážne – parlament práve Cigánikovú odvolal z funkcie. Vďaka OĽaNO, ktoré znížilo kvórum a umožnilo tak opozícii urobiť, čo je jej práca.

3. Predpokladáme, že SaS to Matovičovi vráti aj s úrokmi a pomôžu nám odvolať Mikulca za migračný bordel.

4. Ale ten pocit – Bittó bez funkcie. Kto sa teraz bude hore v parlamente obliekať do dúhovej plachty, žeby Krúpa? Hlavne nech neukazuje svoje nohavičky

5. Vtipné správy prišli aj z Egypta. Delegáti klimatickej konferencie, medzi ktorými sa tam pretŕča aj naša milovaná prezidentka Čaputová, sa sťažujú, že majú málo jedla, pitia a zmrzliny.

6. No chápete, Čaputová chce zachraňovať planétu a odpojiť sa od energií z Ruska a nevie ani pár hodín vydržať bez zmrzky a jaternice.

7. Poučujú chudobné národy, ako majú šetriť a sami nevedia ani trištvrte hodinu nežrať. Rozmaznané a prerastené liberálne decká zo západných metropol.

8. Zaskvel sa aj Matovič. Včera vyhlásil, že po OĽaNO už žiadna iná vláda nebude, lebo že oni tu budú vládnuť naveky. Jasné, poviete si – Igor zase neužil svoj liečik.

9. Ale radšej by sme mali spozornieť. Nad komunálnymi voľbami visí podozrenie z podvodov. Ľudia sa obávajú volebných manipulácií – keď dokázali ukradnúť voľby v USA, prečo by to nedokázali na Slovensku?

10. Matovič s Hegerom, Káčerom a Naďom skáču presne tak, ako pískajú americkí liberálni páni. Žeby už Matovičovi sľúbili, že tu bude naveky? Žeby to už oznamoval Slovákom?

11. Jednou z hlavných tém budúcich volieb bude to, aby sme ustrážili ich priebeh – koho stretnem, ten sa ma pýta, ako zabrániť Američanom, aby sfaľšovali voľby.

12. Na záver ešte jedna dôležitá správa. Najslávnejší slovenský filozof Eduardus Hegerus sa do dejín zapísal ďalšiu perlou ducha. Slovensku oznámil, že „vek lekárov každým rokom stúpa“.

13. Cítite tú ohromnú hĺbku tej myšlienky? Úžasné. To je skoro tak dobré, ako že „protilátky sú protilátky, lebo sú proti látky“. Teraz sa dozvedáme, že vek každým rokom stúpa, žasnem.

14. To sme fakt netušili. Ďakujeme veľkému filozofovi za tento objav. Povieme to každému, koho stretneme.

15. A takto si tu žijeme. Kolabujú nemocnice, migranti zaplavujú Slovensko a sme uprostred energetického pekla. A táto banda lúzrov dennodenne potvrdzuje, akí sú nekonečne hlúpi.

Aspoň, že Bittó dnes schytala poriadnu výchovnú, u Tabakovcov sa bude večer oslavovať

Zdroj: Ľuboš Blaha 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Kolíková na pokraji nervového zrútenia! Poslankyňa ju napadla v parlamente: Buď ticho a šuchaj nohami! Vyhorela ako fakľa

Kolíková na pokraji nervového zrútenia! Poslankyňa ju napadla v parlamente: Buď ticho a šuchaj nohami! Vyhorela ako fakľa

DRÁMA: Vyhnal ho zo sály! Po príchode Mazureka sa začali diať veci! Kvôli Matovičovi budú zomierať ľudia

DRÁMA: Vyhnal ho zo sály! Po príchode Mazureka sa začali diať veci! Kvôli Matovičovi budú zomierať ľudia